Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mirac Fitness youtube kanal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Re: Mirac Fitness youtube kanal

    Moran se slozit sa dominikom. Prosjecan korisnik interneta je *****a budala, zlobna, cangrizava, svadljiva i uz to zahtjevnog cudnog ukusa. A videe radis upravo za te ljude. Mozes ti bit naivan i ponavljat tu mantru "kome se svidja, gledat ce", al realno, ako zelis subbove, moras dat ljudima ono sta zele vidit/cut.

    Comment


    • #77
      Re: Mirac Fitness youtube kanal

      Originally posted by Maximus1950 View Post
      moras dat ljudima ono sta zele vidit/cut.
      Ovo je vec mac s dvije ostrice.

      Comment


      • #78
        Re: Mirac Fitness youtube kanal

        Originally posted by Argentum View Post
        Ovo je vec mac s dvije ostrice.
        a gle you tube je pun ljudi koji stavljaju video ovoga ili onoga.....mislim da ja prvi ne bih si pustio video gdje bilo tko melje par min ...na prvu mi ne bi bilo zanimljivo i nastavio bih trazit nesto privlacnije.....ne kazem da sadzraj nije zanimljiv,ali nije predstavljen na zanimljiv nacin...i sta max kaze...ljudi su takvi kakvi jesu,a ako nesto zelis onda im trebas to i dati inace nema tu puno srece....radit ces za sebe i par frendova koji ce kakti to reda radi pogledat......
        This is your life and it’s ending one minute at a time

        Comment


        • #79
          Re: Mirac Fitness youtube kanal

          Drzi se Engleskog jer najveca je gledanost od strane americke populacije i uopste svi ljudi razumiju engleski,i postavljaj svoj youtube na razne stranice na fb-u i twitu.Samo nemoj odustajati ako neki cilj postavis sebi nemoj ga sam unistiti niti iko drugi moze,svaki je youtuber morao poceti od 1 sub-a tako da samo napred i ubaci nekada neku salu ili neku sprdnju iz teretane,da bude zanimljivije
          Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

          Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

          Comment


          • #80
            Re: Mirac Fitness youtube kanal

            Ekipo zahvalan sam vam svima na savjetima.Da jasno mi je da na internetu samo budale koje se bez razloga smiju u kameru prolaze.Ovo je tek pocetak,imam puno novih ideja za klipove.Da na engleskom prolazi,al moras snimat i malo za ljude iz hrv jer ces jedino tak postat poznat siroj masi.Moje misljenje da treba jedno i drugo.Jos jednom hvala vam,pomazete mi.
            Don't be afraid to fail.

            Comment


            • #81
              Re: Mirac Fitness youtube kanal

              Pozdrav svima.Naime neko mi je namjerno kliktao na reklame i pokupio sam ban od adsense tj racun mi je onemogucen.Tako da vjerovatno vise necu moci spojiti adsense s ovim youtube kanalom vise nikad.Napravio sam novi youtube kanal i počet ću sve ispočetka.Imam već puno ideja koje ću nadam se ostvariti.Na greškama se uči tak da ću to pokušati ispraviti.Molim vas kliknite SUBSCRIBE na kanalu i nastavite me pratit.Hvala svima. https://www.youtube.com/channel/UCjC...E5h_cQ4a3oKTKg

              VEC DANAS STIZE NOVI VIDEO "THE REVOLUTION"
              Don't be afraid to fail.

              Comment


              • #82
                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                Evo ekipo da vam se malo javim.Uglavnom treniram i trudim se vise nego ikad,jednostavno dajem sve od sebe.Zadovoljan sam sa svime sto sam napravio tijekom ovog laganog bulkinga,trenutno brojim 80 kg.Planiram ici gore jos kojih 2,3 kg pa rezat preko ljeta.Snimam i dalje klipove za youtube,al sam se preselio na novi kanal jer mi je adsense onemogucio racun na starom kanalu.Tako da molim vas sve da kliknete SUBSCRIBE na kanalu i da me nastavite pratit ak vam se sviđa moj rad.Trenutno ne snimam cesto jer imam puno obaveza u skoli,ali zato na ljeto ocekujte jedan veliki boom.Za sve koji ne znaju za mene imam 16 godina(uskoro 17) i treniram u teretani skoro pa 2 godine.Ljudi hvala vam na svemu do sad je sam na ovom forumu stekao puno iskustva i to je svakako doprinjelo mom sadasnjem izgledu..

