Announcement

Collapse
No announcement yet.

Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

    U kutu frizidera nasao sam sir kojem je rok trajanja istekao 22.01.2015. Prije desetak dana, otvorio sam ga i, na iznenadjwnje, bio je "normalan", tj. nije bio kiselkast kako sam ocekivao. Obzirom na tvornicki rok, rekoh, ok, nema problema, pojest cu. Nesto me kopkalo i ostatak, malo vise od pola, ostavio sam punih 10 dana na sobnoj temperaturi.
    Danas sam probao taj "sir" i na jos vece iznenadjenje nego prije deset dana, sir i dalje nije bio kiseo, vizualno se nije promjenio, nije se niti ona bijela plijesan pojavila.
    Tako da nitu ne zelim znati sta se to nalazi u tom "siru", ali znam da je na polici uz Milbonu sir "Okusi zavicaja", Bilogorski posni sir koji kosta samo 50 lp vise.
    Sve vise ljudi svaki dan umire od raka probavnog trakta, smanjimo rizik da i mi udjemo u tu skupinu tako da smanjimo kemiju koju unosimo u sebe. Valjda nam zdravlje vrijedi vise od 50lp/dan (ako jedete jedan posni dnevno kao sto jedem ja)
    prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

  • #2
    Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

    Meni se cesto znalo dogadjati da posni (milbona ili drugi) budu pokvareni i 10-ak dana prije isteka roka. Logikom koju spominjes trebali bi smanjiti unos proizvoda koji sadrze kemiju, a sam znas da je to gotovo nemoguce, posebno zbog nacina zivota kojeg zivimo mi kao zaljubljenici u ovaj sport.

    U krave i pilice ubruzgajavaju svakakve steroide da daju vise mlijeka/mesa. Voce i povrce prskaju raznim pesticidima. Sve to u konacnici zavrsi na nasem tanjuru.
    Ne kazem da je tvoja inicijativa pogresna, dapace, ali je metoda kriva. Nazalost mi na forumu ne mozemo puno toga napraviti za podizanje razine svjesti potrosaca o kemiji u proizvodima. Puno veci ucinak bi postigao usmjeravanjem ideje prema medijima i agencijama za kontrolu hrane.

    EDIT: Bilogorski sir mi je okusom odvratan
    Originally posted by madmax22
    da li mogu samlivene zobene stavit u vodu da se namakaju ili prvo u vodu pa onda samlit?
    Originally posted by jocker77
    Znaci uzimati ga i u dane netrenianja i jel bitno kreatine i amino pomijesat u shakeru ili moze i u obicnoj boci
    Originally posted by Hajduk
    isto tako i zgibovi, prije 1 godinu sam jedva mogao izvući 5 zgibova, sad mogu 12-13,vjerojatno je tome doprinjeo i ...Gold Whey Standard...kojeg sam koristio od siječnja do veljaće ove godine .

    Comment


    • #3
      Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

      Da, postoji odredjena doza kemije u svim proizvodima, ali ovo u milboni je ocigledno iznad nekih uobicajnih razina. Osobno nisam dozovio da mi se Milbona pokvarila. S druge strane Zdenka posni sir je znala imati plijesan unutr roka trajanja.
      Moja sugestija nije bila nagovarati nekoga na Bilogorski sir, nisam njihov akviziter, vec reci da postoje alternative koje su zanemarivo skuplje.
      Neka svatko jede sto zeli, ja sam svoje obavio time sto sam iznio svoja iskustva i opazanja, a kako cete dalje postupati, ostaje na vama..
      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

      Comment


      • #4
        Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

        Nemojte jest posni sir i tjt...

        Kako vam se da haha fuj..
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

          Posni sir iskljucivo kupujem na pijaci. Uvijek je svjez i zadovoljan sam. Kupujem po dva kilograma i traje mi pet do sest dana.

          Comment


          • #6
            Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

            Originally posted by staragarda View Post
            Nemojte jest posni sir i tjt...

            Kako vam se da haha fuj..
            gdje sam ja rekao da se ne jede posni sir? jesi li uopce procitao moje rijeci?
            prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

            Comment


            • #7
              Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

              ja sam ga drzao u frizideru 4 ili 5 dana, pola sam ga pojeo, i zaboravio na njega, nakon 5 dana se uhvatila plijesan ...

              Comment


              • #8
                Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

                Originally posted by Builty View Post
                ja sam ga drzao u frizideru 4 ili 5 dana, pola sam ga pojeo, i zaboravio na njega, nakon 5 dana se uhvatila plijesan ...
                premalo kemije....i konzervansa....trebali bi stavljati vise da se ne kvari
                This is your life and it’s ending one minute at a time

                Comment


                • #9
                  Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

                  Jeste primjetili razlike u kozistenciji milbone? Nekada je vodenast i potpuno maziv a nekada podosta gušći.
                  p.s. govorim o tek otvorenim proizvodima.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

                    Danas sam u frižideru slučajno naletio na pakiranje Milbone posnog sira koji sam gurnuo u kut frižidera, pogledam rok trajanja kad ono 08.12., idem otvoriti i pogledati i mislim si sad ću naletiti na horor kad sir izgledom isti kao novi. Rekoh idem ga baš probati, probam ga kad ono mrvicu kiseliji, ali ništa pretjerano. Znači sir je star par mjeseci, a kao da je novi. Kakve oni kemije u njega stavljaju, tko zna...

                    Comment


                    • #11
                      Re: Milbona - posni sir iz Lidla treba izbjegavati

                      Originally posted by Ant0ni0 View Post
                      Danas sam u frižideru slučajno naletio na pakiranje Milbone posnog sira koji sam gurnuo u kut frižidera, pogledam rok trajanja kad ono 08.12., idem otvoriti i pogledati i mislim si sad ću naletiti na horor kad sir izgledom isti kao novi. Rekoh idem ga baš probati, probam ga kad ono mrvicu kiseliji, ali ništa pretjerano. Znači sir je star par mjeseci, a kao da je novi. Kakve oni kemije u njega stavljaju, tko zna...
                      od sada moreplovci nece nositi sa sobom konzerve, nego pakiranja milbone... kazu, duze traje...
                      prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

                      Comment

                      Working...
                      X