Announcement

Collapse
No announcement yet.

Mit o zdravom mlijeku

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Mit o zdravom mlijeku

    Evo naišao sam na jedan članak, obratite pozornost na boldani dio o kazeinu pa bi molio komentare iskusnijih Hvala

    Ono što većina ljudi ne zna jest da postoje jaki dokazi da je nastanak dijabetesa tipa 1 povezan s prehranom i, preciznije, mliječnim proizvodima. Ta razorna, neizlječiva bolest pogađa najviše djecu, ponajviše genetski osjetljivu, donoseći mladim obiteljima bolno i teško iskustvo.




    Koliko je zapravo zdravo mlijeko?

    Mliječni produkti u nas i diljem Europe su već godinama tradicionalni i neizostavni u prehrani djece i mladih. Neke nacije i su poznate po svojim posebnim sirevima. Koliko su mliječni proizvodi zdravi za ljude, uvijek sam se pitao, kako to kad pijem puno mlijeka, jogurta i jedem sir, a zubi mi propadaju, mislio sam da je sve kako zubari kažu, slaba genetika i jedem puno slatkog, sve sam te tvrdnje odbacio nakon što sam ozlijedio koljeno. Jedan mali nepažljivi pokret noge mi je olako ozlijedio koljeno, kako tako olako, pitao sam se i počeo istraživati. Istraživanje i liječenje koljena me odvelo u alternativna liječenja, duhovnost, čitanje zabranjenih knjiga i časopisa, sve to me dovelo do spoznaje da u potpunosti izbacim industrijske i domaće krivo rađene mliječne proizvode iz prehrane. Zašto? Evo razloga zašto:

    Svakodnevno nas zasipaju reklamama kako moramo piti mnogo mlijeka i jogurta, te jesti sir kako bi tijelo opskrbili kalcijem, i kako je mlijeko jedan od rijetkih izvora kalcija i bitan je za rast kostiju i kod "starijih" ljudi za neke regeneracijske procese. Marketing pasteriziranih mliječnih proizvoda je jedna od najzavaravajućih reklamnih kampanja u postojanju danas. Reklame ne spominju da je struktura kalcija u mliječnim proizvodima izmijenjena pasterizacijom i homogenizacijom, te da je on ovim postupcima pretvoren u teški mineral. Kad ovaj neprirodni oblik kalcija dospije u krvotok, tijelo ga ne može upotrijebiti za izgradnju kostiju, pa se on taloži na stjenke krvnih žila. Ovo taloženje može dovesti do artiskleroze, a kad se taloženje događa u zglobovima, može doći do artritisa. Naravno, mliječni proizvodi mogu izazvati stvaranje sluzi, koja dovodi do prehlade, gripe i astme.

    Stručnjaci za pasterizaciju kažu da ona uništava 34 enzima koji se nalaze u mlijeku, čineći ga time neprobavljivim, ali i uništava vitamine C, B12 i B6.
    U mlijeku se nalazi tvar poznata kao kazein kojeg u kravljem mlijeku ima tri stotine puta više nego u ljudskom. Kazein služi za razvoj jakih kostiju. On se u želucu zgrušava, tvori velike, čvrste i teško probavljive ugruške čemu je kravlji probavni sustav prilagođen. Kazein na ljudski organizam čini veliki pritisak koji na njega troši puno energije. Ta zgrušana masa također se lijepi na stjenke crijeva sprečavajući tako apsorpciju hranjivih tvari. Rezultat je tromost. Osim toga, nusproizvodi probave mlijeka ostavljaju u tijelu puno otrovnih tvari koje su vrlo kisele. Kazein je, ako niste znali, baza jednog od najjačih ljepila u drvodjelstvu.


