Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Mlijeko i bodybuilding

    Originally posted by Sedam View Post
    U čemu je problem ?
    Reci što imaš ali nema vrijeđanja onih koji imaju drukčije mišljenje; one spike da su to ljudi bez mozga - možda si baš ti bez mozga...
    Meni je mlijeko ugrozilo zdravlje i kad sam ga prestao piti preporodio sam se, a nisam jedini takav.

    Na osnovu čega ti tvrdiš da mlijeko ne čini nikakvu štetu ljudskom organizmu? Mlijeko kao prvo ni nije prirodna ljudska hrana. Pa pogledaj onih par videa o onoj djeci koji su imali razne probleme od pijenja mlijeka, i sam sam imao sve moguće alergije i skoro astmu popušio od mlijeka, a da ne pričam o konstantnoj napuhanosti od laktoze.
    Meni se sve čini da si ti mljekar pa da moraš reklamirati svoj proizvod...

    http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post700100
    Last edited by kelly; 02-07-12, 13:12.
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

    Comment


    • Re: Mit o zdravom mlijeku

      Na koji nacin ti je ugrozilo zdravlje? Meni jednostavno ne ide u glavu da je to moguce.

      Comment


      • Re: Mit o zdravom mlijeku

        Originally posted by Godzilla View Post
        Na koji nacin ti je ugrozilo zdravlje? Meni jednostavno ne ide u glavu da je to moguce.
        Editirao sam post pa vidi.

        Last edited by kelly; 02-07-12, 13:16.
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: Mit o zdravom mlijeku

          Originally posted by david22 View Post
          Upravo palo pola kruha i litar mlijeka.
          Nema boljeg PWM-a.
          toplo se nadam da je to samo sala...

          Originally posted by Godzilla View Post
          Meni jednostavno ne ide u glavu da je to moguce.
          to govori o tvojoj (ne)sposobnosti ucenja.
          prodajem vrlo cvrste i kvalitetne sprave za vjezbanje za vrlo povoljne novce

          Comment


          • Re: Mlijeko i bodybuilding

            Originally posted by kelly View Post
            Reci što imaš ali nema vrijeđanja onih koji imaju drukčije mišljenje; one spike da su to ljudi bez mozga - možda si baš ti bez mozga...
            Meni je mlijeko ugrozilo zdravlje i kad sam ga prestao piti preporodio sam se, a nisam jedini takav.

            Na osnovu čega ti tvrdiš da mlijeko ne čini nikakvu štetu ljudskom organizmu? Mlijeko kao prvo ni nije prirodna ljudska hrana. Pa pogledaj onih par videa o onoj djeci koji su imali razne probleme od pijenja mlijeka, i sam sam imao sve moguće alergije i skoro astmu popušio od mlijeka, a da ne pričam o konstantnoj napuhanosti od laktoze.
            Meni se sve čini da si ti mljekar pa da moraš reklamirati svoj proizvod...

            http://www.building-body.com/forum/t...l=1#post700100
            Ja nisam nikog uvrijedio ovdije na forumu , trebao bi čitati malo pozornije.
            Ako imaš problema sa alergijom (laktozom ili kazeinom) onda normalno da se trebaš manit mlijeka , ali ja nemam alergije na mlijeko i meni mlijeko super ide.
            Na temelju čega ti tvrdiš da mlijeko nije prirodna ljudska hrana ? Pa mlijeko ljudi koriste tisučama godina !
            Ja tvrdim da mlijeko ne šteti ljudskom organizmu na temelju vlastitog iskustva , ja mlijeko konzumiram od vrtića , obožavam ga i nikada problema nisam imao , da pače nisam bolestan bio nikada u životu !
            Meni je važnije vlastito iskustvo i testiranje na vlastitoj koži od nekih priča vaših.
            Ta dijeca ko zna pod kojim uvjetima i situacijama su lošeg zdravlja , nisi ih ti pregledavao pa da znaš sve.
            To što ti imaš alergije i problema sa mlijekom nemora značiti da svi imaju takav slab organizam poput tebe.
            Plašite ljude ovdije , i nikada nisam dolazio na nikakve forume , došao sam zbog priča koje vrte bodybuilderi da se na forumu ovom vrte gluposti i bajke i evo uvjerio sam se !

