Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Junk food

    Originally posted by vea View Post
    neka bude ovisna o drugim oblicima užitka
    Ti si se uspjela odviknuti šećera? Daj reci kako, s čim si ga ti zamijenila?
    Simplify.

    There are no shortcuts to any place worth going.

    ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
    HARDER.


    Comment


    • Re: Junk food

      Ničim.

      Jednostavno je, postoji cilj, postoji režim, živiš po tome i viola!
      Nisam osoba koja ima potrebe za pronalaženje nekog zadovoljstva u hrani, ona mi je čisto sredstvo. Sad, drugo je kad baš odlučim zajunkat kvalitetno jedan dan s vremena na vrijeme, ali da će me proganjat čokolade u dućanima i friški krumpirići, to ne.

      Ne mogu ti dati neki savjet osim toga da se držiš plana, budeš opuštena s njim, dozvoliš si s vremena na vrijeme da se ubiješ u onome u čemu "ne smiješ" i to je to. Ionako je i sam whey sladak i glukoza, krumpir, žitarice, voće... ne vidim potrebu za unošenje nečeg dodatno.

      "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

      Comment


      • Re: Junk food

        Jeb.es mi sve ali evo prvi put u godinu ipo dana da se slazem s veom
        Ja sam isto malo bolestan na slatko ( posebno nutella) i mogao bi svaki dan pojesti teglu...
        Ako krenem tako par dana onda sam gotov, naprosto ne stajem i davim se svaki dan jer potaknem tu ovisnost za njom...
        Zato kad si odredim cilj jednostavno sam prisiljen stati iako onako "tuzno gledam" u tu teglu nutellice...
        Ja te kuzim gavranka, ali dostizanje cilja mora biti jace od zelje za slatkim.

        Comment


        • Re: Junk food

          A zašto je uopće kupuješ?pa samo podpaljuješ nadu u sebi da je konzumiraš!

          Comment


          • Re: Junk food

            Originally posted by WTF View Post
            Jeb.es mi sve ali evo prvi put u godinu ipo dana da se slazem s veom

            "Wanting something and being committed to something are two totally different things. We all want." Craig Harper

            Comment


            • Re: Junk food

              kako se odviknuti slatkog?

              probajte stvari ovako postaviti. sva hrana je junk. sva. bez iznimke.

              a kad vec ogladnite - birajte kojim junkom cete zadovoljiti svoje potrebe.

              sva hrana sadrzi kalorije. visak = debljanje, nevezano jel to krumfritic ili nutella... ili losos... ili celer... ili
              Black leather, knee-hole pants

              Comment


              • Re: Junk food

                Ja ne znam ko se još od celera udebljo.

                Comment


                • Re: Junk food

                  Nisam ni ja baš ziher, ali imam osječaj da bi WTF to nekak uspio

                  A daj zabrijite da vam je netko iz obitelji vlasnik slastičarnice, pa vam svaki dan doma nosi šampite i baklave (kao, treba to potrošit).... ja se čudim kak šiptari nisu deblji neg šta jesu
                  Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                  http://www.facebook.com/adoni.costo
                  http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                  http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                  Comment


                  • Re: Junk food

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    Ja ne znam ko se još od celera udebljo.
                    to sto TI nisi cuo ne implicira da nije moguce.
                    Black leather, knee-hole pants

                    Comment


                    • Re: Junk food

                      Originally posted by diinnoo View Post
                      Ja ne znam ko se još od celera udebljo.
                      Originally posted by ScuderiaBull View Post
                      Nisam ni ja baš ziher, ali imam osječaj da bi WTF to nekak uspio

                      hahahahahahaha, vjerovatno jer bi moj celer bio punjen recimo...ummmm... nutellom? I pripreman na omegolu a055.gif

                      Comment


                      • Re: Junk food

                        Originally posted by WTF View Post
                        Ja sam isto malo bolestan na slatko ( posebno nutella) i mogao bi svaki dan pojesti teglu...
                        Ako krenem tako par dana onda sam gotov, naprosto ne stajem i davim se svaki dan jer potaknem tu ovisnost za njom...
                        Zato kad si odredim cilj jednostavno sam prisiljen stati iako onako "tuzno gledam" u tu teglu nutellice...
                        Ja te kuzim gavranka, ali dostizanje cilja mora biti jace od zelje za slatkim.
                        Znaš šo je zanimljivo..i ja sam bila prije ovisna o nutelli, ali sam je se riješila i uopće mi nedostaje..ne znam kako, ali to me prošlo..ali problem je što moram svaki dan pojesti bar jedan red čokolade..to je prije bilo hm, puno više redova, obično Milke, ali otkako sam prešla na tamnu čokoladu i onu za kuhanje (jel mi sad vjerujete koliko sam ovisna ) dosta mi je jedan red da mi ublaži tu želju..naravno, imam dane kada malo žešće zaribam, ali oni su stvarno rijetkost i to pripisujem ženskim problemima od kojih sam potpuno oslobođena odgovornosti

                        Zapravo me i ne muči taj jedan red čokolade dnevno koji moram pojesti već što sam apsolutno sve, ali baš sve izbacila što je nezdravo, ali to ne mogu..nikako..ko da mi govori ta čokolada: "Možeš se svega odreći, ali mene ne, buahaha.." malo karikiram, al kužite poantu..
                        Last edited by gavranka; 08-02-13, 13:35.
                        Simplify.

