Announcement

Collapse
No announcement yet.

Depilacija - iskustva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Depilacija - iskustva

    E ovako vidim da svi bilderi po natjecanjima su goli ko dječja guza, dakle depiliraju prsa i trbuh. Pa bi sad volio čuti vaša iskustva da li to radite radi vizualnosti, na koji način i kako često....smatrate li to gay ili čist normalnim činom.....meni osobno se to čini oke...

  • #2
    Re: Depilacija

    depiliraju sve, ne samo prsa i trbuh

    ja se baš ne brijem dokraja, malo skratim prsa i trbuh al da normalno izgleda. Grozno mi kad vidim nekog zaraslog šabana, glupo mi izgleda jednostavno.

    Comment


    • #3
      Re: Depilacija

      E sad....
      Ja skinem sa prsa, naime, dlake na prsima mi rastu samo po sredini tako da kad ih ne izdepiliram izgledam kao p..da u dusi!
      Takodjer depiliram nadlakticu i djelomicno pazduhe (to boli za popizdit) da dobijem oblik, ostatak skinem masinicom. Trbuh, tu i tamo, nemam puno dlaka na tom mjestu.
      I obavezno skinem onaj mali iritirajuci zbunjic na ledjima, malo povise trtice.

      Ja ne idem na nikakva natjecanja, radim to jer mi se vise svidja tako

      edit: nisam *****, zarucnica me depilira.

      Comment


      • #4
        Re: Depilacija

        Brijem,skračujem sve.
        Estetski mi se više sviđa,curi mi to nije interesantno pa imamo deal,ljeto je po mom a zima po njenom.

        Comment


        • #5
          Re: Depilacija

          Postoji depilacijska krema čupko, naneseš držiš 15min i ispereš, dlake same otpadnu. Sad ne znam dal bolje to ili brtvicom jer brijanje pospješuje rast

          Comment


          • #6
            Re: Depilacija

            Originally posted by SlySter
            Brijem,skračujem sve.
            Estetski mi se više sviđa,curi mi to nije interesantno pa imamo deal,ljeto je po mom a zima po njenom.
            haha

            tak je i kod mene, mislio sam da imam jedinu curu koja se ne grozi dlaka

            Comment


            • #7
              Re: Depilacija

              Ja mašinicom skinem dlačice sa prsa, trbuha i ispod pazuha. Mojoj budućoj ženi to ne smeta. Dapače.
              http://www.myspace.com/daliborzulejhic

              I know it's hard to keep an open heart
              When even friends seem out to harm you
              But if you could heal a broken heart
              Wouldn't time be out to charm you

              November Rain, Guns and Roses

              Comment


              • #8
                Re: Depilacija

                pazuh je higienski tokom ljeta malo uredit sto kao i medjunozje khmm ( da prostite )
                sto se tice prsa i trbuha to je vise estetski izgled ovisi do koga ..
                osobno sredim se ali nikad i nikako ne depilirajte bradu e to boli za popizdit ( oklade cine cuda i uvodi ljude da provaju sv e i svasta ) nepokusavaj te to kod kuce

                Comment


                • #9
                  Depilacija

                  Pozdrav! Zanima me koja je vrsta deilacije najbolja a uz to ne preskupa..i da se ne mora depilirati svaki dan..ili precesto..nego recimo svako 5 dana 1 tjedan...Za noge,prsa,trbuh npr...koje vi nacine koristite i sto bi mi preporucili...ispricavam se ako tema vec postoji.

                  Cuo sam za depiliranje s kremom..samo neznam tocno kako to ide i gdje se moze kupit to?

                  hvala unaprijed
                  "Pobjednici traže ciljeve,gubitnici isprike"

                  Comment


                  • #10
                    Re: Depilacija

                    i mene zanima koliko često ljudi depiliraju? ja sam previše ljen pa hodam ko čimpanza... teško mi pada i obično brijanje brade (koju btw moram brijat svaki dan, jer raste ko blesava)
                    Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Depilacija

                      Odi u kozmetički salon. Oni će ti tamo priuštiti bolan tretman skidanja dlaka ali ćeš biti miran barem mjesec dana.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #12
                        Re: Depilacija

                        Originally posted by Dalibor
                        Odi u kozmetički salon. Oni će ti tamo priuštiti bolan tretman skidanja dlaka ali ćeš biti miran barem mjesec dana.
                        jel se to odnosi i na bradu?
                        Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                        Comment


                        • #13
                          Re: Depilacija

                          Originally posted by riss
                          Originally posted by Dalibor
                          Odi u kozmetički salon. Oni će ti tamo priuštiti bolan tretman skidanja dlaka ali ćeš biti miran barem mjesec dana.
                          jel se to odnosi i na bradu?
                          Da, i na obrve...

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #14
                            Re: Depilacija

                            depilira ko noge?
                            ja imam djunglu na nogama a bas bi volio vidit butine bez dlaka
                            Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                            Comment


                            • #15
                              Re: Depilacija

                              Originally posted by MTF*
                              depilira ko noge?
                              ja imam djunglu na nogama a bas bi volio vidit butine bez dlaka
                              depilira jedan moj frend nogometaš, i kaže da mu noge izgledaju dosta mršavije bez dlaka
                              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

                              Fak me, right?

                              Comment

                              Working...
                              X