Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji/najgori program za vas

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Najbolji/najgori program za vas

    Pozeleo otvorit ovakvu temu kao pomoc za neke vezbace da se odluce za novi program a neznaju koi pa mogu ovde naci sve sto zele... U temu trebate pisat za vec odradene programe od koi ste imali/nemali rezultate.. Znaci suma sumaru pisete koi program je po vas najdobri a da ste ga vec iskusili i imate rezultata i koi po vas je najgori program iskusili ste ga a niste nista imali. Znaci da pisete za programe koi ste radili a ne koi planirate radit. One koi planiraju radit neke program mozda ce u ova tema naci podatke za kvalitet/nekvalitet o taj program koi su ga namislili i odluci dali ce ipak probat ili mozda nadzu dr program.
    I live for BODYBUILDING

  • #2
    Re: Najbolji/najgori program za vas

    Ne postoji los program, samo losi, neodgovorni, lenji i neposveceni vezbaci.
    DR. Lonnie Lowery

    Da li ste se ikada priljubili uz vasu zenu ili devojku i primetili da su njena pozadina i butine znatno hladnije od ostatka tela?

    Comment


    • #3
      Re: Najbolji/najgori program za vas

      za početnike je dobar onaj klasični što ti da svaki trener u teretani... a posle, zavisi od čoveka do čoveka. Nekom prija volumen, nekom intenzitet. Ja sam s volumenom probao, ali mi je bilo loše, povređivao sam se, pretreniranost, itd.
      Sad se kunem u Static Contraction Training i HIT. Našao sam pravu stvar... za mene
      “Age is a question of mind over matter. If you don’t
      mind, it doesn’t matter.”

      Comment


      • #4
        Re: Najbolji/najgori program za vas

        Originally posted by skullHeaD View Post
        Ne postoji los program, samo losi, neodgovorni, lenji i neposveceni vezbaci.
        i ovo je istina! svaki program je dobar, ako si posvećen, a i najbolji program je loš ako ga traljavo odradiš
        “Age is a question of mind over matter. If you don’t
        mind, it doesn’t matter.”

        Comment

        Working...
        X