Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako se crnci mogu izdefinirati i povecati masu? Dali je to iskljucivo u genetici?

    Evo ja imamo mozda malo glupavo ali svakako originalno pitanje . Čitao sam ovdje dosta po forumu i sve se svodi na stroge prehrane i treninge . Mene zanima samo kako se crnci i kvarta mogu onako izdefinirati i povecati masu a nevjerujem da se drze ikakvih posebnih prehrambenih navika , bas suprotno mislim da pola njih "žive" u mcdonalsu a opet izgledaju odlicno . Dali je to iskljucivo u genetici ili ?
    Evo i videa :

    http://www.youtube.com/watch?v=kDCxH88-9X8

  • #2
    Re: Crnci vs bjelci

    ciljaš na ovo:

    nema crnaca i bjelaca to što oni rade može svaki NORMALAN čovjek uz PUNO viježbe...
    upiši old time strongmans i svi su bijelci jer su tada bili oni rasni zakoni koj nisu puštali crnce da prdnu izvan kuće i diskriminirali su ih... sada kad crnci imaju veću slobodu i mogućnosti poput bijelaca... sad i oni mogu pokazati što mogu... nema crnaca bijelaca i žutih svi smo mi ljudi slično građeni sa sličnim mogućnostima, jedino postoje slabiji i bolji geni onaj sa slabijim genom se mora više truditi za određene rezultate ali nisu uskračeni! samo pitanje jel želiš biti bodybuilder, powerlifter, akrobat il strongman to određuje tvoju vrstu treninga!

    Comment


    • #3
      Re: Crnci vs bjelci

      ako ti nije cilj ljepo izgledati, nego biti jak... onda trpaj sve jer hrana je energija potrebna organizmu za funkcioniranje, jedino izbjegavaj kemiju: umjetna sladila, boje u hrani... pod tim mislim recimo aspartam jer od tog više štete neg koristi!
      ovo ti može pomoći pri biranju hrane i spoznaji što je u toj hrani koju jedeš, sastav hrane uvjek piše na omotu...
      http://e-brojevi.udd.hr/

      Comment


      • #4
        Re: Crnci vs bjelci

        Hvala na savijetima , naravno da zelim izgledati i jako i izdefinirano , samo sam pitao ovo pitanje o crncima jer citao sam negdje da oni moraju puno manje radit i te stvari...te da imaju vec genetski bolje predispozicije od nas bjelaca itd.

        Comment


        • #5
          Re: Crnci vs bjelci

          nije ti tolika bitna razlika... razlike ima ali većina pretjeruje, a znaš da se trač u društvu širi brže od dobre vijesti...

          Comment


          • #6
            Re: Crnci vs bjelci

            Ovi dečki sigurno ne jedu u McDonaldsu i na igli su.

            A što se genetike tiče, kroz povijest su se kao Mr. O. izmjenjivali i crnci i bijelci.
            Originally posted by magarac
            pogledajte u dide sliku, silni misici a dole ćevap, haha
            dzaba mu sve

            Comment


            • #7
              Re: Crnci vs bjelci

              arnie je bog ovog sporta.. dovoljno
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #8
                Re: Crnci vs bjelci

                http://www.building-body.com/forum/t...light=hannibal
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #9
                  Re: Crnci vs bjelci

                  Nije isto jesi li crnac, bijelac ili nešto treće. Velika je razlika između sposobnosti crnaca i bijelaca. Svi trkači na 100m i više su 90% crnci, svi najbolji košarkaši su crnci i da sada ne nabrajam. Crnci imaju daleko bolje predispozicije za većinu sportova, pa tako i bodybuilding. Pava zabrijao si. Crnci imaju bolje gene od bijelaca, a najbolji primjer za to je što kada usporediš bijelca i crnca od 60+ godina, crnac izgleda daleko mlađe.
                  "Your body is your biggest artwork."

                  DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                  DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                  BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                  SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                  https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                  Comment


                  • #10
                    Re: Crnci vs bjelci

                    To je samo mit da crnci imaju bolju genetiku, to nije istina. Ovi crnci iz kvarta jedu jako dobro i na steroidima su, kao što je rekao Dida.

                    Neke razlike među rasama postoje, ali nisu presudne.

                    Crnci su možda u većini u sportovima izdržljivosti, ali u sportovima snage su bijelci u većini, više je i bijelih bodybuildera, isto tako u borilačkim sportovima bijelci prevladavaju.

