Announcement

Collapse
No announcement yet.

trening i prehrana na terenu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trening i prehrana na terenu

    Vjerojatno se uskoro ide na teren na dulje vrijeme pa sam počeo planirat kak ću se tamo hranit,trenirat itd.pošto će biti specifični uvjeti drugačiji od onih na koje sam doma naviko pa da podijelim sa vama.Netko možda ima i kakav savjet i kritiku pa to isto rado čuo...Šta se tiče treninga biti ću ograničen šta se tiče opreme znači bench klupa,ravna i kosa šipka,bučice,šipka za zgibove..to će u stanu biti i u stanu ću trenirati...mrtva dizanja sam prekrižio u startu i to je po meni najveći minus...
    trening:
    PON,ČET-prsa,triceps
    ravni benchx5 serija
    kosi benchx5
    razvlačenje ravna klupax4 (to bi radio u supersetu s dipsevima ako uspijem šta improvizirat za dipseve)
    francuska ekstenzijax4
    UTO,PET-leđa,biceps,ramena
    zgibovi široki hvatx5 serija
    veslanje u pretklonux4
    okomito veslanje šipkom do bradex4
    biceps pregib scottova klupax4 (to već znam kako ću izimprovizirat klupu)
    military pressx4
    lateralno letenjex4
    SRI-noge
    tu bi moglo bit problema jel će mi uvijek trebat dvojica koji će mi dizat uteg na leđa da bi mogo odradit čučnjeve,mislio sam barem 8 serija da to ubijem kak se spada...

    prehrana:
    ujutro neko voće(mandarine,jabuka,banana,nešto od toga),zobene s mlijekom i mjerica wheya
    na poslu neki sendvič s piletinom ili tunom,možda i kebab zašto ne
    nakon posla,obrok prije treninga:zobene u mlijeku i mjerica wheya
    obrok nakon treninga mjerica wheya i grožđani šećer
    večera,tu se moram i drugima prilagođavat jel ćemo si kuhat zajedno da jeftinije ispadne naravno,ali to vjerojatno bude nešto tipa rižoto s piletinom,bolonjez i tjestenina,šnicla i pire krumpir to je po meni sasvim u redu+obavezno salata neka tako da budem zdrav
    prije spavanja bi bilo dobro posni sir pojesti ili nekoliko jaja kuhanih

    vikendom će vjerojatno to biti nešto''neurednije'' pošto ću subotom navečer teško ostat doma pa će se i popit i duže ostat,ali šta je tu je...svi smo ljudi...
    eto,kako vam se ovo čini??
Working...
X