Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: price i zezancije iz teretane

    koliko sam shvatio ti si oženjen a imaš 18 kod koliko ti ima žena i kak funkcionira brak,bilo teško u početku
    Do not mess with me because I'm The Rock.

    Comment


    • #92
      Re: price i zezancije iz teretane

      Dečki osobno gotovo nikada ne planem fizički na nekoga.Za to je potrebna posebna vrsta ljudi.Uvijek odmjeravam situaciju prema šteti što bi si mogao napraviti i vremena koje bi morao provesti van treninga zbog oporavka.Naravno tu je i opasnost da ozbiljno povrijediš drugu osobu.Ljudi koji se bave bodybuildingom trebaju paziti što rade jer večinom nisu svjesni svoje snage.Tonus mišića bodybuildera i njegova gustoća kostiju je nemjerljiva sa nekim tko ne trenira.Istući nekoga nije bezopasno,mogli bi krivično odgovarati...
      Zato ga i jesam gurnuo pošto je to bilo najmanje što sam mogao napraviti a eto proletio je kroz zatvorena vrata...

      Pamet u glavu ljudi.

      Comment


      • #93
        Re: price i zezancije iz teretane

        zena 17...bilo je pretesko u pocetku,zapravo jos smo u pocetku,tek je prva godina braka
        ma sve se moze kad se hoce,a tu su i bake i djedovi koji su puno pomogli!mislim da je najveci problem bio u nama samima,pogotovo u glavi...ali brzo smo mi stali na noge,iako je to put odricanja.tesko je svatit kako ti vise nisi bitan nego beba,prije te doma ceka rucak kad dodes iz skole,roba opeglana,lipo spavas kad oces,treniras ides vani prakticki bez problema,a odjedanput toga vise nema,sam si i sam se brines o sebi!
        koliko god da nasi pomagali opet je to tako!ja u zivotu doma nisam ni krevet spremio,a sada moram sude,robu,kucu,malog minjati...nije lako ali se moze!
        Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

        Comment


        • #94
          Re: price i zezancije iz teretane

          Originally posted by SlySter
          Dečki osobno gotovo nikada ne planem fizički na nekoga.Za to je potrebna posebna vrsta ljudi.Uvijek odmjeravam situaciju prema šteti što bi si mogao napraviti i vremena koje bi morao provesti van treninga zbog oporavka.Naravno tu je i opasnost da ozbiljno povrijediš drugu osobu.Ljudi koji se bave bodybuildingom trebaju paziti što rade jer večinom nisu svjesni svoje snage.Tonus mišića bodybuildera i njegova gustoća kostiju je nemjerljiva sa nekim tko ne trenira.Istući nekoga nije bezopasno,mogli bi krivično odgovarati...
          Zato ga i jesam gurnuo pošto je to bilo najmanje što sam mogao napraviti a eto proletio je kroz zatvorena vrata...

          Pamet u glavu ljudi.
          yes man
          IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

          Comment


          • #95
            Re: price i zezancije iz teretane

            Originally posted by SlySter
            Dogodilo se več nekoliko puta da su se potukli kod mene ljudi.
            Evo baš prij e dva tjedna je neki dečkić boksač napao drugoga radi utega.
            Dobio je nogu van isti tren.Nisam bio prisutan.

            Evo jedna mala zgoda iz moje teretane od prije mjesec dana.U teretanu dok sam imao privatan trening sa dva klijenta uliječe jedan od tajnika sportskog kluba sa kim dijelimo prostor u kojem održavamo borilačke sportove.Momak se odmah počinje derati na mene zbog nekih strunjača što su ostale nepospremljene.Bio je izrazito bezobrazan,normalno bih drugačije reagirao ali pošto se tako necivilizirano ponio gurnuo sam ga kroz zatvorena vrata van u pola njegove rečenice.Pao je na guzicu i ostao na podu psovati.A ja sam iz ladice za pultom teretane uzeo čekič i tak krenuo van pitati ima li još problema.Čovječe nikada nisam vidio da 15 ljudi tako brzo bježi iz hodnika.
            Sly di je tvoja teratana? Ak sam dobro skužio ti si iz Samobora(vidim da se znaš sa Krgom a on je kolko sam vidio iz Samobora)
            Naravno ak nije tajna

            Comment


            • #96
              Re: smiješne nezgode u bodybuilding-u xD

              Ja sam jednom radio za triceps potisak sa cela z-sipkom... naravno,stavio sam mal vise kila i radio sam sam... krenio sam polako spustit,al nazalost,odma palo na glavu... odzvonilo je cjelom teretanom... Hahaah
              Nobody said it's going to be easy!!!

              Comment


              • #97
                Re: Biseri iz GYM-a

                uuu sjetio sam se jos jedne..odlicna...

