Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Biseri iz GYM-a

    Code:
    Ja sam jedno prilikom išao skidati tegove s bench štange i nisam gurnio one osigurače, i kada sam skinuo s jedne strane truga strana pošto je teža bila prevalila se dole a štanga je odletila i razbila boiler za vodu koji je bio tamo blizu
    Isto to sam vidio na svoje oči,ali samo tamo gdje jeu tvojem slučaju bio bojler je bila od moga frenda glava. I za debljinu šipke ga je fulalo. Da ga je pogodilo bilo bi jbno. Dobro bio je bosanac, ali neznam kako bih prošao
    ...there are two reasons why people don't talk about something: either it doesn't mean anything, or it means everything...

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      kod mene u mjestu nije neka teretana i nema nikoga tko se razumije u nju u njoj (mislim na instruktora ili voditelja), dođeš i radiš šta hoćeš, najbolji su mi brijači koji rade bench sa 80 kg i kad su gotovi stave još 60 i otidu: sve šipke su savijene, nadalje dešava se stalno isto ko raije opisano samo što su kod nas sva ogledala razbijena, također kad dođu likovi prvi put na klupicu za trbušnjake nakon što podese visinu ne učvrste klizač i redovno padaju

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        http://www.youtube.com/watch?v=Wfiw97lrteQ
        http://www.youtube.com/watch?v=Lu4POqS0 ... re=related

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            Originally posted by TomiBB
            kod mene u mjestu nije neka teretana i nema nikoga tko se razumije u nju u njoj (mislim na instruktora ili voditelja), dođeš i radiš šta hoćeš, najbolji su mi brijači koji rade bench sa 80 kg i kad su gotovi stave još 60 i otidu: sve šipke su savijene, nadalje dešava se stalno isto ko raije opisano samo što su kod nas sva ogledala razbijena, također kad dođu likovi prvi put na klupicu za trbušnjake nakon što podese visinu ne učvrste klizač i redovno padaju
            Javlja mi se zelja da u toj teretani odradim jedan trening..........Samo neznam zasto.....
            Budi broj ili statistika.......Sam odluci........

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              haha
              Originally posted by jebac1501
              treniram borilački sport UFC i planiram pojačat treninge ali nakon što si kupim mega mass 2000...

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                "Ova lat mashina mi odlicno radi srednje rame"
                NO ....
                NO ....
                NO ....





                <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  evo baš neki dan vidim ekto-a na masi da radi LI kardio poslije utega

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    Najveca greska sta sam ja radia je kad sam na treningu ( treniram veslanje ) , u toj teretani isa na spracu aa neznan sad kako se zove kada stavim noge na neko zeljezo i dizem ramenima utege , i to stoji pod nekim kutim a neznam koji sad tocno .. E pa stvar je bila sta sam ja na toj spravi pretjeriva pa sam diza 120 kila da bi pokaziva drugima kako mogu ..

                    Jos nerazumijem kako sam to moga , al mislim zato sta san mali pa san moga lagano spustat noge na onom zeljeznom , dolazili su i oni sta su stariji po 3-4 godine od mene pa nisu mogli .. hehe bia san glup sva srica pa nisan unistia kicmu ..
                    Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by Edigs
                      Code:
                      Ja sam jedno prilikom išao skidati tegove s bench štange i nisam gurnio one osigurače, i kada sam skinuo s jedne strane truga strana pošto je teža bila prevalila se dole a štanga je odletila i razbila boiler za vodu koji je bio tamo blizu
                      Isto to sam vidio na svoje oči,ali samo tamo gdje jeu tvojem slučaju bio bojler je bila od moga frenda glava. I za debljinu šipke ga je fulalo. Da ga je pogodilo bilo bi jbno. Dobro bio je bosanac, ali neznam kako bih prošao
                      pokoj mu vječni ili je promijenio nacionalnost? :S

