Announcement

Collapse
No announcement yet.

Žive li bilderi duže?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: žive li bilderi duže?

    skullhead, seres po teoriji moga profesora a vidi se po slici da je i sam pratis. na kolko si kcal dnevno? 500?
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #32
      Re: žive li bilderi duže?

      Dovoljno! Ne pratim kalorije, već dugo, zamara me matematika!
      DR. Lonnie Lowery

      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

      Comment


      • #33
        Re: žive li bilderi duže?

        mogao bis poceti.
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #34
          Re: žive li bilderi duže?

          Zbog čega to?
          DR. Lonnie Lowery

          Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

          Comment


          • #35
            Re: žive li bilderi duže?

            Originally posted by skullHeaD View Post
            @staragarda
            Moja a glava je prazna, zapamti to!!! Pobijanje gluposti, da to je uradilo nekoliko ljudi pre mene, pitam se zasto si cutao, i oni su bili ironicni, osvetniche, lol, ti si bio prva faza u napinjanju pametnih ljudi, da i kazu nesto pametno, rezultiralo je Risevim kilometarskim postom koji je meni sad interesantna baza za googlanje, a sad paliiiii



            Nadam se ne i one bitne, za nas!!! > Misici podlezu tome?
            sve normalne stanice pa i mišići... samo stanice raka ne podliježu tom zakonu pa se nezaustavljivo dijele i zato i jesu problematične...
            Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

            Comment


            • #36
              Re: žive li bilderi duže?

              Znači čuvati satelite?
              DR. Lonnie Lowery

              Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

              Comment


              • #37
                Re: žive li bilderi duže?

                Originally posted by PatrickStar View Post
                Čul' sam negdje već za tu teoriju, pa sam progooglao malo. Uglavnom, sažeto, reducirani kalorijski unos usporava BMR i tako usporava proces starenja stanica. Kako bi se maksimalno "produljio" život, potrebno je pronači donju točku unosa kalorija kojom bi se BMR usporio što je najviše moguće, a da ne dovede do prerane smrti od pothranjenosti. Naravno, treba eliminirati sve štetne moguće utjecaje poput pušenja, droge, alkohola, seksualno rizičnog ponašanja, bolesti, itd.... Vršeni su eksperimentu na životinjama, koji su pokazali te rezultate, a u tijeku su i na ljudima, samo zbog prirode postupka, naravno, rezultati će se pokazati u budućnosti:

                http://en.wikipedia.org/wiki/Calorie_restriction

                http://www.scientificpsychic.com/health/crondiet.html
                ovo je s wikipedije što je meni upalo u oko:
                CR places the organism in a defensive state so that it can survive adversity, and this results in improved health and longer life.
                In addition to the benefits, short-term studies in humans report loss of muscle mass and muscle strength, and reduced bone mineral density.
                Another study concluded that those who lost weight with the help of the CR diets are more prone to develop a loss of bone at the level of hip and spine, the area most at risk for bone fractures.

                Comment


                • #38
                  Re: žive li bilderi duže?

                  a naravno da s smanjenim unosom kalorija gubiš kakvoću tkiva, to je jasno samo po sebi... ne moš imat i ovce i novce no kako se ne nalazimo na forumu kakodoživjetstotu.com, kako je rekao jedan od naših članova hehe, ova rasprava je eto tako, reda radi... moj način života nisu promjenila mnoga saznanja tako da sasvim sigurno neće ni ovo
                  Inter pedes virginum gaudium est iuvenum.

                  Comment


                  • #39
                    Re: žive li bilderi duže?

                    mrzim net.hr ali dotaknuli su ono o cemu sam ja pricao:
                    http://magazin.net.hr/zdravlje/istra...06.html?pos=n1
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment


                    • #40
                      Re: žive li bilderi duže?

                      ma jeb* ti to, bolje živit 1 dan ko lav neg 100 godina ko ovca! tebi je jasno da tom metodom s kaloriama moš se odma odreć bb...

                      Comment


                      • #41
                        Re: žive li bilderi duže?

                        Ne diraj mu profesorovo zaveštanje! lolčina na šesti
                        DR. Lonnie Lowery

                        Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

                        Comment


                        • #42
                          Re: žive li bilderi duže?

                          Da li biciklisti žive duže? Da li nogometaši žive duže? Da li tenisači žive duže? Sva ta pitanja bi isto mogli postaviti.Sve je to individualno,ali BB je najviše na udaru zbog vizualnog izgleda.Samo zato!

                          Comment


                          • #43
                            Re: Žive li bilderi duže?

                            Napravi Sport Genetic Test i mnogo toga u vezi tjela ces saznati, neki rezultati nevjerovatni,drugi o shit ?, imao pro BB frenda kojih vise nema, drugi imali zamjenu koljena i zaboravili sta su cucnjevi, neki skolski frendovi otisli u rugby i zamjenili zglobove ramena vec u 27 i dobrodosli u titanium time.
                            Inace kod nas je najopasniji sport Rock Fishing/ribolov sa stjena, otprilike 30-tak osoba godisnje razbiju talasi u kamenje,stojis na stjenama satima dolaze tisuce valova i onda najednom duplo veci koji nokautira ribolovca ili se isti oklizne i The End.
                            Tu i tamo nekog zagrize slanovodni krokodil,hammerhead/white pointer morski pas i pokoja zmija.

                            Comment

                            Working...
                            X