Announcement

Collapse
No announcement yet.

bench press.....kakvi su mi liftovi??

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bench press.....kakvi su mi liftovi??

    zanima me ubiti dali su ovo slabi liftovi kad se uzme u obzir moja visina težina i izgled,malo me to muči u zadnje vrijeme jer svi začude kad me vide i onda kad im kažem kol'ko dižem,jel su ovo slabi liftovi(čovjek izgeda ko ja diže 130 kg u benču,ja nemogu 100 potegnut,...:O )...zašto se zamaram s tim,zato jer me svaki drugi čovjek to pita kad me vidi na cesti,,,...http://upload.slike.com/wp-content/p...008.jpg&w=1600
    171,70,5kg

    62x14
    64x12
    67x10
    68x9
    70x9
    72x6
    73x6
    75x4
    62x8

  • #2
    Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

    Originally posted by clockwork orange View Post
    zanima me ubiti dali su ovo slabi liftovi kad se uzme u obzir moja visina težina i izgled,malo me to muči u zadnje vrijeme jer svi začude kad me vide i onda kad im kažem kol'ko dižem,jel su ovo slabi liftovi(čovjek izgeda ko ja diže 130 kg u benču,ja nemogu 100 potegnut,...:O )...zašto se zamaram s tim,zato jer me svaki drugi čovjek to pita kad me vidi na cesti,,,...http://upload.slike.com/wp-content/p...008.jpg&w=1600
    171,70,5kg

    62x14
    64x12
    67x10
    68x9
    70x9
    72x6
    73x6
    75x4
    62x8
    Za koga treniras? Za sebe ili da bi ti drugi tepali kako si jak na bench? Ako ti je cilj snaga onda si slab, ako ti je cilj izgled tezine su sporedne stvari.
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

      U vecini slucajeva "normalnih" vjezbaca, bw utjece na bp
      "What the mind believes the body achieves."

      Comment


      • #4
        Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

        treniram za sebe i jedini mi je cilj izgledat što bolje(to je u biti taj bilderski mentalni sklop)...al kad me neko pita ja kažem da dižem barem 10 kg više neznam zašto me to optrećuje...šta je glavno ljudi mi vjeruju... kad izgledam tako valjda ali uopće to nema veze s vezom....šta je vama važno da imate velike mišiće ili liftove,jel vas muče kad kompleksi???

        Comment


        • #5
          Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

          Imas dobar izgled, sad malo snagu ganjaj
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

            Originally posted by clockwork orange View Post
            šta je vama važno da imate velike mišiće ili liftove,jel vas muče kad kompleksi???
            noup, muci me sto sam slab i sto ne zelim dozvoliti drugima koje ce se takmiciti samnom da me pobjede

            koga briga sta random frajer na ulici misli i komentarise? svako ima nekog brata/amidzu/komsiju koji ''na benchu dize 20 kila vise od tebe i to ni kreatin ne uzima'' koliko god da si jak
            A fool takes no pleasure in understanding, but only in expressing his opinion.


            If the connection to the facts aren’t made in more subtle ways, you might as well be telling a crackhead that drugs are bad for him and hoping he’ll quit since you’ve told him the truth. People follow feelings, not rational self-interest.


            * SHUT UP AND SQUAT *

            Comment


            • #7
              Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

              Ne treba te bolit briga za tude misljenje..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                Originally posted by clockwork orange View Post
                treniram za sebe i jedini mi je cilj izgledat što bolje(to je u biti taj bilderski mentalni sklop)...al kad me neko pita ja kažem da dižem barem 10 kg više neznam zašto me to optrećuje...šta je glavno ljudi mi vjeruju... kad izgledam tako valjda ali uopće to nema veze s vezom....šta je vama važno da imate velike mišiće ili liftove,jel vas muče kad kompleksi???
                To svi radimo...


                Isto kao što bez problema slažemo da nam je quratz 17 i ako nam je jedva 14....

                Ovo je takav sport, ego dolazi do izražaja i nervira nas ako je neko bolji, veći, jači... Ako se pichke lože na njega i ako ga stalno hvale kako je zgodan...

                Kad sam prvi put uspeo da čučnem sa 100 kila, bio sam toliko ushićen da sam morao da se snimim, a posle sam to pokazivao ljudima i gušio ih time neko vreme... Danas, posle godinu dana, sa tih istih 100 kg mogu da čučnem 20 puta, po tri uzastopne serije... PR mi je 150 na primer...

                Uvek se upoređujemo sa drugima... To je normalno... To nas motiviše da budemo bolji...

                Zato je dobro da se trenira po teretanama a ne u kućnim varijantama, jer kod kuće ne postoji ta zavist koja će nas terati na bolje rezultate...
                Pivo za masu, rakija za defku...

                Comment


                • #9
                  Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                  Originally posted by Dača View Post
                  Isto kao što bez problema slažemo da nam je quratz 17 i ako nam je jedva 14....
                  Dača jel ovo u centimetrima? Mogao si onda rec barem 20+
                  I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                  ----------------------------------------------------------------
                  Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                  Comment


                  • #10
                    Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                    Nije trebo rec 20+ kad je 13-14 prosjek a 17 puno..to sto ti imas 25 ko te je-be haha
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #11
                      Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                      moj je 16,a mislio sam da je mali ahaha...kompleksi,kompleksi grda stvar

                      Comment


                      • #12
                        Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                        Na bench dodajes 10 kg...sto posto si sada dodao 10 cm..
                        6 cm covjece )
                        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                        Youtube:

                        Primjer treninga snage/hipertrofije
                        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                        Sve o prehrani
                        Sve o treningu

                        Comment


                        • #13
                          Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                          ahahahahaaa...baš sam mislio da bi to neko mogo taj zaključak donest...16 je sto posto

                          Comment


                          • #14
                            Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                            Bez slike ti ne vjerujem hahaha
                            Joke ofc
                            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                            Youtube:

                            Primjer treninga snage/hipertrofije
                            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                            Sve o prehrani
                            Sve o treningu

                            Comment


                            • #15
                              Re: bench press.....kakvi su mi liftovi??

                              Originally posted by TripleZ View Post
                              noup, muci me sto sam slab i sto ne zelim dozvoliti drugima koje ce se takmiciti samnom da me pobjede

                              koga briga sta random frajer na ulici misli i komentarise? svako ima nekog brata/amidzu/komsiju koji ''na benchu dize 20 kila vise od tebe i to ni kreatin ne uzima'' koliko god da si jak
                              Hahahaha orginalno nadasve istinito...
                              "Od svih vrlina najteže je postići poniznost; ništa ne umire teže od želje za dobrim mišljenjem o sebi"

                              Comment

                              Working...
                              X