                      Comment


                      • Re: Biseri iz GYM-a

                        još sam se sjetio jednog svog... uglavnom ja sjedam na lat mašinu i stavljam laganu (na kraju se ispostavilo PRElaganu) težinu za zagrijavanje

                        primim ja šipku i idem sjest kad odjedanput tres na šu**k zajedno sa šipkom
                        nisam bio svjestan snage hehe

                        Comment


                        • Re: Biseri iz GYM-a

                          Originally posted by Šime1996
                          Najveca greska sta sam ja radia je kad sam na treningu ( treniram veslanje ) , u toj teretani isa na spracu aa neznan sad kako se zove kada stavim noge na neko zeljezo i dizem ramenima utege , i to stoji pod nekim kutim a neznam koji sad tocno .. E pa stvar je bila sta sam ja na toj spravi pretjeriva pa sam diza 120 kila da bi pokaziva drugima kako mogu ..

                          Jos nerazumijem kako sam to moga , al mislim zato sta san mali pa san moga lagano spustat noge na onom zeljeznom , dolazili su i oni sta su stariji po 3-4 godine od mene pa nisu mogli .. hehe bia san glup sva srica pa nisan unistia kicmu ..
                          Ako mislis na onu masinu za listove, sto se dizes na listove, onda bjezi od toga glavnom bez obzira. Kazu da BB ne zaustavlja rast, a za to sam konkretno procitao da je uzasno opasno po kicmu i da zaustavlja rast zbog neprirodnog okomitog otpora.
                          -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                          Napreduje se... Avatar^^

                          Comment


                          • Re: Biseri iz GYM-a

                            u nas je mali grad i svi se znaju... i ovaj lik ( jedinicna mjera za glupocu ) ostane zadnji poslje gazde koji radi tu i kaze da ce mu donjet kljuc do ulaza il nes tako.... i idiot izadje iz teretane ( koja je u sklupu dvorane i svak pored vrata prolazi ), zakljuca vrata i osavi kljuc ispod otiraca a na papir zaljepljen na vratima napise... kljuc sam ti sakrio pod otirac )

                            Comment


                            • Re: Biseri iz GYM-a

                              Originally posted by Aronnax
                              Originally posted by Šime1996
                              Najveca greska sta sam ja radia je kad sam na treningu ( treniram veslanje ) , u toj teretani isa na spracu aa neznan sad kako se zove kada stavim noge na neko zeljezo i dizem ramenima utege , i to stoji pod nekim kutim a neznam koji sad tocno .. E pa stvar je bila sta sam ja na toj spravi pretjeriva pa sam diza 120 kila da bi pokaziva drugima kako mogu ..

                              Jos nerazumijem kako sam to moga , al mislim zato sta san mali pa san moga lagano spustat noge na onom zeljeznom , dolazili su i oni sta su stariji po 3-4 godine od mene pa nisu mogli .. hehe bia san glup sva srica pa nisan unistia kicmu ..
                              Ako mislis na onu masinu za listove, sto se dizes na listove, onda bjezi od toga glavnom bez obzira. Kazu da BB ne zaustavlja rast, a za to sam konkretno procitao da je uzasno opasno po kicmu i da zaustavlja rast zbog neprirodnog okomitog otpora.
                              Znan , znan al tada nisan zna jbg , sad je nevolim ni vidit ..
                              Humans are designed to avoid pain, both mental and physical. In the wild, weaker animals run from pain while the stronger give it. My world is consumed by pain, pain I endure on my own, pain I welcome.

                              Comment


                              • Re: Biseri iz GYM-a

                                nije iz teretane al je definitivno najaci biser koji sam vidio:
                                http://www.building-body.com/forum2/...1&d=1317913184

                                P.S. kako se stavi slika da se nemora otvarat novi link
                                Attached Files
                                Originally posted by Bilderčić
                                Originally posted by Dehydronator
                                sve do grama tjedno je natural
                                gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
                                48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

                                Comment

                                Working...
                                X