Announcement

Collapse
No announcement yet.

Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

    Ima tip na Malom Lošinju Saša Mandić, zadrži dah oko 6 minuta, moj jako dobar prijatelj...bio je prvak Hrvatske 2003. godine.

    http://www.submania.hr/forum/index.php?topic=1374.20

    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • #17
      Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

      ovo je trenutno najbolji sportski ronioc u Hrvatskoj i svijetu u više disciplina (statika-dinamika):

      http://www.gorancolak.com/

      ..drži dah čovjek oko 9 minuta...
      Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever!" L.A

      Comment


      • #18
        Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

        Originally posted by CV1L2N3
        ovo je trenutno najbolji sportski ronioc u Hrvatskoj i svijetu u više disciplina (statika-dinamika):

        http://www.gorancolak.com/

        ..drži dah čovjek oko 9 minuta...
        Piše 8.15...fascinantno...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • #19
          Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

          skidam kapu... ovo je slicno BB-u, pomicanje vlastitih granica.... svida mi se.
          Do Whatever the Fuck You Wanna Do

          progressive overload, squat, deadlift, bench press.
          kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

          Youtube:

          Primjer treninga snage/hipertrofije
          Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
          Sve o prehrani
          Sve o treningu

          Comment


          • #20
            Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

            Originally posted by CV1L2N3
            Evo dao sam ti internet stranice, na kojima piše dosta toga o tome..gledaj rubrike, "ronjenje kao sport"..itd...
            nego zašto želiš podići apneu na iznad 3 minute?
            Želim da poboljšam svoju kondiciju uopšte (da ojačam srčani mišić, da povećam kapacitet pluća) kako bih mogao više da izdržim prilikom fizičkih aktivnosti, a i da bih se osećao bolje i zdravije.
            Beating the competition is relativley easy but, beating yourself is a never ending commitment.

            Comment


            • #21
              Re: Povećati kapacitet pluća i koeficijent iskorištavanja kisika

              Pa ako to želiš vjeruj mi biti će ti dovoljno da redovito vježbaš..karikiram; jednom dnevno trčiš, a zatim drugi dan npr plivaš... od plivanja će ti se jako raširiti pluća i dobiti ćeš na željenom kapacitetu i izdržljivosti, trčanje će isto tako utjecati, naravno imaš čvrstu podlogu ispod sebe, što je velika razlika, te ćeš svakako ojačati srce i biti ćeš izdržljiviji ..
              složi nekakav program da treniraš 4-5 puta tjedno plivanje+trčanje+ teretana i to će ti biti sasvim ok..i više nego dovoljno da bi se super osjećao...
              gle ovo je body building forum , a tu i na portalu imaš dosta toga lijepo napisano, a ovo što ti želiš više izdržati tokom "fizičkih aktivnosti" je dosta širok pojam, to se može postići na puno načina (u teretani, trčanjem,plivanjem,vožnjom bicikla itd itd itd..)...
              iako moj ti je savjet da se kloniš ronjenja i vježbi za to, pošto vidim da o tome baš i ne znaš previše...
              Pain is temporary. It may last a minute, or an hour, or a day, or a year, but eventually it will subside and something else will take its place. If I quit, however, it lasts forever!" L.A

              Comment

              Working...
              X