Announcement

Collapse
No announcement yet.

Djumbir za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Djumbir za definiciju

    Zanim me jeli ko koristio cuo sam da smanjuje apetit.

  • #2
    Re: Djumbir za definiciju

    Ja koliko znam da djumbir veoma dobar za zdravlje organizma ali sigurno smanjuje apetit zbog svoga okusa jer kada ga jednom probas vise ne bar se meni tako cinilo
    Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

    Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

    Comment


    • #3
      Re: Djumbir za definiciju

      Originally posted by alexxx View Post
      Ja koliko znam da djumbir veoma dobar za zdravlje organizma ali sigurno smanjuje apetit zbog svoga okusa jer kada ga jednom probas vise ne bar se meni tako cinilo
      Kupio sam ga i probao onako zivog izredanog i katastrova dva sata mi je izlazio kroz dah kataklizma.Onda sam prije neki dan jeo kupus kuvani koristijo kao zacin vrh mi je pao mada za apetitnisam siguran jos ali mi ide sve bolje.

      Comment


      • #4
        Re: Djumbir za definiciju

        Hahah masline su zakon sto se apetita tice,slovodno uzmi kada su veci razmaci izmedju obroka jesu neugodne ali funkcionise
        Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

        Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

        Comment


        • #5
          Re: Djumbir za definiciju

          Originally posted by alexxx View Post
          Hahah masline su zakon sto se apetita tice,slovodno uzmi kada su veci razmaci izmedju obroka jesu neugodne ali funkcionise
          Masline ja obozaavam cak pijem i maslinovo ulje poo malo kad nema maslina....

          Comment


          • #6
            Re: Djumbir za definiciju

            I ja sam kozumirao do skoro u zadnjem obroku ali sada sam malo presao na omega 3 riblje ulje isto je ok,valja malo promjene
            Kako bi postigao nesto,treba ti mnogo motivacije i truda ,a rezultati ce se pokazati sa vremenom!!!

            Najcesce koristena rijec u teretani "Neradim noge jer trcim" i "Koliko dizes na bench-u"

            Comment

            Working...
            X