Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirac Fitness youtube kanal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Mirac Fitness youtube kanal

    Nadan se samo da ces za 5-10 godina ponovo procitat ovu temu...

    Al sritno s kanalom!

    Comment


    • #17
      Re: Mirac Fitness youtube kanal

      Je*en si potencijal...Veselim se novim videima da nisam sam u ovom kaosu!
      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

      Instagram: @shredded_dario

      Comment


      • #18
        Re: Mirac Fitness youtube kanal

        Odlican si, pretplatio sam se odmah. To sto spominjes preporuku za bench-mrtvo-cucanj, jel mislis na profesora koji predaje aktivno na kinezioloskom fakultetu ili je samo zavrsio kinezioloski fakultet? (Mislim , nevazno pitanje, ali me zanima zbog toga sto je velika razlika znanja izmedu doktorata i diplome magistra.) Pozdrav.

        Comment


        • #19
          Re: Mirac Fitness youtube kanal

          mir, odlično izgledaš za svoje godine
          dapače, izgledaš vrhunski
          ali presmiješno mi je da se netko sa 16 godina može nazvati trenerom, pa odakle ti kvalifikacije za to??

          Comment


          • #20
            Re: Mirac Fitness youtube kanal

            pa decko radi sq bp i dl..jos ako ih radi pravilno ima vise znanja od 98% trenera koji su zavrsili KIF-dif...

            oni se nazivaju trenerima...moze i miracc mirne duse...

            =))
            Do Whatever the Fuck You Wanna Do

            progressive overload, squat, deadlift, bench press.
            kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

            Youtube:

            Primjer treninga snage/hipertrofije
            Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
            Sve o prehrani
            Sve o treningu

            Comment


            • #21
              Re: Mirac Fitness youtube kanal

              Meni takodjer pise coach na stranici...Vjerojatno ima neke vece planove u buducnosti. Realno, s puno edukacije i jos kojom godinom u gymu moze elegantno pokrenuti nesto...
              https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
              https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

              Instagram: @shredded_dario

              Comment


              • #22
                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                Oboje ste treneri koliko i ja
                To sto imate planove ne znaci nista
                Mozda i ja za koju godinu edukacije diplomiram medicinu, hoces da te ja danas operiram?

                Comment


                • #23
                  Re: Mirac Fitness youtube kanal

                  Originally posted by DARICA View Post
                  Meni takodjer pise coach na stranici...Vjerojatno ima neke vece planove u buducnosti. Realno, s puno edukacije i jos kojom godinom u gymu moze elegantno pokrenuti nesto...
                  svatko moze napisati sto zeli i samo zato sto izgledas dobro ne znaci da imas pojma....tj znas sta je tebi funkcioniralo sa 17-18 god,ali kad ti dode zena sa 120kg i 40 god i hoce smrsavit ili muskarac koji ima 50kg i hoce nabit malo mase ili neke osobe koje imaju ovakv ili onakve probleme s kojima se u zivotu nisi susreo ili zeli da ga naucis snatch ili clean and jerk pitanje koliko si kompetentan to napravit....samo zato sto imas lijepu figuru ne znaci da imas pojma sta u odredenim situacijama treba napravit
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #24
                    Re: Mirac Fitness youtube kanal

                    Originally posted by DARICA View Post
                    Meni takodjer pise coach na stranici...Vjerojatno ima neke vece planove u buducnosti. Realno, s puno edukacije i jos kojom godinom u gymu moze elegantno pokrenuti nesto...
                    dragi coach...ja bih zelio nauciti kako se radi snatch....snimi mi video kako ti to radis i sve mi objasni ....posalji mi video na mail i koja je cijena ...rado cu platit.....
                    This is your life and it’s ending one minute at a time

                    Comment


                    • #25
                      Re: Mirac Fitness youtube kanal

                      Hm, ja bi te vjezbe radia samo uz pravog trenera olimpijskog dizanja. I diplomiranom difovcu bi se nasmija u lice da me ide ucit.

                      Comment


                      • #26
                        Re: Mirac Fitness youtube kanal

                        Dragi klijentu, kao sto vjerojatno znas danasnji treneri koji su zavrsili visu trenersku nemaju blagog pojma ako se nisu sami educirali, isto tako netko bez zavrsene vise trenerske moze biti vrhunski trener. Ekipa odlazi tamo masovno jer ne znaju sto bi drugo a nisu briljirali u skoli...Ja bih prije dao novac nekom tko ima dokaze transformacija,a nema taj tecaj koji zavrsis za 3 mjeseca no nekom tko se naziva trenerom,a nema ni jednog klijenta iza sebe vec radi u lokalnoj teretani... Ima ih brdo. Ugl. da ne ulazim dalje u raspravu, zivi bili pa vidjeli!
                        https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                        https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                        Instagram: @shredded_dario

                        Comment


                        • #27
                          Re: Mirac Fitness youtube kanal

                          Originally posted by DARICA View Post
                          Dragi klijentu, kao sto vjerojatno znas danasnji treneri koji su zavrsili visu trenersku nemaju blagog pojma ako se nisu sami educirali, isto tako netko bez zavrsene vise trenerske moze biti vrhunski trener. Ekipa odlazi tamo masovno jer ne znaju sto bi drugo a nisu briljirali u skoli...Ja bih prije dao novac nekom tko ima dokaze transformacija,a nema taj tecaj koji zavrsis za 3 mjeseca no nekom tko se naziva trenerom,a nema ni jednog klijenta iza sebe vec radi u lokalnoj teretani... Ima ih brdo. Ugl. da ne ulazim dalje u raspravu, zivi bili pa vidjeli!
                          a dragi treneru..mene bas briga za neki tecaj.....ti se deklariras kao "coach" pa me moli te nauci nesto kao npr snatch...ozbiljno mislim...posalji mi snimku i usporenu snimku gdje sve objasnjavas kako radis i ja cu platit tvoj trud...sta mi navodis nekog tamo ne kog desetog tko me ne zanima...zanimas me ti kao trener pa te molim za pomoc....naravno ako si trener i mozes mi pomoci......samo nemoj mlim te reci " ne znam" jer snatch i clean and jerk spadaju u osnove dizanja...ako se ne varam cak su i olimpiski sport tako da uopce ne sumljam da to ne znas
                          This is your life and it’s ending one minute at a time

                          Comment


                          • #28
                            Re: Mirac Fitness youtube kanal

                            Dominik je sve objasnio

                            2354573254278658245765482528659.jpg
                            I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
                            ----------------------------------------------------------------
                            Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

                            Comment


                            • #29
                              Re: Mirac Fitness youtube kanal

                              @ Daca, fino si zakuhao ovu raspravu i onda nestao
                              Originally posted by madmax22
                              da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                              Originally posted by jocker77
                              Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                              Originally posted by Hajduk
                              isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                              Comment


                              • #30
                                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                                Originally posted by Premium.Better View Post
                                Dominik je sve objasnio

                                [ATTACH=CONFIG]19205[/ATTACH]
                                e sada ne znam kako bih protumacio pa cemu komentirat ali znam da za trenera ne bih uzeo nekog tko mi na you tubu pokazuje kako se sklekovi rade s torbom puno knjiga na ledima....osim naravno ako mi pokaze kako se pravilo radi snach recimo...i slobodno navedi cijenu ..nije bed..
                                This is your life and it’s ending one minute at a time

                                Comment

                                Working...
                                X