Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biseri iz GYM-a

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Biseri iz GYM-a

    haha koji kraljevi
    odakle ti ovo?

    Comment


    • Re: Biseri iz GYM-a

      intelektualni razgovor XD

      Comment


      • Re: Biseri iz GYM-a

        Originally posted by archiv3r View Post
        nije iz teretane al je definitivno najaci biser koji sam vidio:
        http://www.building-body.com/forum2/...1&d=1317913184

        p.s. Kako se stavi slika da se nemora otvarat novi link
        hahhahaahhahaahahahahha
        It's not over until i win.

        Comment


        • Re: Biseri iz GYM-a

          ma ovaj jedan sa fb-a. da znam gdje se smajlici stavljaju sad bi oderao jedan red smijeha
          najaci dio mi je definitivno:""ima wheya, mozda aminokiselina al nevirujen"
          Originally posted by Bilderčić
          Originally posted by Dehydronator
          sve do grama tjedno je natural
          gram tjedno ???? ma da covjece pa de onda izracunaj za 1 god. koliko bi trebao dobit misica
          48 grama ? ahahahhahahahahhahahahaha

          Comment


          • Re: Biseri iz GYM-a

            Sjeda lik na bench. Odradi prvu seriju , ustade sa klupe kad kaze drugom liku : Kako mi sad šipka bolje sjeda, dizanjem tegova se razdužuju kosti.

            Tog istog idola pitam za par dana. Radis ti kad mrtvo dizanje i kako te pogodi ? Kaze : ma jebo to ba, jel to ovo ? ( i poče dizat EZ šipku do brade )

            Pita me lik jedan : šta to mješaš u toj flašici ? Reko whey, što ? aaa Pije to moj rođak, to popije , napuše se i za pola sata ponovo bude normalan.

            Pita me lik drugi: Piješ ti šta ? Reko samo Whey koristim. Gdje si uzeo ? Reko ima sajt online prodaje amino.ba i sad je on skonto (amino-aminokiseline) kaze: ma ne valjaju ti whey aminokiselina nikako ba.

            Kako radim zagrijavanje, odradio 20 ponavljanja bench. Prilazi mi lik, a to više ponavljanja, pa zasto radis definiciju ?

            Radim dipsove i na krilu 30 kg. Prilazi mi lik kaze: ne valja raditi triceps sa puno kila. Bolje raditi sa manjom kilazom al vise ponavljanja. To je iskljucivo za triceps a ne ko' neki seljaci nabace kila i rade

            Jedan idol bude često kad i ja . I sad bilo nas je samo 4 u teretani kad on meni dobaci : jebo ti taj tvoj trening . Ja prešutim. Par puta on ponovo, jebo te tvoje treniranje ofo ono ( ja imam 14 a on 25 godina ). I meni pukne film, reko šta je ba ? Problem neki što treniram ? Kad on meni. Ma jebo te tvoje treniranje ba, gledaj nisi se ni oznojio a nešto kofa dizes tegove . A ja ga gledam radi bench sa 60 kg isto kao i ja . Reko aj ba ****** gledaj svoje stvari, radiš vjezbu sa istom kilazom kao i ja i ti mi pričaš kako se ne trudim na treningu. Kaze : ma jebo te to ba, eto nadi mi ti nekog ko dize puno a da lijepo izgleda. Svi koji dizu puno ruzno izgledaju, to svak' zna

            Radim biceps na skotovoj klupi. Kako se ubijam ulazi neki lik u teretanu ( mozda 1.90 65 narkoman iz naselja ). Prilazi on meni i gleda kad kaze : ta šipka ( EZ ) je za triceps. Ja pustim šipku šta bolan pričaš ? Ma ništa jarane gledam samo šta sve teretana ima hocu da se upišem

            Moj jaran če kupiti protejine i krenut u teretanu, sa tim protejinima če za 10 dana nabaciti 10 kila mišica.

            Comment


            • Re: Biseri iz GYM-a

              meni su tvrdili da su mišići iz teretane umjetni mišići
              dobri su oni pravi, genetski

              Comment


              • Re: Biseri iz GYM-a

                jedan biserčić, moram podijeliti sa masom (bilderska terminologija )
                elem, da ne dužim, jedan stariji vježbač juče u gymu sjedi za spravom i zavezao se za nju pojasom. gledam i ne vjerujem. zavezao se pojasom, obmotao oko sebe i oko klupe...! NotSureIfSerious.jpg i još radi nešto što bi trebalo biti OHP iliti kako on kaže VOJNI POTISAK (ajd to je i ok, vojni-vojnicki-military) međutim moj ohp bolje izgleda, ono je neko njihanje, mada ne znam kako kad se zavezao ahahahahahha
                ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                Comment


                • Re: Biseri iz GYM-a

                  hahahahahahahahaha sljedeci put molim te poslikaj to
                  KMG - kilogram mišića godišnje ;/

                  Comment


                  • Re: Biseri iz GYM-a

                    Nedavno šetam psa u šumi i idu dva lika, a obojica izgledaju kao da su prošli logor .. I prolazim pored njih ,a jedan priča kako će početi uzimati proteine ,a drugi govori kako proteini ne valjaju i da trebaju uzimati steroide ..
                    Formula je volja!