    Ono što većina ljudi ne zna jest da postoje jaki dokazi da je nastanak dijabetesa tipa 1 povezan s prehranom i, preciznije, mliječnim proizvodima. Ta razorna, neizlječiva bolest pogađa najviše djecu, ponajviše genetski osjetljivu, donoseći mladim obiteljima bolno i teško iskustvo. Sposobnost bjelančevina kravljeg mlijeka da pokrenu dijabetes tipa 1 dobro je dokumentirana, istraživanja su se provodila 80-ih i početkom 90-ih, ali sve te dokazane znanstvene studije i kao i napisane knjige nisu smjele doći u javnost, toliko da su sva ta istraživanja pala u zaborav, a broj djece oboljelih od dijabetesa se i dalje povećava. Sve to zbog jakih mliječnih i farmaceutskih lobija, tako da je danas teško zamisliti naslovnu stranicu novina; „Kravlje mlijeko je vjerojatan uzrok dijabetesa tipa 1“.

    Majčino mlijeko je savršena hrana za bebe, a jedna od najštetnijih stvari koje majka može učiniti jest da djetetu daje kravlje mlijeko umjesto vlastitog.

    Pasterizirano mlijeko nije zdravi produkt za kojih dosta vjeruje da je. Jadna krava bi dala zdravo mlijeko, ali živi u prljavim uvjetima, hrane je procesuiranim žitom, antibioticima, hormonima, steroidima i tko zna čime sve da bi ubrzali njen i povećali njen rast i količinu mlijeka, umjesto da jezdi nepreglednim zelenim pašnjacima. Velikim igračima nije u interesu da vi budete zdravi, nego da sebi napuni džepove. Kad bi on poslao proizvod koji je prirodno uzgojen, proizvod bi se uništio na transportu, pokvario bi se na policama supermarketa. Nažalost pasterizirano mlijeko koje stoji na policama supermarketa ne ispuni svoje obećanje, jer sigurno ne čini dobro tijelu. Proces pasterizacije i homogenizacije skida mlijeko od bilo kojih prehrambenih koristi. Suprotno od čega vas prehrambena industrija želi uvjeriti, najbolje mlijeko koje možete konzumirati je (svježe) organsko, nekuhano mlijeko koje nije bilo pasterizirano ili homogenizirano. Pasterizacija uključuje grijanje mlijeka da se ubiju bakterije. Nažalost, ponavljam, proces isto ubija enzime potrebne za pravilnu probavu. Prehrambeni elementi mlijeka su uništeni tokom ovog procesa, slične stvari se događaju i sa homogenizacijom.

    Ako je taj razvikani mliječni kalcij dobar za ljudski organizam, odnosno, ako je to prava istina, onda većina ljudi od toliko kalcija u izobilju ne bi imali kvarne i slabe zube,
    zubarsko zanimanje bi bilo rijetkost (zubarske tvrdnje da su šećeri i škrob koji se često zadržavaju na zubima, pa bakterije koje žive u ustima bujaju u toj hrani, stvarajući kiseline koje tijekom vremena razaraju zubnu caklinu stvarajući karijes, su najveća laž, problem su šećeri, gazirana pića i osiromašena hrana unutar našeg organizma, a ne na zubima!). Jer ako imaš zdrave i jake zube, onda imaš i zdrave i jake kosti, pa ne bi bilo toliko oboljelih od osteoporoze, zubnih deformacija u djece već pri rođenju, čiji se broj neprekidno povećava, ne bi toliko bilo ozljeda koljena i lomova u sportu.

    Kako su starosjedilački narodi diljem svijeta bili imuni na osteoporozu i zubni karijes, a mi ne možemo u ovom modernom svijetu u kojem imamo mliječnih proizvoda na sve strane tobože glavne hrane za dobivanje jakih kostiju. Prije sto i više godina kad su američki Indijanci poklekli od strane novonastalih američkih država i pošto im je sve oduzeto čak i zemlja i sloboda, morali su tako prihvatiti zapadnjački način prehrane. Indijanci koji su se nekoć slovili kao zdravi, jaki i izdržljivi ljudi i koji su bili 100% imuni na zubni karijes, sada su kroz zapadnjačku prehranu sve to izgubili, kao i zdrave zube, dio njih koji su se uspjeli održati tradicionalni način prehrane su to izbjegli. Također i australski Aboridžini su imali stopostotnu imunost na karijes sve dok nisu prešli na zapadnjačku industrijsku prehranu.