                Posljednji klip na kanalu.Pretplatite se i lajkajte facebook stranicu ako vam se sviđa.
                https://www.youtube.com/watch?v=eoq--G1PuiQ
                https://www.facebook.com/pages/Mirac...89132604600844
                Don't be afraid to fail.

                Comment


                • #83
                  Re: Mirac Fitness youtube kanal

                  Odlicno izgledas. Sve pohvale za formu i svaka cast na napretku, samo tako nastavi. Ima tu puno potencijala.

                  Medjutim, malo ces se morati potruditi pri izradi klipova. Ovo je, blago receno, ocajno. Malo mastovitije to, nisi u obdanistu.
                  Last edited by Argentum; 12-05-15, 23:19.

                  Comment


                  • #84
                    Re: Mirac Fitness youtube kanal

                    Gle,ovo do sad sam sve sam napravio u sony vegasu i mislim da nije bas tako lose.Cijenim tvoju kritiku i hocu popraviti ono sto nije dobro.Daj mi neke savjete!
                    Don't be afraid to fail.

                    Comment


                    • #85
                      Re: Mirac Fitness youtube kanal

                      dl, reko nixa moze
                      Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                      progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                      kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                      Youtube:

                      Primjer treninga snage/hipertrofije
                      Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                      Sve o prehrani
                      Sve o treningu

                      Comment


                      • #86
                        Re: Mirac Fitness youtube kanal

                        Svaka cast,lagano kupis sub-se.Bice nes od kanala pokusaj samo vise da radis na marketing-u
                        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                        Comment


                        • #87
                          Re: Mirac Fitness youtube kanal

                          Ovo je moj drugi kanal star mjesec dana.Na starom sam za 3 mjeseca skupio 800+ subscribera!
                          Originally posted by alexxx View Post
                          Svaka cast,lagano kupis sub-se.Bice nes od kanala pokusaj samo vise da radis na marketing-u
                          Don't be afraid to fail.

                          Comment


                          • #88
                            Re: Mirac Fitness youtube kanal

                            Znam da su jedan banovali,ali poradis marketingu recimo dijelis po fitness stranicama po fb-u.
                            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                            Comment


                            • #89
                              Re: Mirac Fitness youtube kanal

                              Originally posted by alexxx View Post
                              Znam da su jedan banovali,ali poradis marketingu recimo dijelis po fitness stranicama po fb-u.
                              Daj ak ti nije problem mi posalji na PM neke poznatije stranice...
                              Don't be afraid to fail.

                              Comment


                              • #90
                                Re: Mirac Fitness youtube kanal

                                Originally posted by miracc123 View Post
                                Gle,ovo do sad sam sve sam napravio u sony vegasu i mislim da nije bas tako lose.Cijenim tvoju kritiku i hocu popraviti ono sto nije dobro.Daj mi neke savjete
                                Prvo i osnovno o cemu treba voditi racuna je sinhronizacija videa s muzikom i eventualno slovima. Kod tebe toga nema, kadrovi su nabacani bez nekog pretjeranog smisla. Muzika je ocajna, a slova i efekti kao da si prvi osnovne. Nemoj me shvatiti pogresno, tvoje sposobnosti upravljanja Sony Vegasom se ne dovode u pitajne vec nacin prezentacije. Koriguj te maloumne efekte i cvjetove u nesto ozbiljnije.

                                Drugo, ako si vec odlucio raditi "sacrifice" tematiku onda bi trebao imati i nesto suptilniji odabir muzike. Ova muzika iz klipa je ravna nekom uvodu u amaterski film adultne industrije. Takodjer izbaci nepotrebno obracanje auditoriju u klipovima, osim ako tvoja pojava nije nuzna. Dosta price mozes zamijeniti slovima i prakticnim objasnjenjem u dvije do tri kljucne recenice.

                                Izvoli jedan banalan primjer. Dakle, rezanje kadrova, nesto energicnija muzika i mozes postici dosta toga.

                                Comment

                                Working...
                                X