                Dosao lik nekid an u teretanu, jebga..ljeto bilo..nije mao volje za treningom, pomalo dodje...nije jeo... osusio se...
                Pitam ga ja: sta si to radio od sebe, to se izdefiniso ( a osusio se bukvalno, sira mu glava od ramena)...
                Kad kaze kralj meni: ma brate, uzimo one aminokiseline,..i kad ih previse uzimas prvo se pocne topit salo..i onda negriza misice...prepo sams e pravo bio... uzeo sam bas jaku kiselinu neku...
                Ja ne znam kako sam izdrzao da se ne nasmijem, al opet sam ja morao da dodam nesto: pa pazi druze kad biras, ima raznih tih kiselina, obicno te jace uzimaju profici,..mora da si takvu jednu uzeo..pa ti pocela nagrizati sve, dobro je pa ti nije organe ostetilo... ja bi otiso odma nalaze izvadio, ali nema potrebe..vidim nije ti nista..jebo nalaze..
                Aaaaaaaa, nije proslo 2 sata, zove me jedan drug kaze..evo ga u ambulanti dosao da vadi nalaze
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • #98
                  Re: Biseri iz GYM-a

                  Kod nas se jedna cura zaključala u svlačionici i plakala i lupala sat vremena da je puste van(ključ je nekako slomila u bravi u WC-u ). Onda je druga cura morala preskakati zid(muška i ženska svlačionica su odvojene samo oko 2.5 m visokim zidom) da je izvuče van, ne znam ni sam što je tu sve bilo ova se sva uplašila...

                  Neki dan me neki tip cijeli trening ispitivao čime se hranim i kako treniram i govorio mi kako imam dobar parfem i malta ne me počeo pipati
                  You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                  Comment


                  • #99
                    Re: Biseri iz GYM-a

                    Originally posted by Da_Mask
                    uuu sjetio sam se jos jedne..odlicna...

                    Dosao lik nekid an u teretanu, jebga..ljeto bilo..nije mao volje za treningom, pomalo dodje...nije jeo... osusio se...
                    Pitam ga ja: sta si to radio od sebe, to se izdefiniso ( a osusio se bukvalno, sira mu glava od ramena)...
                    Kad kaze kralj meni: ma brate, uzimo one aminokiseline,..i kad ih previse uzimas prvo se pocne topit salo..i onda negriza misice...prepo sams e pravo bio... uzeo sam bas jaku kiselinu neku...
                    Ja ne znam kako sam izdrzao da se ne nasmijem, al opet sam ja morao da dodam nesto: pa pazi druze kad biras, ima raznih tih kiselina, obicno te jace uzimaju profici,..mora da si takvu jednu uzeo..pa ti pocela nagrizati sve, dobro je pa ti nije organe ostetilo... ja bi otiso odma nalaze izvadio, ali nema potrebe..vidim nije ti nista..jebo nalaze..
                    Aaaaaaaa, nije proslo 2 sata, zove me jedan drug kaze..evo ga u ambulanti dosao da vadi nalaze
                    nagriza mišiće hahahaha

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by breezer20
                      Kad kaze kralj meni: ma brate, uzimo one aminokiseline,..i kad ih previse uzimas prvo se pocne topit salo..i onda negriza misice...prepo sams e pravo bio... uzeo sam bas jaku kiselinu neku...
                      genijalno

                      Originally posted by Fallen warrior
                      Neki dan me neki tip cijeli trening ispitivao čime se hranim i kako treniram i govorio mi kako imam dobar parfem i malta ne me počeo pipati

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        Ima tri ovakve teme pa sam ja spojio sve u jednu.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          Originally posted by kelly
                          Ima tri ovakve teme pa sam ja spojio sve u jednu.

                          sry..nisam ja upratio...

                          Originally posted by Fallen warrior

                          Neki dan me neki tip cijeli trening ispitivao čime se hranim i kako treniram i govorio mi kako imam dobar parfem i malta ne me počeo pipati
                          mozda mu se svidjas ...
                          "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                          Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                          https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                          http://www.staying-fit.net/

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            Originally posted by Marijan
                            Originally posted by breezer20
                            Kad kaze kralj meni: ma brate, uzimo one aminokiseline,..i kad ih previse uzimas prvo se pocne topit salo..i onda negriza misice...prepo sams e pravo bio... uzeo sam bas jaku kiselinu neku...
                            genijalno

                            Originally posted by Fallen warrior
                            Neki dan me neki tip cijeli trening ispitivao čime se hranim i kako treniram i govorio mi kako imam dobar parfem i malta ne me počeo pipati
                            hahahahha

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              Originally posted by Fallen warrior
                              Neki dan me neki tip cijeli trening ispitivao čime se hranim i kako treniram i govorio mi kako imam dobar parfem i malta ne me počeo pipati
                              Možda je to bio modni mačak...čuvaj se kad radiš mrtvo dizanje...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                imam i ja jedan biser....
                                pita mene lik (normalno građen, ništa posebno) šta uzimam poslije treninga i ja mu reko whey proteine i planiram uzet neke aminokiseline i tako. kaže on meni šta će ti aminokiseline, pa radije pojedi paradajz (rajčicu) poslije treninga. ja sam ga samo blijedo pogledo i mislio aj dobro, možda zajebavava, i pitam ga ti to ozbiljno? kaže on, samouvjereno pa da, pitaj koga očeš, to ti svi uzimaju. ja mu reko ma nema, to si ti nešto pobrko, a on i dalje samouvjereno da ima, i nisam ga razuvjerio, pa sam samo lagano otišo.....hahahahahahah
                                The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                                Fak me, right?

                                Comment

                                Working...
                                X