    Najbolji europski primjer imunosti na zubni karijes je tu pred nama, iz istraživanja najvećeg svjetskog stomatologa, dr. Westona A. Pricea tridesetih godina prošlog stoljeća u švicarskim Alpama u zabačenim mjestima poput doline Loetschental.

    Ali to je i jedan glavnih primjera da mliječni produkti i nisu toliko loši, ali samo ako ih se konzumira kao sirove

    U tim mjestima su zadržani tradicionalni načini pripremanja mliječnih namirnica - bez grijanja. Evo što je dr. Price napisao slijedeće; Stanovnici u tim zabačenim alpskim dolinama su živjeli u harmoniji s prirodom, pa je ta harmonija vidljiva i u proizvodnji hrane >>Dok krave provode topla ljeta na zelenim bregovima i šumovitim obroncima u blizini ledenjaka i područjima vječnog snijega, imaju razdoblje visoke i bogate proizvodnje mlijeka… Taj sir sadrži prirodnu mliječnu mast i minerale izvrsnog mlijeka, prava je zaliha života nadolazeću zimu<<. Velečasni John Siegen, pastor jedine crkve u dolini govorio je o maslacu i mlijeku koji se prave od mlijeka krava sa slobodne ispaše. >>Oni prepoznaju prisutnost Božanskog u životvornim kvalitetama maslaca proizvedenog u lipnju, kada krave dođu na pašu u blizini ledenjaka. On okupi ljude da se zahvale velikodušnom Ocu na dokazu njegovog Bića u životvornim kvalitetama maslaca i sira kada krave jedu travu u blizini linije snijega… Domaće stanovništvo doline u stanju je prepoznati superiornu kvalitetu njihovog lipanjskog maslaca i, ne znajući točno zašto, „iskazuju mu dužnu počast“<<.

    Prehrana ljudi iz doline Loetschental ranih 1930-ih sastojala se od kvasnog kruha od cjelovite raži te ljetnog maslaca i sira koji su se jeli zajedno sa svježim, nekuhanim kozijim ili kravljim mlijekom, a meso su jeli jednom tjedno. Stupanj imunosti na zubni krijes je bio 99,7%, dok u modernim dijelovima Švicarske je zubni karijes bio veliki problem, s pogođenim stanovništvom 85-100%, to je i dandanas nepromijenjeno.

    Možemo prepoznati i osjetiti visok stupanj harmonije s prirodom u opisu ljudi i okoliša doline Loetschental. Ne samo što se prema životinjama i zemlji odnose kao prema svetinji, nego isto vrijedi i za hranu. Ljudi vide i znaju božansku kvalitetu unutar svog maslaca. A da bi vidjeli tu kvalitetu maslacu moraju vidjeti i znati za tu božansku kvalitetu u samima sebi. Ta spoznaja pretpostavljam, rezultat je načina života u skladu s temeljnim zakonima prirode. A ljudi prepoznaju dokaze i podsjećanja da su sami božanski primjećujući Oca i Njegovo Biće, Njegovu prisutnost, u daru koji im je dao: daru zdravlja, živosti i vitalnosti kroz Njegov maslac i sir.

    Sjetim se kako sam kao dijete na biciklu išao svako jutro po litru svježeg mlijeka u susjedne obitelji koji su držali dvije krave, kada bih ga donio kući, majka bih ga odmah skuhala da se ne pokvari, da ga mogu piti čitav dan. Uh… da je tad bilo znanja, siguran sam da sam ga odmah onako svježeg popio, ne bih imao već tada kao dijete kvarne zube koji me i dandanas muče. Teško je to izbjeći kao dijete u ovom našem podneblju gdje je glavna hrana bijeli kruh, prekuhana biljna hrana, meso i pasterizirani mliječni proizvodi.