                    Po meni je to osobno i nema veze sa bojom kože.
                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Crnci vs bjelci

                      Originally posted by MarkoPolo View Post
                      Nije isto jesi li crnac, bijelac ili nešto treće. Velika je razlika između sposobnosti crnaca i bijelaca. Svi trkači na 100m i više su 90% crnci, svi najbolji košarkaši su crnci i da sada ne nabrajam. Crnci imaju daleko bolje predispozicije za većinu sportova, pa tako i bodybuilding. Pava zabrijao si. Crnci imaju bolje gene od bijelaca, a najbolji primjer za to je što kada usporediš bijelca i crnca od 60+ godina, crnac izgleda daleko mlađe.
                      mislim da si ti zabrijo crnci su u NEČEM MALO bolji, smijo sam se kad sam čuo da se na olimpiskim igrama neki crnac skoro utopio na plivanju, ali za to postoji razlog oni su u africi cijele dane trčali za onim gazelama dok su europljani (bijelci) radili na njivi i nisu uokolo trčali za svojom hranom po cijele dane i ako je europljan htio meso zakolje tromu svinju ili kravu... ako gledaš to tako onda su crnci glupani koj nisu otišli daleko od luka i strijele dok ih bijelac nije doveo pod svoje ropstvo i obrazovao ih... a opet taj crnac je bio sposoban pisati i čitati. mi nismo toliko različiti, samo određene vrline nisu došle do izražaja zbog određenih sila prilika i spleta okolnosti!

                      Comment


                      • #12
                        Re: Crnci vs bjelci

                        nije fora u rasi koliko u izlozenosti ljudi i evolucijskom prilagodjavanju istih na razne situacije tijekom godina i te se promjene pisu u genetskom kodu.. crcni kao crnci nebi rekao da imaju superiorniju genetiku sto se tice ovih iz afrike za sport poput bodybuildinga,no afro amerikanci koji su bili robovi i radili teske fizicke poslove njihovi potomci su evoluirali i dakako imaju bolje predispozicije od potomaka nekog debelog bijelog seljacinu s juga amerike koj je cugao jacky dok su mu crncici pamuk cupali..

                        Comment


                        • #13
                          Re: Crnci vs bjelci

                          Razlike moraju postojati jer pričamo o ljudskim rasama i njihovim karakteristikama, ali ne govorimo o vanjskim kao što su boja kože. Isto kao što postoji životinja, uzeti ćemo za primjer psa, postoji jako puno "rasa" psa, svi su psi, ali imaju jako puno razlika, neki su brži, neki jači itd. Naravno da je razlika presudna, ako su crnci dominantni na 100 metara, a bijelci u sportovima snage. Dolazimo do zaključka da su bijelci jači, a crnci brži i izdržljiviji. Ako već idemo na neke druge rase, siguran sam u to da ni jedan "pripadnik" Pigmejaca ne bi bio dobar košarkaš jer je njihova prosječna visina 146 cm. To je sve već stvar evolucije, tako da svaka rasa ima svoje prednosti i mane. Svi smo ljudska bića, ali koliko god bili isti, postoje velike razlike.
                          "Your body is your biggest artwork."

                          DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                          DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                          BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                          SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                          https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                          Comment


                          • #14
                            Re: Crnci vs bjelci

                            Originally posted by pava View Post
                            mislim da si ti zabrijo crnci su u NEČEM MALO bolji, smijo sam se kad sam čuo da se na olimpiskim igrama neki crnac skoro utopio na plivanju, ali za to postoji razlog oni su u africi cijele dane trčali za onim gazelama dok su europljani (bijelci) radili na njivi i nisu uokolo trčali za svojom hranom po cijele dane i ako je europljan htio meso zakolje tromu svinju ili kravu... ako gledaš to tako onda su crnci glupani koj nisu otišli daleko od luka i strijele dok ih bijelac nije doveo pod svoje ropstvo i obrazovao ih... a opet taj crnac je bio sposoban pisati i čitati. mi nismo toliko različiti, samo određene vrline nisu došle do izražaja zbog određenih sila prilika i spleta okolnosti!
                            Pa kao sto rekoh, sve je u evoluciji i prilagodbi čovjeka, odnosno rasa.
                            "Your body is your biggest artwork."

                            DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                            DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                            BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                            SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                            https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                            Comment


                            • #15
                              Re: Crnci vs bjelci

                              Originally posted by MarkoPolo View Post
                              Pa kao sto rekoh, sve je u evoluciji i prilagodbi čovjeka, odnosno rasa.
                              razlike postoje ali ne toliko drastične. ti crnci koj trče na 100 metara se naravno rokaju sterkanima, ako bijelac izmisli neki bolji dop i pretrči te crnce jesu li onda bijelci bolji!? upiši old time strongman i nema ni jednog crnca i kineza znači li to da su bijelci najjača rasa, a onda opet s druge strane svijeta žuti se lupaju betonom i lupaju oružjem po sebi bez ikakve ozlijede(chi energija). i strongman i chi tehnike se daju naučiti i mogu ih naučiti i crnci i bijelci i žuti. zato jer nismo svi drastično različiti, da ti trčiš i svoje potomke tijeraš da trče i trče pretrčat će te crnce jer to vježbate generacijama tijerajući gen da se prilagodi i bude bolji i bolji. žišku nismo toliko drastično različiti...

                              Comment

                              Working...
                              X