Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: Razlika uzimanja whey proteina sa vodom ili mlijekom?

    A *****u sunce,moram po naočale

    Comment


    • #32
      Re: Razlika uzimanja whey proteina sa vodom ili mlijekom?

      Samo gledaš u cure...
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #33
        Da li mlijeko izgrađuje mišiće?

        citao sam na forumi i jos negdje da cak mlijeko izgrađuje misice pa sad koliko ima istine u tome....

        Comment


        • #34
          Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

          Originally posted by luky91
          citao sam na forumi i jos negdje da cak mlijeko izgrađuje misice pa sad koliko ima istine u tome....
          Pročitaj o mlijeku:

          http://www.building-body.com/forum/v...+i+sa+mlijekom

          http://www.building-body.com/forum/v...%C5%A1i%C4%87e
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #35
            Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

            hvala kelly..

            Comment


            • #36
              Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

              Originally posted by kelly
              Originally posted by luky91
              kad se smije mlijeko mjesati s proteinom i wheyom.....prije ili poslije??
              Originally posted by luky91
              prije ili poslije treninga...
              Najbolje nikada.
              mislim da se nebih slozio s time.pa moze ih pomijesati s mlijekom ujutro za dorucak mlijeko kazu usporava apsorciju pa bi mu se duze to otpustalo u tijelu.ne vidim nista lose u tome a sta se tice na vecer ili poslije treninga onda s vodom jer je cilj sta prije ude u organizam.ispravi me ako grijesim??

              Comment


              • #37
                Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                Originally posted by quitesound
                Originally posted by kelly
                Originally posted by luky91
                kad se smije mlijeko mjesati s proteinom i wheyom.....prije ili poslije??
                Originally posted by luky91
                prije ili poslije treninga...
                Najbolje nikada.
                mislim da se nebih slozio s time.pa moze ih pomijesati s mlijekom ujutro za dorucak mlijeko kazu usporava apsorciju pa bi mu se duze to otpustalo u tijelu.ne vidim nista lose u tome a sta se tice na vecer ili poslije treninga onda s vodom jer je cilj sta prije ude u organizam.ispravi me ako grijesim??
                Jesi pročitao one linkove koje sam stavio dva posta gore?
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                  Mlijeko nije prihvatljivo za BB iz više razloga i ja sam ga izbacio skroz. Mlijeko ima dobre proteine whey i kazein koje treba uzimati kao suplemente, ali ima loše UH (laktoza) i M, od mlijeka se lagano dobija salo.
                  I još jedan razlog je što mlijeko ima visok inzulinski indeks (a nizak glikemijski) pa diže inzulin i onemogućava potrošnju sala-lipolizu.
                  Originally posted by quitesound

                  mislim da se nebih slozio s time.
                  Nitko ti ne brani da piješ mlijeko i nitko te ne tjera da se slažeš sa time, ja ga ne pijem i neću ga piti.
                  pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                  Comment


                  • #39
                    Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                    Originally posted by kelly
                    Mlijeko nije prihvatljivo za BB iz više razloga i ja sam ga izbacio skroz. Mlijeko ima dobre proteine whey i kazein koje treba uzimati kao suplemente, ali ima loše UH (laktoza) i M, od mlijeka se lagano dobija salo.
                    I još jedan razlog je što mlijeko ima visok inzulinski indeks (a nizak glikemijski) pa diže inzulin i onemogućava potrošnju sala-lipolizu.
                    Originally posted by quitesound

                    mislim da se nebih slozio s time.
                    Nitko ti ne brani da piješ mlijeko i nitko te ne tjera da se slažeš sa time, ja ga ne pijem i neću ga piti.
                    procitao sam sta si postao slazem se s tobom ali mislim da ukoliko ga popije samo ujutro nece biti nista lose dapace ujutro tijelu treba hrane koju ce tokom dana potrositi tako da mislim da ga 3 do 4 dcl mlijeka nece udebljati jer ipak je dan dug.neznam dali se slazes samnom

                    Comment


                    • #40
                      Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                      Pa ne trebamo baš toliko cjepidlačiti. Ja također popijem ujutro 3 deca mlijeka.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • #41
                        Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                        Originally posted by Dalibor
                        Pa ne trebamo baš toliko cjepidlačiti. Ja također popijem ujutro 3 deca mlijeka.
                        pa znaci mislimo isto.