                    Comment


                    • Re: Biseri iz GYM-a

                      Originally posted by Benj0ny View Post
                      Sjeda lik na bench. Odradi prvu seriju , ustade sa klupe kad kaze drugom liku : Kako mi sad šipka bolje sjeda, dizanjem tegova se razdužuju kosti.

                      Tog istog idola pitam za par dana. Radis ti kad mrtvo dizanje i kako te pogodi ? Kaze : ma jebo to ba, jel to ovo ? ( i poče dizat EZ šipku do brade )

                      Pita me lik jedan : šta to mješaš u toj flašici ? Reko whey, što ? aaa Pije to moj rođak, to popije , napuše se i za pola sata ponovo bude normalan.

                      Pita me lik drugi: Piješ ti šta ? Reko samo Whey koristim. Gdje si uzeo ? Reko ima sajt online prodaje amino.ba i sad je on skonto (amino-aminokiseline) kaze: ma ne valjaju ti whey aminokiselina nikako ba.

                      Kako radim zagrijavanje, odradio 20 ponavljanja bench. Prilazi mi lik, a to više ponavljanja, pa zasto radis definiciju ?

                      Radim dipsove i na krilu 30 kg. Prilazi mi lik kaze: ne valja raditi triceps sa puno kila. Bolje raditi sa manjom kilazom al vise ponavljanja. To je iskljucivo za triceps a ne ko' neki seljaci nabace kila i rade

                      Jedan idol bude često kad i ja . I sad bilo nas je samo 4 u teretani kad on meni dobaci : jebo ti taj tvoj trening . Ja prešutim. Par puta on ponovo, jebo te tvoje treniranje ofo ono ( ja imam 14 a on 25 godina ). I meni pukne film, reko šta je ba ? Problem neki što treniram ? Kad on meni. Ma jebo te tvoje treniranje ba, gledaj nisi se ni oznojio a nešto kofa dizes tegove . A ja ga gledam radi bench sa 60 kg isto kao i ja . Reko aj ba ****** gledaj svoje stvari, radiš vjezbu sa istom kilazom kao i ja i ti mi pričaš kako se ne trudim na treningu. Kaze : ma jebo te to ba, eto nadi mi ti nekog ko dize puno a da lijepo izgleda. Svi koji dizu puno ruzno izgledaju, to svak' zna

                      Radim biceps na skotovoj klupi. Kako se ubijam ulazi neki lik u teretanu ( mozda 1.90 65 narkoman iz naselja ). Prilazi on meni i gleda kad kaze : ta šipka ( EZ ) je za triceps. Ja pustim šipku šta bolan pričaš ? Ma ništa jarane gledam samo šta sve teretana ima hocu da se upišem

                      Moj jaran če kupiti protejine i krenut u teretanu, sa tim protejinima če za 10 dana nabaciti 10 kila mišica.
                      hahahahahahahahhahaahahah,najaca prva recenica
                      Last edited by ZyzzUmad214154; 23-12-13, 00:08.

                      Comment


                      • Aj da malo ozivimo forum,nesto je slaba aktivnost u poslednje vrijeme.

                        Evo jedna smjesna scena iz moje teretane:Neki dan ja radim sjedeci hammer pregib bucicom i kraj mene rade neka 2 ego vjezbaci tako ih mozemo nazvati. Oni rade hammer stojeci i uzeli likovi po 20kg i jednostavno bacaju bucicu gored dole znaci osjecaj i TUT 0.bodova.Ja radim normalno sa 15kg sa osjecaj,TUT...Oni gledaju u mene i cude se kako je moja ruka veca od njihove a oni rade sa vise kg,a ja vidim to i smijem se u sebi.Bilo je bas smjesno viditi te poglede izmedju njih.Bar da su pitali o cemu se tu radi oni nista jos uzeli kasnije 22kg kao ono im bilo lagano.

                        Isto ima jedna prica za hack.Ja se ne sjecam da iko osim mene u mojoj teretani radi hack cucanj,masina skoro pa zahrdjala samo sto je ja malo razradim ali vazno je da u teretani ima 3 bencha koja su uvjek zauzeta i to bude po 2-3 se mjenjaju.Vlasnik teretane mi rekao da sam jedini ko radi na hack-u.

                        Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk


                        Last edited by alexxx; 10-06-16, 08:30.
                        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

                        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

                        Comment

                        Working...
                        X