Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tipovi tijela

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Tipovi tijela

    pa to vrijedi i za više i za manje postotke masnoće...ili se varam
    ne repam o politici možda bi trebo,
    politika je mala ljadro još je nisam jebo

    Comment


    • #32
      Re: Tipovi tijela

      vrijedi, ali će veće pogreške biti dobivene kaliperom kod čovjeka s manjim bfom
      Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

      Comment


      • #33
        Re: Tipovi tijela

        ok. koliko ti imaš bf, mjereno kaliperom na formi sa slike? (ako si to radio)
        ne repam o politici možda bi trebo,
        politika je mala ljadro još je nisam jebo

        Comment


        • #34
          Re: Tipovi tijela

          nisam, ali dost ljudi mi je reklo, a i sam sam to mislio. Gornji dio sam procjenio na nekih 5, 6, a donji na neku 8-icu, sto znaci da je sveukupno BF oko 7% na slici
          Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

          Comment


          • #35
            Re: Tipovi tijela

            Originally posted by ChiLiM
            Gornji dio sam procjenio na nekih 5, 6, a donji na neku 8-icu, sto znaci da je sveukupno BF oko 7% na slici
            Natjecatelji na Mr.O koji su u vrhunskoj formi imaju oko 5%.
            Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
            Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

            Comment


            • #36
              Re: Tipovi tijela

              Originally posted by Nin0
              Originally posted by ChiLiM
              Gornji dio sam procjenio na nekih 5, 6, a donji na neku 8-icu, sto znaci da je sveukupno BF oko 7% na slici
              Natjecatelji na Mr.O koji su u vrhunskoj formi imaju oko 5%.
              Znaš Nino šta volim govoriti kad sam pijan Smrade!
              Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

              Comment


              • #37
                Re: Tipovi tijela

                Originally posted by ChiLiM
                Znaš Nino šta volim govoriti kad sam pijan Smrade!
                Ja sam umro!
                Povoljno sastavljam plan prehrane i treninga.
                Za sve informacije javiti se privatnom porukom.

                Comment


                • #38
                  Re: Tipovi tijela

                  Originally posted by giusseppe7777
                  Originally posted by CRombo
                  ja sam mezo, koliko sam ja zakljucija....a zakljucija sam ovako...
                  ekto nisam jer mi se salo nakupljalo a jeo sam kad sam gladan i kad nisam, vise kad nisam....
                  endo nisam jer koliko kuzim oni imaju siroke bokove a uska ramena, ja imam siroka ramena....
                  a moram reci da lako dobvam masu, misicnu tako da sam po mom sudu, mezo
                  Osim ovoga sa misicnom masom.... :/
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #39
                    Re: Tipovi tijela

                    Originally posted by Aronnax
                    Originally posted by giusseppe7777
                    Originally posted by CRombo
                    ja sam mezo, koliko sam ja zakljucija....a zakljucija sam ovako...
                    ekto nisam jer mi se salo nakupljalo a jeo sam kad sam gladan i kad nisam, vise kad nisam....
                    endo nisam jer koliko kuzim oni imaju siroke bokove a uska ramena, ja imam siroka ramena....
                    a moram reci da lako dobvam masu, misicnu tako da sam po mom sudu, mezo
                    Osim ovoga sa misicnom masom.... :/
                    u čemen je problem?

                    Comment


                    • #40
                      Re: Tipovi tijela

                      citao sam malo o ovim tipovima tijela ranije ali sada mi je probudilo zanimaciju neku....
                      po navedenim karakteristikama i onome sto je u topicu receno....ja sam tip endomorf....bio sam oduvijek podeblji sada sam se malo doveo u red, ali nije to to ...siroki kukovi i salo na nogama me ubija .....procitao sam da endomorfi ne smiju puno UH jesti, a ja se UH ubijam....dnevno pojedem 100 g zobenih, griz, rize minimalno 2-3 tanjira -.-", tjestenina....
                      dali to ima utjecaj na cinjenicu da iako endomorfi po pravilu bi trebali dobijati "brzo" misicnu masu, a ja bas suprotno od toga napredujem....
                      sve dobijem samo nigdje misica :/
                      znam da je glupo pitanje ali bas me interesuje
                      Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                      Comment