            Comment


            • Re: Mlijeko i bodybuilding

              Originally posted by Sedam View Post
              Meni je važnije vlastito iskustvo i testiranje na vlastitoj koži od nekih priča vaših.
              I meni je važnije moje iskustvo od tvojih priča.

              Originally posted by Sedam View Post
              došao sam zbog priča koje vrte bodybuilderi da se na forumu ovom vrte gluposti i bajke i evo uvjerio sam se !
              Prijatelju nitko te ne prisiljava da budeš ovdje, idi slobodno, ali dok si tu nemoj vrijeđati neistomišljenike.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: Mlijeko i bodybuilding

                Ja popijem oko litre svježeg sirovog mlijeka na dan, i nemam nikakvih problema. Jbg, nekome paše, nekome smeta...tako je to s puno stvari...

                Comment


                • Re: Mlijeko i bodybuilding

                  Originally posted by Sedam View Post
                  došao sam zbog priča koje vrte bodybuilderi da se na forumu ovom vrte gluposti i bajke i evo uvjerio sam se !
                  U ove tvoje spike mogu samo djeca povjerovati...svi su forumi prepametni samo je naš forum glup, jel tako? Vidi se da si ovdje došao sa predrasudama i da si došao provocirati. I siguran sam da tvoje slike nikada nećemo vidjeti, jer takvi kao ti se uvijek skrivaju iza tipkovnice i seru na sve što drugi ljudi rade.

                  Originally posted by simba1 View Post
                  Ja popijem oko litre svježeg sirovog mlijeka na dan, i nemam nikakvih problema. Jbg, nekome paše, nekome smeta...tako je to s puno stvari...
                  Tako je, tko hoće neka pije, tko neće ne mora i sve pet...to ne znači da ne smiješ reći svoje mišljenje i iskustvo.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • Re: Mlijeko i bodybuilding

                    Originally posted by kelly View Post
                    I meni je važnije moje iskustvo od tvojih priča.

                    Prijatelju nitko te ne prisiljava da budeš ovdje, idi slobodno, ali dok si tu nemoj vrijeđati neistomišljenike.
                    Ja ponavljam , da nisam nikoga vrijeđao ovdije na forumu ...
                    Ali bilo bi dobro kad več spominješ mlijeko da kažeš da oni koji su alergični na mlijeko poput diječaka iz videa da se mane mlijeka jer čuj neki su alergični na kikiriki neki na meso ali to ne znači da cijelokupna populacija treba izbjegavati mlijeko zbog pojedinaca.
                    I rekla ti je doktorica na videu da nije dokazano ništa !
                    Za jaja su tvrdili da su opasna namirnica prije 20 godina zbog kolesterola , dan danas tvrde da su pogriješili, dokazano je da nije tako !
                    I ja bi volio pitat doktoricu koja tvrdi da ljudi u zemljama gdije se mlijeko svrstava među najčešću hranu da ljudi tamo boluju najviše od osteoporoze..
                    Eto nizozemska,švedska gdije je mlijeko sveta namirnica , ljudi su najvišlji na svijetu i najmanje boluju od osteoporoze !
                    U hrvata ima više osteoporoze nego u šveđana i nizozemaca e sad ja pitam nju koje su to zemlje ?
                    O čemu mi pričamo ?