    Moj savjet vama je da izbjegavate pasterizirane i homogenizirane mliječne proizvode. Ako ne možete naći organsko nekuhano mlijeko, konzumirajte alternativne izvore kalcija kao tamno zelena, povrća koje se sastoje od lišća i slično.

    Imajte na umu da se ovakve stvari ne događaju samo mlijeku. Imate ovakvo meso, voće, povrće, 99% svih onih sokova (gaziranih ili ne) sadrže kemikalije (npr. umjetna sladila (aspartame), bojila, pojačivače okusa).
    Proračunato da je 2.5 milijuna ljudi u Hrvatskoj debelo, ne ono malo prekomjerne težine, nego debelo. Naime, to poslije košta državu, jer se puno novca godišnje potroši na liječenje pacijenata koju su oboljeli od bolesti od kojih je uzrok deblijna, kao dijabetes II. Isto tako, rak je učestala pojava. Milijuni se troše na magičnu pilulu i kemoterapiju koja će izliječiti rak, dok nitko ne želi naučiti što je zapravo uzrok tih bolesti. Odgovor se može naći u supermarketima.

    Sva otkrića o pravim uzrocima bolesti su zanemarena zbog jakih farmaceutskih lobija. Kroz povijest mnoga znanstvena otkrića bila su okaljana neosjetljivošću za jedno pitanje. To je pitanje crna budućnost ovog planeta, uključujući svakoga i sve na njemu. U hinduizmu i budizmu, karma je princip uzroka i posljedica. Na mnoge načine i na mnogim jezicima opisali su ga razni istaknuti vjerski vođe, kao i fizičari. Kršćanima je poznat kao >>kako siješ, tako ćeš i žeti<<. Ono što sada radimo zauvijek će utjecati na svijet u kojem i na kojem živimo. Čista hrana, voda i zrak nužni su za preživljavanje. Možemo kontrolirati ono što jedemo, pijemo i dišemo, ali samo ako smo informirani i educirani.

    Izvori:

    Elaine Hollingsworth; „Preuzmite kontrolu nad svojim zdravljem i otrgnite se industriji bolesti“, Ramiel Nagel; „Liječenje karijesa prirodnom prehranom“ Nexus br.24, Mark Rojek „Osnove enzimske terapije“ Nexus br.27.
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #77
      Re: Mit o zdravom mlijeku

      Mlijeko & bodybuilding



      Zašto mlijeko nije dobro?

      Stalno se vraća ovo pitanje u „Odgovori trenera”, i to je razina na koju se nerado spuštam. Ne zbog toga što idioti nisu u stanju koristiti svoju tikvu, već zbog toga što nevažnu informaciju ne trebaju znati oni koji nisu u stanju koristiti svoju tikvu.

      Ne vjerujem da bi itko kod auto mehaničara postavio pitanje zašto je potrebno staviti ulje u motor. Isto tako ne vjerujem kako treba pitati zašto mlijeko nije dobro, ili parizer, ili McDonald’s!

      Može nas zbuniti što na kutije proteina proizvođači dodataka prehrani napišu «s mlijekom ili vodom»!

      Proizvođača ne zanima s čime ćeš popiti njegov proizvod. Ima napretek „ozbiljnih” sportaša koji koji ih piju samo sa mlijekom.

      Ti odlučuješ da li si sportaš ili ćeš kenjkati zbog shakea kao neka curica!

      Krenimo s prvim pametnim argumentom: protein mliječne sirutke je također od mlijeka, zašto onda mlijeko nije dobro?

