Announcement

Collapse
No announcement yet.

Junk food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Re: Junk food

    njamiiiii !!!

    Comment


    • #62
      Re: Junk food

      ja imam srece sto fast food u sklopu kafica u kojem radim ima koliko toliko dobru hranu pa se ne junkam previse iako mi je jedan obrok dnevno tamo...uglavnom su to lignje sa zara pecene na svega par kapi ulja.. kasnije u njih dodam malo maslinovog ulja i svjeze porvrce...vec ako trebam pojest nesto iz fast fooda da bar bude okej...inace nemam problema sa nekim prevelikim zamascivanjem od junka, znam zimi ja i cesce otic na brzu prehranu, al u 99% slucajeva je to neka piletina..kao sto je netko rekao, ako je junk da je bar meso ..mljeveno meso izbjegavam...

      Comment


      • #63
        Re: Junk food

        Originally posted by breezer20
        njamiiiii !!!
        Je tebi, al nije tvom organizmu! Uopče ne razumijem kak neko može slinit za tim sra....
        Odkad sam u svoj život uveo Bodybuilding i zdravu prehranu uopče nemam nikakvih problema sa zdravljem. Nijednom me do sada nije niti glava zaboljela, niti trbuh, nemam nikakvih problema oko zdravlja i tako ću se i nastavit hranit i vježbat. Neznam kak je vama, ali prije dok sam ždero sve i svašta znao sam pojest i do 5-6 čokoladi na dan, ali sad mi se jednostavno gadi junk, jednostavno nemogu zamislit dan bez svoje prehrane i treninga.
        Put na kome nema prepreka vjerojatno ne vodi nikuda.

        Comment


        • #64
          Re: Junk food

          dobro, i? bb automatski zabranjuje svako uživanje u hrani?

          Comment


          • #65
            Re: Junk food

            Originally posted by carr
            Originally posted by breezer20
            njamiiiii !!!
            Je tebi, al nije tvom organizmu! Uopče ne razumijem kak neko može slinit za tim sra....
            Odkad sam u svoj život uveo Bodybuilding i zdravu prehranu uopče nemam nikakvih problema sa zdravljem. Nijednom me do sada nije niti glava zaboljela, niti trbuh, nemam nikakvih problema oko zdravlja i tako ću se i nastavit hranit i vježbat. Neznam kak je vama, ali prije dok sam ždero sve i svašta znao sam pojest i do 5-6 čokoladi na dan, ali sad mi se jednostavno gadi junk, jednostavno nemogu zamislit dan bez svoje prehrane i treninga.
            ma salim se care, i ja se pokusavam sto dalje drzat od junka !

            Comment


            • #66
              Re: Junk food

              nije bas pohvalno, ali ja u principu svaki dan pojedem neke kekse ili cokoladu..
              na svu srecu mi se ne odrazava na bf
              Animal. Can you handle it?

              Comment


              • #67
                Re: Junk food

                sjoj, ja ak ne pojedem svojih 10-20g cokolade dnevno, nisam prozivio dan kako spada
                Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                Comment


                • #68
                  Re: Junk food

                  Ma najgorje je dok te uhvati želja za slatkim,zna mi tak doč jednom tjedno,pojedem par keksiča ili 2-3kocke i ok,svijesno znaš da si pogriješio a nekak nemožeš da nedaš tijelu to što traži,užasan osječaj!
                  ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                  Comment


                  • #69
                    Re: Junk food

                    sta bi bio uzasan, nisam pro da se bas svega odreknem
                    Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

                    Comment


                    • #70
                      Re: Junk food

                      a istina,***** život ako se stalno odričeš svega! Ja sam izbacio sa dnevne liste junka: 2l gaziranog soka,pol kile bijelog kruha,pivice poslje posla,skoro pa totalka slatkiše,kojekakve masne salame,bureke i pizze,uz sve to pojačo aktivnosti i treninge pa opet jako sporo napredujem,s obzirom da sam na tom junku svaki dan živio zadnje 2 godine i održavo istu kilažu,neki vrag bi se trebo vidit za par mjeseci bez tog svega!
                      ne znam kakve steroide trebam piti, htio bih malo trbuh i biceps da me pic.. na plazi odmjeravaju

                      Comment


                      • #71
                        Re: Junk food

                        U vezi cevapa, ako je neko iz splita cevapi iz Pauline van imaju vrhunsko meso. Isa ja uzet meso u mesara, i gledan mesar melje neko lipo meso pitan ja za koga je on kaze za Paulinu awww. Otad kad bi i kupija cevape (ne jeden odreka san se) samo bi tamo uzea. Mesna rapsodija nista ostataka savršenstvo, a o ukusa da i ne govorimo.

                        Comment


                        • #72
                          Re: Junk food

                          a u kojeg je to mesara?

                          Comment


                          • #73
                            Re: Junk food

                            Bilić

                            Comment


                            • #74
                              Re: Junk food

                              Moram priznati da sam i ja imao vrlo često po jedan junk u danu no potrošim sve to kardiom i teretanom
                              You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

                              Comment


                              • #75
                                Re: Junk food

                                A kaj ak recimo za gablec svaki dan u škli jedem polubijeli kruh i 10dg pilećih prsa...mogu li to smatrati junkom i mogu li se od toga udebljati?
                                A gde su noge?

                                Comment

                                Working...
                                X