Announcement

Collapse
No announcement yet.

bol u lijevom laktu :(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bol u lijevom laktu :(

    bokic

    primjetia san da kad se ubijen u teretani da me počne bolit livi lakat, pogotovo ako mi se desi da moran trenirat 2 dana zaredon. pa me zanima kako da to spriječin, jer me nervira pa ne mogu ni odradit vježbe do kraja (da stavin leda, neka krema...)


    LP
    "What the mind believes the body achieves."

  • #2
    Re: bol u lijevom laktu

    nesto radis krivo, jesi primjetio pri kojim vjezbama te pocinje lakat bolit? ukoliko ne otklonis uzrok boli led i kreme bi bile samo privremeno rjesenje

    Comment


    • #3
      Re: bol u lijevom laktu

      to je moguce kad radis triceps s cela(Skull Crusher) , pa malo trzas tokom izvodjenja..
      promjeni malo vjezbe pa vidi
      ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
      Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

      Comment


      • #4
        Re: bol u lijevom laktu

        Mislim da se slabo zagriješ na početku treninga.
        ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

        Comment


        • #5
          Re: bol u lijevom laktu

          u većini slučajeva me zaboli kad radin onu vježbu na cross mašini sa konopon, potezanje prema dolje i širenje konopa u području kukova


          al mislin da se dobro zagrijen na početku


          edit: mislin na ovu vježbu http://www.coopersguns.com/videos/ex...cep-push-down/
          Last edited by bot1950; 13-11-11, 13:26.
          "What the mind believes the body achieves."

          Comment


          • #6
            Re: bol u lijevom laktu

            bumpzor
            "What the mind believes the body achieves."

            Comment


            • #7
              Re: bol u lijevom laktu

              Što si me sjetio onog vica kad Mujo ode kod doktora jer ga boli lakat...
              Željezo mi je u krvi!

              Comment


              • #8
                Re: bol u lijevom laktu

                nekako mi se ne cini da si razjebo lakat bas pri toj vjezbi jer ona ne stvara preveliko opterecenje na lakat... u svakom slucaju bih ti preporucio da barem za sada izbjegavas tu vjezbu i zamoli nekoga da obrati pozornost na koji nacin izvodis vjezbe gdje opterecujes lakat, poglavito bencpress i pullover... najvjerojatnije nisi svjestan da neke vjezbe krivo radis (moja prepostavka su one 2) te si se tako i ozljedio.... u medjuvremenu stavljaj led na lakat, posveti vise paznje zagrijavanju i istezanju lakta a ako imas kod kuce bilo kakvu spravu za jacanje podlaktice (loptice, opruge i sl) nebi bilo lose da ju koristis, na taj nacin ces ojacat i misice oko lakta... sretno u oporavku

                Comment


                • #9
                  Re: bol u lijevom laktu

                  Ma to se i meni dogadalo kod tricepsa dvorucnim na celo ili iza glave. Samo nemoj spustat vise od 90% i sve ok.
                  -------------------------------=(| "PAIN IS MY FUEL!" |)=-------------------------------
                  Napreduje se... Avatar^^

                  Comment


                  • #10
                    Re: bol u lijevom laktu

                    to je od vjezbi za triceps, zato treba malo promjenit plan treninga za triceps, ubacit razboj i iza glave naizmjenicno s bucicama, i nece bit bolova
                    ”Da bi se fizicki I mentalno osecali dobro I da bi vam misici rasli,morate da uzivate,I da,kao I ja sada,sa nestrpljenjem ocekujete svoj sledeci obrok.
                    Zasto Markus Ruhl nije pobedio na vise takmicenja? Odgovor je jednostavan :njegova pojava deluje zastrasujuce za svakog,ukljucujuci i sudije.

                    Comment


                    • #11
                      Re: bol u lijevom laktu

                      oke fala svima
                      "What the mind believes the body achieves."

                      Comment

                      Working...
                      X