                        Comment


                        • #42
                          Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                          Ne moramo cjepidlačiti, možemo onda i pomfrit za ručak i hamburger za večeru sa coca colom, a prije spavanja jednu veliku čokoladu, zašto bi cjepidlačili?

                          Krga je jednom pitao zašto se mlijeko ne smije piti ujutro i evo što je SlySter odgovorio:
                          Originally posted by Krga
                          Originally posted by elly
                          mlijeko da ali ne u prvom jutarnjem obroku i u prvom obroku iza treninga i uvijek ono sa najnižim postotkom mm 0,9%
                          Kuzim za obrok poslije treninga, ali zasto ne u prvom jutarnjem obroku?
                          Originally posted by SlySter
                          Zato jer ti je tijelo u sličnom stanju ujutro kao što je poslije treninga i ista pravila vrijede.Katabolizam je visok i dobar obrok sa ugljikohidratima i bjelančevinama je potreban da bi nam se digao inzulin i napravio superkompenzaciju slično kao i poslije treninga.
                          Mislim dečki popijte na dan 5 litara mlijeka, to je vaš problem, ja samo kažem da to ne valja. Ako ne vjerujete ni meni ni SlySteru onda jbg, pijte mlijeka što više.
                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                            Pa i Whey i Mlijeko dižu inzulin. I teško da vrijede ista pravila, katabolizam je na puno nižoj razini i ne treba nam pwm ujutro da ga zaustavimo. probava je usporena po noći i onaj posni šta ga jedemo naveče će nas dosta ok držati.

                            Comment


                            • #44
                              Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                              Originally posted by kelly
                              Ne moramo cjepidlačiti, možemo onda i pomfrit za ručak i hamburger za večeru sa coca colom, a prije spavanja jednu veliku čokoladu, zašto bi cjepidlačili?

                              Krga je jednom pitao zašto se mlijeko ne smije piti ujutro i evo što je SlySter odgovorio:
                              Originally posted by Krga
                              Originally posted by elly
                              mlijeko da ali ne u prvom jutarnjem obroku i u prvom obroku iza treninga i uvijek ono sa najnižim postotkom mm 0,9%
                              Kuzim za obrok poslije treninga, ali zasto ne u prvom jutarnjem obroku?
                              Originally posted by SlySter
                              Zato jer ti je tijelo u sličnom stanju ujutro kao što je poslije treninga i ista pravila vrijede.Katabolizam je visok i dobar obrok sa ugljikohidratima i bjelančevinama je potreban da bi nam se digao inzulin i napravio superkompenzaciju slično kao i poslije treninga.
                              Mislim dečki popijte na dan 5 litara mlijeka, to je vaš problem, ja samo kažem da to ne valja. Ako ne vjerujete ni meni ni SlySteru onda jbg, pijte mlijeka što više.
                              E to sto si sada napisao je stvarno pretjerivanje.Popiti 5litara na dan mlijeka bilo bi stvarno porazno, ali 1 casa mlijeka na dan sigurno nece nikome naskoditi.Pojesti pomfrit za rucak i hamburger za veceru sa coca colom i jednu veliku cokoladu bilo bi katastrofalno, ali 1 casa mlijeka, optet kazem nece nikome naskoditi.Pa ne moze se jedna casa mlijeka usporedivati sa 5 litara mlijeka i pomfritom,hamburgerom i cokoladom na dan.

                              Comment


                              • #45
                                Re: Da li možeš napravit shake prije treninga?

                                Originally posted by Igor87
                                E to sto si sada napisao je stvarno pretjerivanje.Popiti 5litara na dan mlijeka bilo bi stvarno porazno,
                                Naravno da je pretjerivanje, ti nisi skužio što je pisac htio reći.

                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X