Announcement

Collapse
No announcement yet.

slika bodybuilderice

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: slika bodybuilderice

    Originally posted by sandra
    hahah predobra je, samo mi nekako ne pašu te naušnice i ta frizura na njoj
    legendarne su mi te žene, idu glavom kroz zid, jer opet treba imat "muda" da žensko tijelo dovedeš u takvo stanje....
    ma ne idu glavom kroz zid nego in je valjda cilj se pretvorit u muskarca, pa da ne budu u bedu pucaju se testosteronom pod krinkom da je to radi dobivanja misicne mase.. ovo vise nije zena, jer svaka zena koja se zeli pretvorit u muskarca puca se hormonalnom terapijom "testosteronom" i bogami se pretvori u njega, tako da ode nema zene, samo neki nabildani tip s ginekomastijom i dugom kosom

    Comment


    • #32
      Re: slika bodybuilderice

      znači ti unaprijed znaš da sve žene što bildaju žele postat muškarci?
      Pa kako to da ne idu vadit sise, nego stavljaju još silikone kao npr ova Nicole? Da želi biti muško, ne bi stavljala silikone...
      To enjoy freedom we have to control ourselves

      Comment


      • #33
        Re: slika bodybuilderice

        Originally posted by sandra
        znači ti unaprijed znaš da sve žene što bildaju žele postat muškarci?
        Pa kako to da ne idu vadit sise, nego stavljaju još silikone kao npr ova Nicole? Da želi biti muško, ne bi stavljala silikone...
        mislin da je moguce da ima ovakvu misicnu masu bez petljanja u svoj hormonalni sustav koji joj totalno izmjeni fizicku i psihicku osobnost ne bi nista govori, skinu bi joj kapu do poda. ali ovako i sama zna da s tolikim viskom testosterona njeno tijelo se pretvara iz zene u muskarca, i prakticki jedino sto moze vratit to njene zenstvenosti je ugradivanje silikona . kako god bilo, meni se pari da je privlaci muskast izgled cin radi nesto ovako ekstremno. isti vrag ko da se neki muski puca estrogenom radi kozmetickih razloga, svako bi reka vidi budale

        Comment


        • #34
          Re: slika bodybuilderice

          Nije bb ali se vidi da vježba, kaj kažete na trapez

          [IMG=http://www.image-share.com/upload/707/212m.png]trapez

          Comment


          • #35
            Re: slika bodybuilderice

            E,a ja bi takvu poput Nicole baš ženio!

            Pa kad me počnu zezat dečki u ekipi,izvadim njenu fotku i priznam im da su u pravu pa ih pitam koje je njihovo opravdanje za to što su papučari?

            Btw,meni se nekak faca ne sviđa...al tijelo joj je super,stoga nije bed!

            A pošto je ovo BB forum mogli bi i pohvalit trud i rezultate,kaj ne?
            Whey (sirutka) k'o whey (sirutka)...koji špek da kupim?!?!

            Comment


            • #36
              Re: slika bodybuilderice

              Originally posted by Dariouss89
              Nije bb ali se vidi da vježba, kaj kažete na trapez

              [IMG=http://www.image-share.com/upload/707/212m.png]trapez
              trapez al brate faca ogavna, dlake na trbuhu ufff, bas je ckapi samo taka
              KMG - kilogram mišića godišnje ;/

              Comment


              • #37
                Re: slika bodybuilderice

                to je ono vječno pitanje što je bolje dobro tijelo ili lice
                ako ne možeš imat oboje pa se misli haha

                Comment

                Working...
                X