      Zato, jer je protein mliječne sirutke od mliječne sirutke, a ne od mlijeka. Tvornice kupuju već gotovu sirovinu mliječne sirutke.

      Mliječna sirutka je nastali nusproizvod prerade mlijeka, koji ima prilično korisna svojstva. Moramo shvatiti da protein mliječne sirutke jest nastao od mlijeka, ali se tijekom proizvodnje oslobodio loših svojstava mlijeka.

      Mlijeko je od životinje i prilagođeno je njenom probavnom sustavu, a za čovjeka je prepuno nepoželjnih alergena i štetnih sastojaka: nije pogodno za ljudsku prehranu!
      Majčino mlijeko i životinjsko mlijeko se razlikuju: sastav životinjskog mlijeka je drugačiji i sadrži alergene tvari. U prirodi niti jedna životinja ne pije mlijeko druge životinje! Niti čovjek ne pije majčino mlijeko drugog čovjeka u odrasloj dobi!

      Čovjek pije mlijeko dok je dojenče, kada nema zube i kada probavni sustav nije u stanju preraditi čvrstu hranu. Tada su u funkciji enzimi koji mogu preraditi majčino mlijeko. Kasnije funkcije tih enzima prestaju, i to kod mnogih uzrokuje, primjerice, osjetljivost na laktozu, proljev.

      Mlijeko je hrana za dojenčad, a ne za odrasle ljude!

      Zbog javno zdravstvenih razloga mlijeko se već odavno predstavljaju poželjnim, jer je za vrijeme nestašice hrane to bio jedini lako dostupan i jeftin izvor vitamina i mineralnih tvari.

      Upotreba umjetnog gnojiva, zagađenje okoliša te industrijska prerada je u potpunosti smanjila kvalitetu mlijeka, mada ni u izvornom stanju nije bilo pogodno.

      Mliječna industrija to, naravno, neće propagirati, i u današnje vrijeme je mlijeko mnogima bolji izvor hrane od ičeg drugoga!

      Do sada smo govorili samo o mlijeku koje potječe od krave: danas je kupovno mlijeko napitak koji rade od praha dodavanjem tekućine. Prema mom saznanju, tijekom proizvodnje mlijeka dio mliječne masti ne čine izvorne mliječne masti (što je dovoljno problematično za sebe) – njih odstrane za vrhnje i ostale mliječne proizvode – nego masti životinjskog podrijetla. Jednostavno rečeno, lako je moguće da je 1,5% masnog sadržaja „mršavog” mlijeka podrijetlom svinjska mast!

      Ali nije to najveći problem s mlijekom!

      Problem je iluzija zdravlja s mlijekom – osoba, koja pije mlijeko, vjeruje kako je time riješila unos hranjivih tvari. To – posebno kod sportaša – nije tako!

      Bodybuilderi NE MOGU riješiti unos bjelančevina s mlijekom. Nije moguće, onim ograničenima još jedan put: nemoguće je!


      Osnovna matematika: ako je sadržaj proteina po litris 3,5%, koliko mlijeka bi trebali popiti? Ako mlijeko smatraš izvorom bjelančevina, a statistički znamo da ti je i konzumiranje mesa beznačajno, time ti je i ukupan unos bjelančevina beznačajan!

      Na sreću, neki mliječni proizvodi – donekle slični proteinima mliječne sirutke – raspolažu s puno boljim svojstvom nego mlijeko, a pogodni su za režim prehrane: sirevi i posni sirevi. Ali moramo pripaziti: jer je sadržaj proteina upola manji nego kod piletine, ali je masni sadržaj višestruki! Konzumiranje mliječnih proizvoda ne zamjenjuje konzumiranje mesa, riba i jaja! Sportaš je mesožder.

      Mlijeko samo za sebe, zbog masnog i šećernog, te neznatnog sadržaja proteina je jednostavno napitak za užitak onome tko ga voli.

