Announcement

Collapse
No announcement yet.

Da li je ovo genetika?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da li je ovo genetika?



    jako mi se svidja ovaj dio kod pink, a da li se ovo tak lako dobiva, obzirom da ostali trbusni misici bas i nisu razvijeni ili je ovo genetika?
    prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

  • #2
    Re: Da li je ovo genetika?

    Genetika,nema dvojbe
    A gde su noge?

    Comment


    • #3
      Re: Da li je ovo genetika?

      ja mislil da ovo neki gay pa se zafrkava sa grudnjakom kad ono piiiink aaaaaa.. a fakat je ko dečko sa malo većim sisama.. tj. sisicama
      http://www.martinturk.com
      Blues Is Gonna Be My Only Way / Always Look On the Bright Side of Life

      Comment


      • #4
        Re: Da li je ovo genetika?

        Originally posted by BlackdoG
        ja mislil da ovo neki gay pa se zafrkava sa grudnjakom kad ono piiiink aaaaaa.. a fakat je ko dečko sa malo većim sisama.. tj. sisicama
        To sam i ja mislio dok se na početku samo faca prikazala !
        Ja mislim da Pink kolko tolko ima neke treninge za održvanje linije i možda još uz to nekog stručnjaka koji pazi na to,tak da ipak ovo mi nije nikakvo čudo!
        ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

        Comment


        • #5
          Re: Da li je ovo genetika?

          dal postoje vjezbe za te misice i kako se oni uopce zovu?
          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

          Comment


          • #6
            Re: Da li je ovo genetika?

            dizanje nogu do 90 stupnjeva i neke vježbe za bokove dizanje sa strane noge i tako ako si razumio na šta mislim

            ej a pink izlgeda ovako dobroj jer več duže vrijeme koristi P90X koliko ja znam i to je sama izjavila na OPRI. gledam Opru super je
            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

            Comment


            • #7
              Re: Da li je ovo genetika?

              to se zove liposukcija
              TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
              Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

              Comment


              • #8
                Re: Da li je ovo genetika?

                Originally posted by mali priest
                to se zove liposukcija
                +1

                Comment


                • #9
                  Re: Da li je ovo genetika?

                  ma nije liposukcija vidi se da žena vježba, pogl joj ruke i ramena i leđa vidi se da je u formi
                  Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                  Comment

                  Working...
                  X