Announcement

Collapse
No announcement yet.

Body fat calculator

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Body fat calculator

    ej ljudi, pretraživo sam forum i nigdje nema ništa na temu dotičnog naslova pa rekoh da prodiskutiramo ukratko o ovome.

    dakle, zanima me di računate svoj bf?

    znam da za to postoji sprava pod imenom 'kaliper' koja je (koliko sam načuo) dosta skupa ; ako se puca na nešto kvalitetno. također znam da će većina reć da je upravo ogledalo idealni body fat calculator - ali, nama početnicima koji i nemamo toliko iskustva u takvim mjerenjima takve stvari baš neće polazit za rukom pa bi vas priupitao koji site uzimate vjerodostojnim za ovakvo nešto? ja sam probavo na par siteova i svugdje mi nekako taj bf pleše za 1 do 2% (što mi i nije baš malo).

    nadam se da će se moj upit pokazat konstruktivnim, lp svima.
    Originally posted by darios
    Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
    __________________________________________________

    there is no progress without struggle!

  • #2
    Re: Body fat calculator

    najbolje je odokativno, jel, ti kalkulatori su neprecizni
    a ima i ta spravica koja bas i nije dostupna

    Comment


    • #3
      Re: Body fat calculator

      a kad ne mogu brate odokativno nema teorije... probavo sam sad na 5-6 komada i to je toliko sve drugačije da je to smiješno. na jednom mi ispadne 3.3%, na drugom 10% a na trećem 12% (što nema teorije na moje 60 i kusur kilice).

      zasad ovog držim nekako najpouzdanijim, tu sam na oko 8% što mi se čini skroz realno u usporedbi s prethodnim mjerenjem koje sam obavio prije mjesec dana. ajde neko ko ima svoje mjere zapisane, i ko zna otprilike koliki mu je bf, nek unese tu i provjeri ako nije problem jer to je minuta posla:

      http://www.healthcentral.com/cholest...-2774-143.html
      Originally posted by darios
      Those we are already going on my nerves with their stupid fucking comments i nije (wacked) nego whacked ako baš očeš nekog uvrijedit nauči pisat
      __________________________________________________

      there is no progress without struggle!

      Comment


      • #4
        Re: Body fat calculator

        Pazi kad na njemu imam oko 1 posto masti na 80kg! Hahahahah! Ne valja! Ali stvarno, jedino pouzdano merenje je merenje tih kožnih nabora i neko hidrostatičko valjda( nek me neko ispravi) sve ostale gluposti tipa merenja impedance tela i ovih kalkulatora na netu je, škart. Ja sam bio ubedjen da mi e tamo neka formula koju je napiso neki veliki dr.mr. Kbjagi pouzdana, al dok ne staneš na klešta nemaš šta da se hebavaš sa time. Kako rešis bf problem? Jednostavno prestaneš da ga meriš, znaš koliko manje boli glava, mloogo manje!
        DR. Lonnie Lowery

        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

        Comment

        Working...
        X