                      • #41
                        Re: Tipovi tijela

                        Originally posted by Niger
                        citao sam malo o ovim tipovima tijela ranije ali sada mi je probudilo zanimaciju neku....
                        po navedenim karakteristikama i onome sto je u topicu receno....ja sam tip endomorf....bio sam oduvijek podeblji sada sam se malo doveo u red, ali nije to to ...siroki kukovi i salo na nogama me ubija .....procitao sam da endomorfi ne smiju puno UH jesti, a ja se UH ubijam....dnevno pojedem 100 g zobenih, griz, rize minimalno 2-3 tanjira -.-", tjestenina....
                        dali to ima utjecaj na cinjenicu da iako endomorfi po pravilu bi trebali dobijati "brzo" misicnu masu, a ja bas suprotno od toga napredujem....
                        sve dobijem samo nigdje misica :/
                        znam da je glupo pitanje ali bas me interesuje
                        koliko ozbiljno radiš u teretani? mislim da je ishrana precenjena, iako je naravno veoma važna. Ali ako se ne razvališ do krajnjih granica svaki drugi trening, nema ništa od napredovanja
                        btw, po meni su UH, oni zdravi, najvažniji, ali ima i mnogo drugačijih stavova, pa da ne raspravljamo...
                        jedino ostajem pri stavu da je jedna univerzalna ishrana uvek dobra za sve. Ne verujem u ishranu po tipovima, krvnim grupama, itd.Sve životinje jedne vrste, bile debele ili tanke, u severnoj Evropi ili u Africi, jedu istu hranu. Nećeš videti konja koji jede travu, a drugog kako jede meso ili insekte. Zašto bi ljudi bili drugačiji? Samo, treba da utvrdimo koja je ishrana za nas ljude najbolja... e tu nastaju problemi, o kojima ne ulazim u raspravu
                        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
                        mind, it doesn’t matter.”

                        Comment


                        • #42
                          Re: Tipovi tijela

                          Originally posted by vege
                          Originally posted by Niger
                          citao sam malo o ovim tipovima tijela ranije ali sada mi je probudilo zanimaciju neku....
                          po navedenim karakteristikama i onome sto je u topicu receno....ja sam tip endomorf....bio sam oduvijek podeblji sada sam se malo doveo u red, ali nije to to ...siroki kukovi i salo na nogama me ubija .....procitao sam da endomorfi ne smiju puno UH jesti, a ja se UH ubijam....dnevno pojedem 100 g zobenih, griz, rize minimalno 2-3 tanjira -.-", tjestenina....
                          dali to ima utjecaj na cinjenicu da iako endomorfi po pravilu bi trebali dobijati "brzo" misicnu masu, a ja bas suprotno od toga napredujem....
                          sve dobijem samo nigdje misica :/
                          znam da je glupo pitanje ali bas me interesuje
                          koliko ozbiljno radiš u teretani? mislim da je ishrana precenjena, iako je naravno veoma važna. Ali ako se ne razvališ do krajnjih granica svaki drugi trening, nema ništa od napredovanja
                          btw, po meni su UH, oni zdravi, najvažniji, ali ima i mnoo drugačijih stavova, pa da ne raspravljamo...
                          pa koliko izbiljno radim
                          radim 4 treninga sedmicno
                          svaki misic za sebe, velike skupine 14 serija(pretezno 3 vjezbe), uvijek je Bench, DL, MP, squat osnova, ostale dvije su izolacijske pretezno, mada ne mora znacit sve zavisi od skupine....sa kilazama radim max, pocjepam se ono sto se kaze, stim da gledam da sto pravilnije radim...
                          ishrana je poprilicno sredjena, mozda jos neke sitnice da sredim kao sto su:izbacivanje mlijeka...
                          spavam 8-9 sati
                          eh sada mozda je i do genetike, posto imam istu gradju kao otac...nisam proporcional nikako....siroki kukovi, mal sam(po visini)...ramena i ruke su u odnosu na prsa mala maca, jedino ledja su nekako solidna xD....stim da treniram dugo, preko 2 godine....
                          Go Hard or Go Home - This is Bodybuilding

                          Comment

                          Working...
                          X