Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi tijela

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: EKTOMORFI

    danas sam vidio u busu lika koji ziher nije ekto ha ha, ima ruku ko 4 moje haha

    ma znam da su to glupe podjele, rađe reći da si mršav nego ekto, ali opet i mršavi mogu postići dobre rezultate

    Comment


    • #17
      Re: EKTOMORFI

      Originally posted by balance
      danas sam vidio u busu lika koji ziher nije ekto ha ha, ima ruku ko 4 moje haha

      ma znam da su to glupe podjele, rađe reći da si mršav nego ekto, ali opet i mršavi mogu postići dobre rezultate

      pa da vidio sam par ljudi na forumu koji su bili ekto pa su sad +80 kg pa me zanima

      Comment


      • #18
        Re: EKTOMORFI

        Originally posted by emph
        evo ako mozete ovdje svi koji ste bili ekomorfi i koji ste uspjeli doc do zeljenog rezultata da napisete kako ste to upjeli . hvala
        evo, ja sam ekto, do rezultata sam dosao tako da sam poceo jest.
        Lux et veritas

        Comment


        • #19
          Re: Tipovi tijela

          ja sam mezo, koliko sam ja zakljucija....a zakljucija sam ovako...
          ekto nisam jer mi se salo nakupljalo a jeo sam kad sam gladan i kad nisam, vise kad nisam....
          endo nisam jer koliko kuzim oni imaju siroke bokove a uska ramena, ja imam siroka ramena....
          a moram reci da lako dobvam masu, misicnu tako da sam po mom sudu, mezo

          Comment


          • #20
            Re: Tipovi tijela

            Rekao je frajer gore da se ne hendikepiramo, ali ima neka čar za nas ljude u tim podjelama. Najrađe bi se ušablonili. Nažalost stvari su puno kompleksnije. Znam po sebi. Sada sam mršav, a bio sam takav i kao klinac. Međutim od negdje 2 srednje do 20 godine zbog nekativnosti, alkohola i loše prehrane natukao sam na sebe 20 kila viška. Da me netko tada vidio ziher bi rekao da sam endo, iako imam duge tanašne ruke, tanke zglobove (debelo mi prst prelazi) , visoko skoro 190...vidjele su mi se ključne kosti i kad sam bio puniji. Ili se tip tijela mjenja ili sam ja uspio rasturiti ekto metabolizam ha ha i natući salo

            Comment


            • #21
              Re: Tipovi tijela

              Originally posted by CRombo
              ja sam mezo, koliko sam ja zakljucija....a zakljucija sam ovako...
              ekto nisam jer mi se salo nakupljalo a jeo sam kad sam gladan i kad nisam, vise kad nisam....
              endo nisam jer koliko kuzim oni imaju siroke bokove a uska ramena, ja imam siroka ramena....
              a moram reci da lako dobvam masu, misicnu tako da sam po mom sudu, mezo
              Originally posted by Jurica
              ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

              Comment


              • #22
                Re: Tipovi tijela

                Ja bih rekao dam izmedju ektomorfa i mezomorfa.
                There is no good, no evil - only decisions and consequences.

                Comment


                • #23
                  Re: Tipovi tijela

                  ej zanjima me kako saznati koliko ja osobno sada imam masnoće u tjelo , u % ?
                  kako to provjeriti?
                  Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                  Comment


                  • #24
                    Re: Tipovi tijela

                    najsigurniji i najtocniji nacin kaliperom, iako njegova nepreciznost raste proporcionalno sa niskošću postotka masti na osobi
                    Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                    Comment


                    • #25
                      Re: Tipovi tijela

                      erm. što to znači?
                      ne repam o politici možda bi trebo,
                      politika je mala ljadro još je nisam jebo

                      Comment


                      • #26
                        Re: Tipovi tijela

                        Što si definiraniji, kaliper je neprecizniji.
                        Originally posted by HeadacheR
                        Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                        Comment


                        • #27
                          Re: EKTOMORFI

                          Originally posted by Mir7a
                          daj ljudi nemojte se u početku hendikepirat...to ekto, endo, mezo su samo glupi nazivi koji ne znače ništa. Ako si zabrijete u glavi da se nikada nećete nabildat jer ste ekto, onda se stvarno nikad nećete nabildat.

                          apsolutno se slažem

                          Comment


                          • #28
                            Re: Tipovi tijela

                            Originally posted by DrHouse
                            Što si definiraniji, kaliper je neprecizniji.
                            jer...
                            ne repam o politici možda bi trebo,
                            politika je mala ljadro još je nisam jebo

                            Comment


                            • #29
                              Re: Tipovi tijela

                              Originally posted by Mir7a
                              Originally posted by DrHouse
                              Što si definiraniji, kaliper je neprecizniji.
                              jer...

                              Jer je koža kod ekstremno niske količine potkožnog masnog tkiva jako tanka, stoga bi greške kalipera mogle biti veće od dopuštenih.
                              Originally posted by HeadacheR
                              Imam već zavidnu mišićnu masu ali želim savjet od vas da uzmem neke proteine,suplimente ili tako nešto da mišići narastu za 15 dana (prvenstveno trbušni)

                              Comment


                              • #30
                                Re: Tipovi tijela

                                Originally posted by DrHouse
                                Originally posted by Mir7a
                                Originally posted by DrHouse
                                Što si definiraniji, kaliper je neprecizniji.
                                jer...

                                Jer je koža kod ekstremno niske količine potkožnog masnog tkiva jako tanka, stoga bi greške kalipera mogle biti veće od dopuštenih.
                                da...tijelo ima čudan mehanizam. Jedan dan popiješ malo više vode, a manje soliš, pa idući dan imaš manje vode pod kožom, te ona bude tanja, a drugi dan posoliš malo više hranu, ne piješ toliko puno, i tijelo spriječi dehidraciju spremanjem vode pod kožu, pa bi kaliper opet uštipnuo malo deblji sloj kože i eto te 2% već više
                                Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                                Comment

                                Working...
                                X