Announcement

Collapse
No announcement yet.

Makrosi na masi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Makrosi na masi

    Na prijasnjoj masi nisam brojao kalorije niti makrose,ovaj put mislim pa sta mislite u kojem razmjeru bi mi se trebao kretat suficit,jer cu povisivat kalorije po tjednima.Mislim dizat samo ugljikohidrate,proteine cu ostavit na 2 grama a masti cu smanjit za jedno 2 do 3 tjedna.Pa ih mislim stavit da jedem 1 g/kg masti,sta mislite ?

  • #2
    Uredu je to. Na koliko kalorija ciljas? Postavka makros je dosta individualna ja npr. drzim proteine do 1,5g sto bi nekome bilo malo ali meni odgovara kao da je 3g proteina. Masti do 1g i UH 3-4 g a nekada i 5g ako je velika potrosnja. Kod tebe moze da bude kontra da ti pase visoko P i M a nisko UH. Tako da treba da istrazis sta ti najbolja pase.

    Poslano sa mog G620S-L01 koristeći Tapatalk

    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      U tome i je problem sto neznam koliki suficit da imam odnosno koliko kalorija,bazalni mi je 1850 TDEE oko 2300 sada sam na 2200 kao neki lean bulking i sad neznam koliko da idem vise od 2300.

      Comment


      • #4
        Svakih 5 -10 dana dizes za 100-200kcal. Pocni sa 2500 na pocetku.
        Last edited by alexxx; 20-08-17, 20:22.
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Nema šanse da ti bude tako nizak kaloriski unos na tvojih 85kg, sa 187cm visine. Pogotovo što se trošiš, treniraš par puta sedmično, od 2300 nemaš ništa.

          Bolje ti je unosit više kalorija, pa se trošit, kardio fazoni, al eto opet sve kako kome odgovara. Ja sam se cut-o, na 2000-2100kcal, a bulko na 2800-2900.
          Last edited by Aldiin; 20-08-17, 20:25.

          Comment


          • #6
            Originally posted by Aldiin View Post
            Nema šanse da ti bude tako nizak kaloriski unos na tvojih 85kg, sa 187cm visine. Pogotovo što se trošiš, treniraš par puta sedmično, od 2300 nemaš ništa.

            Bolje ti je unosit više kalorija, pa se trošit, kardio fazoni, al eto opet sve kako kome odgovara. Ja sam se cut-o, na 2000-2100kcal, a bulko na 2800-2900.
            Ja imam trenutno 70 kg i 178 cm visine...

            Comment


            • #7
              Ne znam cemu vjecite komplikacije Blacking.
              Znas koliki ti je unos, znas brojat kalorije i pratit jako dobro, znas makrose...
              Znas sve!
              Pa pobogu onda valjda znas i pratit mjere tijela, struk i kilazu.
              Ako stagnira, potrebno je jos kalorija, ako se debljas, potrebno je kalorije malo smanjit i to je to.
              Proteinski unos i unos masti, vise manje moze bit cijele godine isti, igra se sa ugljicima..
              A ako je njih vec premalo ili previse (defka/masa), onda se mogu korigiram (povisivat/snizavat) i ostali makrosi.
              Online Transformacijski Specijalist:
              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
              ->
              http://www.fgfitness.uk
              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

              Comment


              • #8
                Deletedeltete

                Comment


                • #9
                  Evo da napravim neki update,sada ce mi bit treci tjedan mase ovaj tjedan sam radio punjenje te se trenutno odrzavam kreatinom jedem 300 g Uh,75 masti i 155 g proteina od zadnjeg mjerenja koje je bilo 15.8 noge su mi se povecale za 2 cm kao i prsa/ledja.Dobio sam oko 0,7 kg.

                  Comment


                  • #10
                    To je jako dobro, ima li promjena na struku?
                    Online Transformacijski Specijalist:
                    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                    ->
                    http://www.fgfitness.uk
                    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by CeLe111 View Post
                      To je jako dobro, ima li promjena na struku?
                      Nisam ga mjerio
                      Sutra cu pa posaljem,al mislim da ima.Trenutno se odrzavam i pojacao sam na 311 grama i masti na 77 jedino sam zbog toga sta sam nasao kalkulator na onoj stranici bodybuilding pa sam pokusao probat naime oni su napisali da bi trebao jesti 207 g proteina ali mislim da je to previse a trenutno jedem 2 g/kg
                      Last edited by Blacking; 18-09-17, 16:58.

                      Comment


                      • #12
                        Struk mi je negdje između 73 i 74,prije mase mi je bio 73

                        Comment


                        • #13
                          To je isto super,
                          a koliko kcal (ugh) si do sada digao i koliko je proslo tjedana od pocetka dizanja kcal?
                          Online Transformacijski Specijalist:
                          Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                          Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                          Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                          Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                          ->
                          http://www.fgfitness.uk
                          GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                          Comment


                          • #14
                            Ovo je treci tjedan u kojem sam podignuo za 11g UH a prosla dva sam podignuo za 40 i 30 g,nisam siguran bas jer sam bio tjedan dana na maturalnom pa tu nisam mogao kontrolirat prehranu i taj tjedan sam cak smrsavio malo

                            Comment


                            • #15
                              na dobrom si putu, samo nastavi
                              Online Transformacijski Specijalist:
                              Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
                              Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
                              Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
                              Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
                              ->
                              http://www.fgfitness.uk
                              GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

                              Comment

                              Working...
                              X