Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirac Fitness youtube kanal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Mirac Fitness youtube kanal

    Dominik uzivo iz teretane

    ce6e9e1c2694f1caa60a6f64561be6e5.jpg
    I prefer to be a dreamer among the humblest, with visions to be realized, than lord among those without dreams and desires.
    ----------------------------------------------------------------
    Always loved and never forgotten. 30.1.2010 Rest in peace

    Comment


    • #32
      Re: Mirac Fitness youtube kanal

      Originally posted by Premium.Better View Post
      Dominik uzivo iz teretane

      [ATTACH=CONFIG]19206[/ATTACH]
      uh,uh.....nice....ajde dobro onda ovako....znam da su lose slike i malo starije (leda 2mj) ostalo oko mj......prije godinu danas sam ima 108,5 kg
      CAM00943.jpg
      CAM00856.jpg
      CAM00934.jpg

      sada je malo bolje jos...inace slikao sam osim leda sam pa nije bas kvalitetno ispalo....i kaze....20 i kusur kila je prije bilo vise
      This is your life and it’s ending one minute at a time

      Comment


      • #33
        Re: Mirac Fitness youtube kanal

        i mislim da malo drugacije izgledam u teretani,ali hvala na misljenju
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #34
          Re: Mirac Fitness youtube kanal

          Originally posted by Premium.Better View Post
          Dominik uzivo iz teretane

          [ATTACH=CONFIG]19206[/ATTACH]

          Plačem
          Originally posted by madmax22
          da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
          Originally posted by jocker77
          Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
          Originally posted by Hajduk
          isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

          Comment


          • #35
            Re: Mirac Fitness youtube kanal

            Originally posted by dominik11 View Post
            uh,uh.....nice....ajde dobro onda ovako....znam da su lose slike i malo starije (leda 2mj) ostalo oko mj......prije godinu danas sam ima 108,5 kg
            [ATTACH=CONFIG]19207[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19208[/ATTACH]
            [ATTACH=CONFIG]19209[/ATTACH]



            sada je malo bolje jos...inace slikao sam osim leda sam pa nije bas kvalitetno ispalo....i kaze....20 i kusur kila je prije bilo vise

            Zasto si se iznervirao? Toliko da si mu sad morao pokazati slikama? Zasto te to toliko pogodilo? Podijeli s nama
            Originally posted by madmax22
            da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
            Originally posted by jocker77
            Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
            Originally posted by Hajduk
            isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

            Comment


            • #36
              Re: Mirac Fitness youtube kanal

              zasto bi svaki trener trebao znati snatch i olimpijaska dizanja hahaha..zna svega par ljudi u hrv to ucit druge..i uvijek bi dosao neki ukrainac/rus/amerikanac koji bi njih ispravljao u 100 sitnica...

              sve u svemu uzas sta se sve mozes vidjeti od ljudi koji su zavrsili KIF...naravno ima ih koji su mali bogovi na svom podrucju..
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #37
                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                Originally posted by staragarda View Post
                zasto bi svaki trener trebao znati snatch i olimpijaska dizanja hahaha..zna svega par ljudi u hrv to ucit druge..i uvijek bi dosao neki ukrainac/rus/amerikanac koji bi njih ispravljao u 100 sitnica...

                sve u svemu uzas sta se sve mozes vidjeti od ljudi koji su zavrsili KIF...naravno ima ih koji su mali bogovi na svom podrucju..

                Ovo je istina.
                Originally posted by madmax22
                da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
                Originally posted by jocker77
                Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
                Originally posted by Hajduk
                isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

                Comment


                • #38
                  Re: Mirac Fitness youtube kanal

                  Originally posted by neuk View Post
                  Zasto si se iznervirao? Toliko da si mu sad morao pokazati slikama? Zasto te to toliko pogodilo? Podijeli s nama
                  s obzirom kako radim u gymu....gle ja doma imam dijete od 14mj o kojem se drinem,radim ,imam zenu koja radi,zivimo sami ....ne kod mame i tate i sve sto god trebam i radim sam si priustim i sadauz sve te obaveze koje imam nadem vremena kuhat sebi,zeni(jer ona ugl ne jede sta jedem i ja) malom sinu radit sta on jede ici na posao ,ici u tretanu i brinut se o hrpi drugih poslova da bi normalno zivjeli...dakle nista mi ne dolazi s neba i za sve se trebam trudit pa cak i kad radim mrtvo dizanje spustam ga kao pravi lifteri,a ne Premium......dakle htio sam pokazati da uz trud i volju i orzanizaciju mozes sve postic....a ne kao Premium fantazirat kako ce ici van iz hr sa 3 mj tecaja za osobnog trenera
                  This is your life and it’s ending one minute at a time

                  Comment


                  • #39
                    Re: Mirac Fitness youtube kanal

                    Dominik11 ja tebe shvacam kao osobu koja u svemu ima pravo i da jedino tvoje misljenje je "pravi put". Oprosti ali ovdje nisi u pravu. Svako ima svoje misljenje i planove,snove koje ostvaruje (ili ide prema tom putu da ih ostvari). A sto se tice fitness trenera i kif-ovca, koliko ih ja znam, nitko prakticki ne poznaje elemente olimpijskog dizanja vec neke osnovne stvari kao sto su kako pravilno izvodit vjezbu BW i na spravama, kontrakcija misica, hipertrofija,snaga, prehrana itd itd.

