Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: price i zezancije iz teretane

    jucer nestalo struje u teretani,jedan lik bia na traci za trcanje i sad kako je nestalo struje ona se izgasila,a on sprinta,doslovce je preletio preko nje
    Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

    Comment


    • #62
      Re: price i zezancije iz teretane

      ima je jedan kojemu je trener govorio da mu je prehrana losa,bio je zgoljav za poludit,i kaze njemu trener jedi rube,mesa,jaja...i on trkom iz teretane u ducan i vraca se i zove trenera u kantun i izvadi konzervu od tune,i kaze mu jel ovo valja,kaze trener je,a kaze on koliko misica mogu dobit iz ove konzerve...mi se pokidali
      Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

      Comment


      • #63
        Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

        A jucer sam dosao doma i upalio ventilator, uzeo mjericu wheya i otpuhalo mi pola mjerice, mamicu mu xD
        Sve se može samo kad se hoće

        Trening partner je najbolja motivacija koja postoji

        Comment


        • #64
          Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

          prah i ventilator, formula za katastrofu care !

          Comment


          • #65
            Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

            isa sam jedanput sa prijateljem u teretanu,i sad meni trener objasnjava sto da radim,a on ceka...lik ima negdje oko 2 m i 70kg(uzasno mrsav) i on ti stane na traku trcati dok on meni govori,ovi ga sinja i pocne mu se derati ne!ti ne!bizi otale!nije to za te!nije nezgoda ali je bilo presmisno za viditi...
            Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

            Comment


            • #66
              Re: price i zezancije iz teretane

              nije iz teretane, no kad mi doso pilar u viksu pricao mi je kak on bilda u teretani...
              za pocetak, da kazem da je nesto nizi od mene, tezi jedno 5kg, covjek sa sela (nemojte ovo krivo protumacit jel) koji o prehrani nema pojma (stariji covjek) i krme debelo...
              i onda mi je izvalio da je savio stangu za bench i da ga se svi boje u gymu
              a popil je litru gemista sam dok je pilio
              no vazno da je on bio u majci bez rukava ^^
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #67
                Re: price i zezancije iz teretane

                kazes da je tezi od tebe jedno 5 kg i onda ga nazoves krmetom,sta bi onda za mene rekao...? a to da je savinio sipku sam umra od smija,takvi ljudi su najjaci
                Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                Comment


                • #68
                  Re: price i zezancije iz teretane

                  pa ima jedno 90kg min., a nes nizi od mene...al ne govorimo tu o misicima
                  Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                  Comment


                  • #69
                    Re: price i zezancije iz teretane

                    nedavno neki "pametni"frajer nije pospremio spravu mislim vratio težinu na nulu,majmun je ostavio oko 115 kg na leg press mašini i došao neki dečko 13,14 god i da ga nisam upozorio mislim da bi bilo od njega ko u hororu slagalica strave 5 kraj zgnječen ko komarac,al fora je u tome kako klipan nije provjerio kilažu
                    Do not mess with me because I'm The Rock.

                    Comment


                    • #70
                      Re: price i zezancije iz teretane

                      to kad sam bio na krku u teretani su me strasno ljutili seljacine sve...nitko nema rukavice, rucnik, dolaze u japankama i ne presvlace se, ostavljaju utege za sobom i deru se dok dizu...
                      a svi ko kurcojebi zgledaju, makar imam tek 17god bio sam medju top 5, usudio bih se rec top 3 vjezbaca tam (koje sam ja vidio jel)...sramota...
                      Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                      Comment


                      • #71
                        Re: price i zezancije iz teretane

                        Originally posted by MTF*
                        to kad sam bio na krku u teretani su me strasno ljutili seljacine sve...nitko nema rukavice, rucnik, dolaze u japankama i ne presvlace se, ostavljaju utege za sobom i deru se dok dizu...
                        a svi ko kurcojebi zgledaju, makar imam tek 17god bio sam medju top 5, usudio bih se rec top 3 vjezbaca tam (koje sam ja vidio jel)...sramota...
                        pa sta onda dok se deru? kod nas svi deru ukljucujuci i mene... dobra atmosfera... muzika dere, mi se deremo...
                        Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

                        Comment


                        • #72
                          Re: price i zezancije iz teretane

                          A ima ih stvarno koji pretjeruju dok se deru.
                          http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                          I know it's hard to keep an open heart
                          When even friends seem out to harm you
                          But if you could heal a broken heart
                          Wouldn't time be out to charm you

                          November Rain, Guns and Roses

                          Comment


                          • #73
                            Re: price i zezancije iz teretane

                            Originally posted by Dalibor
                            A ima ih stvarno koji pretjeruju dok se deru.
                            da istina tak se deru a onda kad ide doma onda kaže "bok" čuje se kao da govori iz špilje tj. promukao je
                            Do not mess with me because I'm The Rock.

                            Comment


                            • #74
                              Re: price i zezancije iz teretane

                              jedno je kad si pod velkim naporom ispustat glas, no deranje kao neki oblik prenemaganja mi je smijesan...vise energije mu ode na glas nego dizanje...
                              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                              Comment


                              • #75
                                Re: price i zezancije iz teretane

                                a jbg, evo jucer doso kod nas neki tip ide dizat 160 kg i kako da se ne dere uz takvu kilazu
                                Um nas ograničava. Dok god tvoj um može predvidjeti činjenicu da nešto možeš napraviti, ti to možeš, samo ako u to vjeruješ 100%.

                                Comment

                                Working...
                                X