      Ako uzimamo moderne proteine s mlijekom, dodajemo nepotrebne zasićene masti i šećer, rušimo dobra svojstva proteina mliječne sirutke, dobru apsorpciju.

      Zato treba proteine popiti s vodom a ne sa mlijekom
      , posebno u današnje vrijeme, jer na tržištu postoje proizvodi odličnog okusa!
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #78
        Re: Mit o zdravom mlijeku

        Ja vjerujem da je največi problem u industriji mlijeka i ne u samom mlijeku. Zašto seljaci i svi koji su prije pili pravo prokuhano mlijeko od krave nisu imali dijabetis, osteoporozu, alergije na laktozu i sve ostale novodobne bolesti? Gornji članak je jako amerikaniziran i pljuju po pasteriziranom mlijeku dok je homogenizirano višestruko štetnije. Barem onaj dio o kravi jezdi po nepreglednim zelenim pašnjacima me je nasmijao i sada samo mislim o takvoj kravi . Isto tako od samog kalcija iz mlijeka nitko neče imati zdrave kosti i zube. Da bi taj više ili manje uspješno djelovao na kosti i zube mora se združiti s vitaminom D, bez njega ne ide, barem je meni tako objasnila jedna doktorica.
        Ja sam smanjio unos mlijeka jer kao što je Kelly napisao nema nekih vrijednijih nutritivnih elemenata koji bi koristili pri BB-ju i ponudim si ga svako toliko u obliki toplog kakaoa.

        Comment


        • #79
          Re: Mit o zdravom mlijeku

          Mene isto zanima dio s kazeinom WTF? šta je s kazeinom u supplementima i kazeinom u posnom ...???
          Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

          Comment


          • #80
            Re: Mit o zdravom mlijeku

            Originally posted by xpress
            Mene isto zanima dio s kazeinom WTF? šta je s kazeinom u supplementima i kazeinom u posnom ...???
            Evo izdvojeno i mene još uvjek zanima

            U mlijeku se nalazi tvar poznata kao kazein kojeg u kravljem mlijeku ima tri stotine puta više nego u ljudskom. Kazein služi za razvoj jakih kostiju. On se u želucu zgrušava, tvori velike, čvrste i teško probavljive ugruške čemu je kravlji probavni sustav prilagođen. Kazein na ljudski organizam čini veliki pritisak koji na njega troši puno energije. Ta zgrušana masa također se lijepi na stjenke crijeva sprečavajući tako apsorpciju hranjivih tvari. Rezultat je tromost. Osim toga, nusproizvodi probave mlijeka ostavljaju u tijelu puno otrovnih tvari koje su vrlo kisele. Kazein je, ako niste znali, baza jednog od najjačih ljepila u drvodjelstvu.
            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

            Comment


            • #81
              Re: Mit o zdravom mlijeku

              Jedino što u mlijeku valja to su proteini whey i kazein kao proteinski prašak. Ti se proteini mogu slobodno konzumirati jer su izdvojeni i pročišćeni. Ja svaki dan uzimam i whey i kazein.
              Ja sam se preporodio kad sam prestao piti mlijeko, sluz iz mlijeka mi je čak pomalo navlačila astmu a sada dišem kao zmaj.

              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • #82
                Re: Mit o zdravom mlijeku

                Originally posted by AnfrA
                Isto tako od samog kalcija iz mlijeka nitko neče imati zdrave kosti i zube.
                Tako je, to je jedna od najvećih laži mljekarske industrije.