                    Darica i Mirac fitness su mogli stavit "public figure" umjesto "coach" ali zasto bi to stavili kad oni upravo imaju svoje ciljeve i snove (koje sam prije spomenuo) da to jednog dana postanu. Nista nije preko noci, treba truda i vremena da dođu do toga a sa sigurnoscu mogu reci za daricu da napreduje i fizicki i sto se tice znanja.

                    A za snatch imas puno besplatnih videa na youtubeu i mrtvo dizanje radis krivo a premium ispravno... NHF

                    I da... Sa ovim slikama.... Si fulao temu..... Just sayin'
                    https://www.youtube.com/channel/UCkt...HNAw679eK-nhOQ
                    http://instagram.com/dinc_94
                    http://www.myfitnesspal.com/profile/dino097
                    myprotein code: MP24017174

                    Comment


                    • #40
                      Re: Mirac Fitness youtube kanal

                      Dragi forumasu, sto se tice osnovnih vjezbe za mene su to bench,cucanj i mrtvo, a ne olimpijska dizanja...Sto se tice tvog agresivnog stava i postavljanja slika... Ne vidim razloga za tim u ovom topicu. Jadan, ja imam sve servirano , a ti imas bebu i sve to stizes.Nego, odakle ti vremena da se svadas djecurlijom? Prvo udi u neciju pricu prije no sto ga osudis. Naravno da TI ne bi dao novac...Isto tako ja ne bi volio suradivati s ljudima poput tebe. Sto se tice knjiga u torbi. Sto fali improvizaciji? Ta torba je tezila 20kg. Vidis, ako mi se netko javi sa nedostatkom opreme lako cemo ga nabildati. Odradim trening s jednom od najstrucnijih trenera na balkanu i on mi veli da mogu slobodno krenuti jer imam dovoljno iskustva iza sebe, a onda mi dode dominik11 , stavi svoje nabildano tijelo isprica svoju pricu i srusi mi snove...Ja nastavljam svaki dan s edukacijom i treningom, a ti pokusaj biti manje nesretan i iskompleksiran...Opet , imas dijete, ti bi vec trebao biti komplet osoba. Nadam se da cemo obojica svakim danom biti blize cilju. Ja cu jednog dana raditi ono sto volim i biti uspjesan u tome, ti nazalost ne mozes utjecati na to.Ovim postom zavrsavam sve moguce rasprave na ovom forumu, samo cu pohvaliti kad vidim da je netko napredovao zato sto su takvi ljudi nazalost u manjini zbog prevelike skupine nesretnika i kriticara. LP, be happy.
                      https://www.youtube.com/user/DandRFitnessCro/videos
                      https://www.facebook.com/FitnessDario?ref=br_tf

                      Instagram: @shredded_dario

                      Comment


                      • #41
                        Re: Mirac Fitness youtube kanal

                        Originally posted by Dinč View Post
                        Dominik11 ja tebe shvacam kao osobu koja u svemu ima pravo i da jedino tvoje misljenje je "pravi put". Oprosti ali ovdje nisi u pravu. Svako ima svoje misljenje i planove,snove koje ostvaruje (ili ide prema tom putu da ih ostvari). A sto se tice fitness trenera i kif-ovca, koliko ih ja znam, nitko prakticki ne poznaje elemente olimpijskog dizanja vec neke osnovne stvari kao sto su kako pravilno izvodit vjezbu BW i na spravama, kontrakcija misica, hipertrofija,snaga, prehrana itd itd.

                        Darica i Mirac fitness su mogli stavit "public figure" umjesto "coach" ali zasto bi to stavili kad oni upravo imaju svoje ciljeve i snove (koje sam prije spomenuo) da to jednog dana postanu. Nista nije preko noci, treba truda i vremena da dođu do toga a sa sigurnoscu mogu reci za daricu da napreduje i fizicki i sto se tice znanja.

                        A za snatch imas puno besplatnih videa na youtubeu i mrtvo dizanje radis krivo a premium ispravno... NHF

                        I da... Sa ovim slikama.... Si fulao temu..... Just sayin'
                        slike su se na premiumov komentar,a netko sto zeli biti ne znaci da to i je....ako oni zele biti fitness treneri ne znaci da jesu..mozda nekad bude,ali trenutno nisa apsolutno nista...osim sto imaju lijepu figuru onda bi hrpa njih trebala biti fitness treneri i sta ja znam
                        This is your life and it’s ending one minute at a time

                        Comment


                        • #42
                          Re: Mirac Fitness youtube kanal

                          lijepo od obojice što imaju snove
                          ja ih ne kritiziram zbog toga, dapače, želim im svaku sreću u tome i da jednog dana postanu najpoznatiji/ najuspješniji/ najbogatiji treneri na svijetu
                          naglasak na postanu, jer oni to još nisu

                          ja sam poprilično siguran da imam više znanja nego njih dvoje, ali za sebe nikako ne mogu reći da sam trener
                          jeste li čuli za onu: "što više znam to sam siguran da manje znam"?
                          tako i ovdje, onaj tko nakon 2-3 godine treniranja (ako i toliko) sebe smatra trenerom, očito nema pojma o treniranju
                          nhf

                          Comment


                          • #43
                            Re: Mirac Fitness youtube kanal

                            Potpisujen svaku FCBovu ric. Svaku. S tim da bi dodatno naglasia prvi dio.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Mirac Fitness youtube kanal

                              Svi bi kruva bez motike.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                                inače dominik ima mišljenje o svemu, isto kao i premium.

                                ovaj put dominik odnosi bodove
                                Znoj štedi krv

                                Comment

                                Working...
                                X