Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako dobiti misice u zatvoru?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

    Originally posted by t111
    onome kome je bitno, pristat ce na svaku analizu i pregled wheya... ali ako se vec moze, zasto ne sve srediti prehranom? i nemas zajebancije s wheyom. 2 posna sira dnevno + hrana kaj dobijes tam i to ti je dovoljno...
    Tjesi se time.
    There is no good, no evil - only decisions and consequences.

    Comment


    • #17
      Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

      Pa prehrana im je jako dobra,a i verovatno mogu nesto da provlace na crno(nije mnogo tesko)... xD

      Mada kakve sam mrcine video na snimcima zatvora,tesko da je samo od hrane a dosta njih su jaki i pre nego sto stignu u zatvor...

      Najbolje da posaljemo nekog da proveri na licu mesta xD
      NO ....
      NO ....
      NO ....





      <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

      Comment


      • #18
        Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

        Originally posted by Che
        Pa prehrana im je jako dobra,a i verovatno mogu nesto da provlace na crno(nije mnogo tesko)... xD

        Mada kakve sam mrcine video na snimcima zatvora,tesko da je samo od hrane a dosta njih su jaki i pre nego sto stignu u zatvor...

        Najbolje da posaljemo nekog da proveri na licu mesta xD
        hhehehe nisam daleko ni zracnom linijom ni zakonskom ternutno imam preko 2000 eura neplacenih kazni
        Mozes me voljeti ili mrziti ali me nemozes ignorisati....
        Svađe na netu su kao utrke retardiranih.
        Da i pobijediš, i dalje si retardiran!

        Comment


        • #19
          Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

          Originally posted by hitman
          Originally posted by Che
          Pa prehrana im je jako dobra,a i verovatno mogu nesto da provlace na crno(nije mnogo tesko)... xD

          Mada kakve sam mrcine video na snimcima zatvora,tesko da je samo od hrane a dosta njih su jaki i pre nego sto stignu u zatvor...

          Najbolje da posaljemo nekog da proveri na licu mesta xD
          hhehehe nisam daleko ni zracnom linijom ni zakonskom ternutno imam preko 2000 eura neplacenih kazni
          ae ti ces da budes nas covek iz unutrasnjosti xDD snadji se kako ces da izvestavash xD
          NO ....
          NO ....
          NO ....





          <3 REP JE MOJA LJUBAV VOLIM KADA GLASNO BIJE <3

          Comment


          • #20
            Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

            Malo je oftopic .ali slušajte ovu priču.Čovjek koji je radija sa mnom ima 46 godina, 2 djece , i dođe mu u petak da se javi na sud.Tamo ga obavijeste da je kriv za slučaj od prije 12 godina iako je on tužija državu ili da on dobije pa država plaća ili da njega lagano proglase krivim hm.I tako dobija je bija na upravnom sudu ,i kad su prebacili sve na vrhovni sutkinja odbaci tu presudu ,a on iznerviran obeštima da ide u p.m....Nakon toga izbace ga iz sudnice i sutkinja izričito tražila da se kazni bezuvjetno jer je uvrijedio sud .I evo u pon. mora u Pulu ,dobija je 6 mj,zatvora ....Recite mi jel to normalno ,a okolo hodaju ubojice ,dileri ,narkomani i ostali delikventi.....Ja sam osta šokiran ,i šta sad otkaz ,nema pravo ni sa biroa jer ide u zatvor koja država......
            Menky je napisao...
            Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

            Comment


            • #21
              Re: Kako dobiti misice u zatvoru?

              6 miseci????????
              ma daj bokte.....
              ova drzava je u kur*u , zescem.....
              nek se koni nase pravosudje u 3 pm sunce im njihovo...

              Comment

              Working...
              X