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #83
                  Re: Mit o zdravom mlijeku

                  Mislim da nikome neće naškoditi 2-3 deci kravljeg mlijeka svakog jutra sa muslijem ili zobenim. Po ovim člancima se sere po mlijeku gore nego po gaziranoj pijači, normalno da nećemo piti dvije litre mlijeka dnevno
                  Nisam tražio za život koji mi je dan. Ali mi je dano. Ništa više. I time... Dajem sve od sebe

                  Comment


                  • #84
                    Re: Mit o zdravom mlijeku

                    Originally posted by sthooligan
                    Pasterizirano mlijeko nije zdravi produkt za kojih dosta vjeruje da je. Jadna krava bi dala zdravo mlijeko, ali živi u prljavim uvjetima, hrane je procesuiranim žitom, antibioticima, hormonima, steroidima i tko zna čime sve da bi ubrzali njen i povećali njen rast i količinu mlijeka, umjesto da jezdi nepreglednim zelenim pašnjacima. Velikim igračima nije u interesu da vi budete zdravi, nego da sebi napuni džepove.
                    A, sta kazes na ovo da se od ostataka tog istog Mlijeka pravi wey??

                    Comment


                    • #85
                      Re: Mit o zdravom mlijeku

                      Rekao sam već, mliječni proteini se izdvajaju iz mlijeka i pročišćavaju tako da su sigurni i zdravi. Ja svaki dan pijem i whey i kazein.

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • #86
                        Re: Mit o zdravom mlijeku

                        kelly sorry al opet nisi odgovorio na pitanje, pitanje je bilo što je sa kazeinom, na njega se i misli u tekstu, koliko znam njega kao takvog nema u prirodi već se također dobiva obradom, a u tekstu piše loše o njemu, što je s time da se lijepi na stijenke crijeva to prvi puta čujem???
                        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                        Comment


                        • #87
                          Re: Mit o zdravom mlijeku

                          Originally posted by xpress
                          kelly sorry al opet nisi odgovorio na pitanje, pitanje je bilo što je sa kazeinom,
                          Odgovorio sam na to:
                          Originally posted by kelly
                          Jedino što u mlijeku valja to su proteini whey i kazein kao proteinski prašak. Ti se proteini mogu slobodno konzumirati jer su izdvojeni i pročišćeni. Ja svaki dan uzimam i whey i kazein.
                          Kazein kao proteinski prašak se može slobodno konzumirati, ja svaki dan pijem i whey i kazein. To što se lijepi na stijenke to je njegova dobra vrlina jer se tako duže probavlja, puno hrane se lijepi na stijenke i to je sasvim normalna stvar.

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #88
                            Re: Mit o zdravom mlijeku

                            OK
                            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                            Comment


                            • #89
                              Re: Mit o zdravom mlijeku

                              Vi ste sada prvi puta čuli da se kazein lijepi za stijenke želudca i crijeva pa ste se uplašili, pa nije sada sthooligan otkrio toplu vodu sa ovim člankom.
                              To je već dugo poznato u svijetu medicine, nutricionizma i BB-a pa se kazein-prašak i dalje preporuča za konzumiranje.

                              Više se treba zabrinuti npr: što se zasićene životinjske masnoće lijepe za stijenke krvnih žila, ako jedete masnu svinjetinu i još uz to pušite nema bolje kombinacije za aterosklerozu i ostale bolesti krvožilnog sustava ...

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #90
                                Re: Mit o zdravom mlijeku

                                Originally posted by kelly
                                Vi ste sada prvi puta čuli da se kazein lijepi za stijenke želudca i crijeva pa ste se uplašili, pa nije sada sthooligan otkrio toplu vodu sa ovim člankom.
                                To je već dugo poznato u svijetu medicine, nutricionizma i BB-a pa se kazein-prašak i dalje preporuča za konzumiranje.

                                Više se treba zabrinuti npr: što se zasićene životinjske masnoće lijepe za stijenke krvnih žila, ako jedete masnu svinjetinu i još uz to pušite nema bolje kombinacije za aterosklerozu i ostale bolesti krvožilnog sustava ...

                                Ma nisam se ja uplašio nego me zanimo samo dio sa kezeinom izričito dio u kojem govori da se koristi kao baza lijepila u drvodijelstvu...ali nema to veze mislim sa kazeinom koji bb-i konzumiraju
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X