                        There are no shortcuts to any place worth going.

                        ON GOOD DAYS I WORKOUT. ON BAD DAYS I WORKOUT
                        HARDER.


                        Comment


                        • Re: Junk food

                          meni je, vidis, dovoljno razmisliti kakvog je okusa "to nesto" ... onda dalje razmisljam kakav impact to ima na moj organizam... kak se probavlja, hoce li mi odma skocit kvrga sala... i .... kad ce napustiti tijelo....

                          jednostavno mi se neda cekat dan-dva da to smece izadje iz mene.

                          dok god nije uslo u moja usta, dobro je. mogu i dalje razmisljati kako se prezderavam u xyz hrani... i tako u beskonacnost...

                          ***sad mozemo doci do malo dublje psiholoske analize: ionak nemam nis od zivota i traziti utjehu u hrani je suludo (zasto bi uostalom jeo tak nesto, jezik mi je ubijen, a s njime i okus.... okus svega mi se gadi, hrana je otrov za moje osjecaje....) . od hrane se osjecam lose a od junka jos i gore. ako mi je vec zivot toliko gorak, niti 100kg šećera ga neće zasladiti. nikada. mindset samo takav.
                          Black leather, knee-hole pants

                          Comment


                          • Re: Junk food

                            Originally posted by gavranka View Post
                            Znaš šo je zanimljivo..i ja sam bila prije ovisna o nutelli, ali sam je se riješila i uopće mi nedostaje..ne znam kako, ali to me prošlo..ali problem je što moram svaki dan pojesti bar jedan red čokolade..to je prije bilo hm, puno više redova, obično Milke, ali otkako sam prešla na tamnu čokoladu i onu za kuhanje (jel mi sad vjerujete koliko sam ovisna ) dosta mi je jedan red da mi ublaži tu želju..naravno, imam dane kada malo žešće zaribam, ali oni su stvarno rijetkost i to pripisujem ženskim problemima od kojih sam potpuno oslobođena odgovornosti

                            Zapravo me i ne muči taj jedan red čokolade dnevno koji moram pojesti već što sam apsolutno sve, ali baš sve izbacila što je nezdravo, ali to ne mogu..nikako..ko da mi govori ta čokolada: "Možeš se svega odreći, ali mene ne, buahaha.." malo karikiram, al kužite poantu..
                            Riješio sam i ja. Zabranio Vendi i točka. Kad sam vidio koliki za.jeb mi je donijela na prvoj masi opako sam se naljutio na sebe a i na nutellu. I onda je volja i želja za ispravljanjem greške bila jača od same želje za nutellom.
                            Tebe taj red čokolade očito ne košta toliko da ti utječe na fizički izgled jer da utječe a svjesna si da podosta love trošiš na suplemente+prehranu+teretanu+osobnog trenera e onda bi rekla ma mrš u pič.ku materinu...toliko para za toliko malo muzike nece ici...
                            Što ima veze da pojedes red čokolade? Ma da... neš ti sad velike frke. Sve dok je red. Ali kad počnu padati cijele čokolade i to svaki dan i počne se narušavati fizički izgled...onda itekako ima veze. Ili ako usporava napredak.
                            Stvar je želje i volje.

                            Comment


                            • Re: Junk food

                              Originally posted by gavranka View Post
                              Čokolada...
                              Kak bi jedna ženska rekla "Red čokolade, 4 treninga!".

                              Veliš nemaš više ovisnosti od Nutelle? Hihihi, ajde si napravi SAMO 1 palačinku s Nutellom.
                              Dobro došla natrag.
                              Moj mentor i osobni trener: Adoni Gosto ----->>> Vendetha

                              http://www.facebook.com/adoni.costo
                              http://www.facebook.com/ado.adoni.gosto
                              http://www.building-body.com/forum/m.../3140-Vendetha

                              Comment


                              • Re: Junk food

                                Originally posted by ScuderiaBull View Post
                                Kak bi jedna ženska rekla "Red čokolade, 4 treninga!".

                                Veliš nemaš više ovisnosti od Nutelle? Hihihi, ajde si napravi SAMO 1 palačinku s Nutellom.
                                Dobro došla natrag.
                                Jednu? jedna ko nijedna.
                                Ja i da zelim jesti palačinke i da vidim 2-3 na tanjuru nebi ih ni dirao... samo se ješkati bezveze.
                                Ali da mi napraviš toranj od recimo 10-15 palačinki, e onda bi se bacio na posao. Ako smijem naravno.
                                If it fits my macros, it never fits, ja sam uvijek na rubu provalije... uvijek moze još

                                Comment

                                Working...
                                X