                    Comment


                    • Re: Mlijeko i bodybuilding

                      Originally posted by Sedam View Post
                      Ja ponavljam , da nisam nikoga vrijeđao ovdije na forumu ...
                      Ali bilo bi dobro kad več spominješ mlijeko da kažeš da oni koji su alergični na mlijeko poput diječaka iz videa da se mane mlijeka jer čuj neki su alergični na kikiriki neki na meso ali to ne znači da cijelokupna populacija treba izbjegavati mlijeko zbog pojedinaca.
                      I rekla ti je doktorica na videu da nije dokazano ništa !
                      Za jaja su tvrdili da su opasna namirnica prije 20 godina zbog kolesterola , dan danas tvrde da su pogriješili, dokazano je da nije tako !
                      I ja bi volio pitat doktoricu koja tvrdi da ljudi u zemljama gdije se mlijeko svrstava među najčešću hranu da ljudi tamo boluju najviše od osteoporoze..
                      Eto nizozemska,švedska gdije je mlijeko sveta namirnica , ljudi su najvišlji na svijetu i najmanje boluju od osteoporoze !
                      U hrvata ima više osteoporoze nego u šveđana i nizozemaca e sad ja pitam nju koje su to zemlje ?
                      O čemu mi pričamo ?
                      čovječe smaraš i naporan si ,jesu ti lijepo ljudi rekli da nekom paše mlijeko a nekome ne,a na tebi je da prosudis oces ga pit ili ne....
                      slobodno junkajte,to vam je super za MASU!!!!!

                      Comment


                      • Re: Mlijeko i bodybuilding

                        Originally posted by kelly View Post
                        U ove tvoje spike mogu samo djeca povjerovati...svi su forumi prepametni samo je naš forum glup, jel tako? Vidi se da si ovdje došao sa predrasudama i da si došao provocirati. I siguran sam da tvoje slike nikada nećemo vidjeti, jer takvi kao ti se uvijek skrivaju iza tipkovnice i seru na sve što drugi ljudi rade.

                        Tako je, tko hoće neka pije, tko neće ne mora i sve pet...to ne znači da ne smiješ reći svoje mišljenje i iskustvo.
                        Sine moj , ja nisam došao ovdije da poziram na slikama , a bome ti si ogroman na slici "tvojoj"..
                        Nisam došao da provociram , došao sam reći svoje mišljenje ja na to imam pravo.
                        Ako ti imaš problema sa mlijekom neznači da svi imaju .
                        Ja svoju sliku mogu staviti bez problema ali neznam šta tebi moja slika predstavlja ?
                        Jel ja trebam biti masa neka od 140 kg mišića da imam iskustva ?
                        Samo još da ti kažem , kad več dijeliš savijete ovdije (mišići ne rastu na forumu nego u teretani) trebao bi manje vremena provoditi ovdije .

                        Comment


                        • Re: Mlijeko i bodybuilding

                          Originally posted by stipedinamit View Post
                          čovječe smaraš i naporan si ,jesu ti lijepo ljudi rekli da nekom paše mlijeko a nekome ne,a na tebi je da prosudis oces ga pit ili ne....
                          Tebe nisam ništa pitao ...

                          Comment


                          • Re: Mit o zdravom mlijeku

                            Europljani koji piju najviše mlijeka imaju najviše karijesa,artritisa i osteoporoze, a uzmimo Kineze koji ne piju mlijeko pa na znaju šta je karijes i osteoporoza...Kinezi jedu štakore, mačke, crve a ne piju mlijeko, misliš da su blesavi? Ja ne bih rekao da su blesavi...
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • Re: Mlijeko i bodybuilding

                              Originally posted by Sedam View Post
                              Tebe nisam ništa pitao ...
                              Onda si došao ciljano napadati mene i raspravljati sa mnom?
                              Jel to nešto osobno ili nešto drugo?
                              Izjasni se da skratimo priču...
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Mit o zdravom mlijeku

                                Originally posted by kelly View Post
                                Europljani koji piju najviše mlijeka imaju najviše karijesa,artritisa i osteoporoze, a uzmimo Kineze koji ne piju mlijeko pa na znaju šta je karijes i osteoporoza...Kinezi jedu štakore, mačke, crve a ne piju mlijeko, misliš da su blesavi? Ja ne bih rekao da su blesavi...
                                Europljani koji piju najviše mlijeka ?
                                Neznam dal si ti zubar ili doktor pa si išao u te zemlje ili je netko iz hrvatske da provjerava.
                                Samo ču ti reći da ne vijeruješ svemu , ista priča je bila sa jajima .
                                A što se kineza tiće njihova cijela prehrana drugačija je od naše ali oni možda nemaju osteoporozu ali imaju problema sa drugim stvarima sa kojim mi europljani nemamo..

                                Comment

                                Working...
                                X