Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bezvoljnost

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Bezvoljnost

    Vea - moze
    Archiv- tako ti je u danasnjem svijetu , ja npr. nikad ne bi to mogao uraditi , ne bi mogao biti s curom koja se svida/svidala mom frendu, takav sam , a ima ljudi koji neznaju za to , ako me kuzis ..
    Ne radim sam u teretani , radim sa prijateljima inace , ali opet to nije to kao nekada ..

    Comment


    • #32
      Re: Bezvoljnost

      @123
      I sad mi kazi da nisi umro od smeha citajuci ovo?
      @builty
      Odrasti
      DR. Lonnie Lowery

      Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

      Comment


      • #33
        Re: Bezvoljnost

        Originally posted by skullHeaD View Post
        @123
        I sad mi kazi da nisi umro od smeha citajuci ovo?
        @builty
        Odrasti
        Ovo nije stvar za zezanje , svi se mogu naci u ovoj situaciji , i ako nemas ozbiljnijih savjeta ne trebas se mjesati . Hvala .

        Comment


        • #34
          Re: Bezvoljnost

          dobro ti je rekao, promjeni okruzenje ili odrasti jbga... life sucks.
          Dont drink, dont smoke just eat and work

          Comment


          • #35
            Re: Bezvoljnost

            Ne iskreno, odrasti, imas sedamnaest godina, zaludjujes se glupostima, niko sem tebe ne moze da zivi tvoj zivot! Zivi ga kako god zelis, izbori koje si napravio, tvoji su i snosices posledice, hteo ti ili ne! Ili treniras ili ne mozes zato sto si ili povredjen ili mrtav, to nemam volje ne postoji. Mlad si, lako gubis fokus, izbaci u ler, opusti se, ocisti svoj mozak od misli sat vremena pre teretane, zabrani sebi da mislis na bilo sta sem na disanje, treniranje i hranu! Za trening ne treba volja vec snaga i izdrzljivost! Mnogo je rage tebi zakjucan pod kozu sine, isijavaj malo taj rage, tih sat-dva mrzi ceo svet, jer tad je dozvoljeno ama bas SVE! Sem naravno slamowanja u patos van zasticenog mesta za cucnjeve i Dl, jer ces da razbijes plocice! svako ko ti stane na put napusi ga kurtzem, ako te to cini srecnim, u tih dva tri sata je sve dozvoljeno, bas SVE! Jel ti dovoljno, to je sve od mene, ja nisam ti, mozda smo slicni u teretani, al da te neko nauci da budes svoj covdek!? To je tvoj posao! Smej se vise, depresivan si! jbla te depresija
            DR. Lonnie Lowery

            Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

            Comment


            • #36
              Re: Bezvoljnost

              Izgleda da imas pravo

              Comment

              Working...
              X