Announcement

Collapse
No announcement yet.

Digitalne kuhinjske vage izračunavaju kalorije?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Digitalne kuhinjske vage izračunavaju kalorije?

    Da li mi netko može objasnit na koju foru digitalne kuhinjske vage izračunavaju kalorije?
    Mislim, kak vaga zna koju namirnicu sam stavio na nju? Ne razumijem...

    Hvala unaprijed!

  • #2
    Re: Digitalne kuhinjske vage - izračun kalorija



    Nemoj piti proteine, vidiš da ti šteti. Nemo'š normalno mislit'.

    Bajdvej, takve vage imaju tablicu kalorija u memoriji, tako da upišeš koju hranu važeš, a vaga izračuna kalorije.

    Comment


    • #3
      Re: Digitalne kuhinjske vage - izračun kalorija

      Ok, hvala!

      Comment


      • #4
        Re: Digitalne kuhinjske vage - izračun kalorija

        ja sam imao jednu vagu, kad sam stao na nju rekla mi je mrš djubre debelo, ugl neznam dije mislim da ju je stara razbila
        http://www.5min.com/Video/Sex-Workout-- ... ow-4743936

        Comment


        • #5
          Re: Digitalne kuhinjske vage - izračun kalorija

          Originally posted by Joe
          ja sam imao jednu vagu, kad sam stao na nju rekla mi je mrš djubre debelo, ugl neznam dije mislim da ju je stara razbila
          Nije, nije, prodala ju je meni!
          Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

          Comment


          • #6
            Re: Digitalne kuhinjske vage - izračun kalorija

            Originally posted by Joe
            ja sam imao jednu vagu, kad sam stao na nju rekla mi je mrš djubre debelo, ugl neznam dije mislim da ju je stara razbila

            Comment


            • #7
              Vaga za namirnice

              poz,
              evo sam mislia uzet onu vagu sta racuna kalorije namirnica

              buduci da nemam iskustva sa tim, ako ko moze reci da li je ova sta sam nasao dobra za svoju cijenu od 450kn i da li su specifikacijee dobre



              BEURER DS 81 dijetetička kuhinjska digitalna vaga • pohranjene prehrambene vrijednosti za 1000 namirnica: kcal, mast, proteine, ugljikohidrate, kolesterol i jedinice kruha • osobito pogodna za dijabetičare • visokokvalitetna izvedba od stakla i nehrđajućeg čelika • veliki LCD zaslon, protuklizno postolje • tara funkcija, automatsko isključivanje • razlučivost vaganja 1g, kapacitet 5kg

              hvala unaprijed


              ps. nasao sam jos neke jeftinije cca 250kn

              Comment


              • #8
                Re: vaga

                Koji će ti to K.

                Imaš u konzumu vagu za 100 kuna i softver na računalu koji bolje računa nego vaga.

                Comment


                • #9
                  Re: Vaga za namirnice

                  na kakav software mislis?
                  i ta vaga iz konzuma, jel znas ime artikla ?
                  hvala

                  Comment


                  • #10
                    Re: Vaga za namirnice



                    Lud si druze, 250 kn za vagu dat ,
                    na obicnoj vagi izvagas namirnicu, nadjes kolicinski sastav koliko cega ima na 100 gr i sracunas jednostavno, mislim da nema potrebe se toliko opterecavat sa kalorijama i bas u bocu sracunat,i pazit, na kraju krajeva onda svaki dan vagat i gledat koliko sta pojede se...neprocjenjvo,i mislim da uopce ne moze se tacno ni izracunat, jer sve zavisi od fizicke aktivnosti , tako da +-50 kcal nece naskodit
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: Vaga za namirnice

                      ovo mi se cini previse...

                      cura ima digitalnu Gorenje, platila je 200 ili 300kn, a vaga je genijalna.


                      ja imam doma tefalovu, platio oko 250, al nisam presretan s njome.
                      prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                      Comment


                      • #12
                        Re: Vaga za namirnice

                        Originally posted by SemaMare


                        Lud si druze, 250 kn za vagu dat ,
                        na obicnoj vagi izvagas namirnicu, nadjes kolicinski sastav koliko cega ima na 100 gr i sracunas jednostavno, mislim da nema potrebe se toliko opterecavat sa kalorijama i bas u bocu sracunat,i pazit, na kraju krajeva onda svaki dan vagat i gledat koliko sta pojede se...neprocjenjvo,i mislim da uopce ne moze se tacno ni izracunat, jer sve zavisi od fizicke aktivnosti , tako da +-50 kcal nece naskodit
                        hahah ona prva dode 450

                        ma znam al eto ja se zamaram tim glupostima

                        @t111

                        a reci mi ova sta ti cura ima, crna , jel to ima za racunanje namirnica?

                        Comment


                        • #13
                          Re: Vaga za namirnice

                          nema, al kaj ce ti? ozbiljno, to nitko tako ne radi... mozda ti je danas to super, al kad udjes u rutinu, znat ces i GI hrane, a ne samo koliko ima cega, a bezveze ces dati 200kn vise. tim vise sto na 5 razlicitih mjesta ces naci 5 razlicitih podataka o istoj namirnici. lijepa je onda, divna, krasna, ali nemas koristi od tih dodatnih funkcija.
                          uzmi ovu gorenje, bas sad vidim da kosta oko 230kn.
                          prodajem domaci bagremov med 40kn/tegla. prednost zagreb i zapadna okolica. kontakt mail drasko2002@gmail.com

                          Comment


                          • #14
                            Re: Vaga za namirnice

                            Originally posted by FEARiTseLF
                            na kakav software mislis?
                            i ta vaga iz konzuma, jel znas ime artikla ?
                            hvala
                            K home se zove, nije ni ružna, od nekog inoxa je.

                            Software je dietorganizer.

                            Uneseš vrijednosti hrane koju koristiš i onda samo unosiš koliko čega jedeš, on sve fino izračuna. Uglavnom skužit ćeš odmah.

                            Super stvar kad si planiraš neku dijetu.

                            Comment


                            • #15
                              Re: Vaga za namirnice

                              Originally posted by t111
                              nema, al kaj ce ti? ozbiljno, to nitko tako ne radi... mozda ti je danas to super, al kad udjes u rutinu, znat ces i GI hrane, a ne samo koliko ima cega, a bezveze ces dati 200kn vise. tim vise sto na 5 razlicitih mjesta ces naci 5 razlicitih podataka o istoj namirnici. lijepa je onda, divna, krasna, ali nemas koristi od tih dodatnih funkcija.
                              uzmi ovu gorenje, bas sad vidim da kosta oko 230kn.
                              ok hvala , otici cu pogledat tu od gorenja


                              K home se zove, nije ni ružna, od nekog inoxa je.

                              Software je dietorganizer.

                              Uneseš vrijednosti hrane koju koristiš i onda samo unosiš koliko čega jedeš, on sve fino izračuna. Uglavnom skužit ćeš odmah.

                              Super stvar kad si planiraš neku dijetu.
                              hvala puno!!
                              skinut cu si to :P

                              Comment

                              Working...
                              X