Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko često ''griješite'': junk food, čokolada, kolač, piva

    Evo ovo je tema za one koji imaju potrebu olakšat dušu i ispovjedat svoje grijehe.

    Ja ću prvi,danas je pao lagani masakr,puklo je nekaj u glavi i morao sam "malo" razveselit dušu i tijelo junkom.Dakle:
    Lazanje,grancerereale keksi,nes irish,hot dog,pizza u Karioli,kutija nekih čokoladnih keksiju s litrom mlijeka,pola kile kruha solo,konzerva kompota od marelica,litra crnog ribizla.To je za sad to,defka napreduje do jaja
    Bitno da sam dan započeo sa zobenima i bjelanjcima
    U svoju obranu imam za reči da sam danas darovao krv,pa moram to nadoknadit

  • #2
    Re: Cheating day-olakšajte dušu )

    Grijesi oprošteni govori vam Jay Cutler haha
    Bravo Vladebisi,tako treba
    Facebook stranica:https://www.facebook.com/TomislavGustinOsobniTrener

    Comment


    • #3
      Re: Cheating day-olakšajte dušu )

      Divno
      Ja sam pojeo danas 4-5 dvopeka, i neku tabletu 625mg, ko za konja!
      panta rei

      Comment


      • #4
        Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

        hehe, ja od kad sam uveo pon, uto, sri 50g UH, cet, pet 150g UH, vikend 3g UH po kili, junkam samo vikendom i opce nemam problema...

        ali ga zjunkam posteno, od mcdonaldsa, cokolade, preko kolaca, torti, pa na palacinke, kekse, bombone, lizalice i tak to... meni je to veca slabost nego lazanje, pizza i tak to
        Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

        Comment


        • #5
          Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

          Šimune ti si na UD-2?

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

            Originally posted by Šimun
            hehe, ja od kad sam uveo pon, uto, sri 50g UH, cet, pet 150g UH, vikend 3g UH po kili, junkam samo vikendom i opce nemam problema...

            ali ga zjunkam posteno, od mcdonaldsa, cokolade, preko kolaca, torti, pa na palacinke, kekse, bombone, lizalice i tak to... meni je to veca slabost nego lazanje, pizza i tak to
            E jel vjeruješ da sam lazanje pojeo nakon valjda godine dana,fakat se ne sječam kad je to bilo zadnji put a pizzu nisam jeo ove godine.Ma boli me kifla,nisam se još ove godine pošteno obžderao,ionak to sve ide u glikogen

            Comment


            • #7
              Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

              sam vi dajte... ja sam bolestan i do kraja tjedna nema jos gyma za mene... to ce bit 2 tjedna 1 treninga... zato postujem hranu kolko mogu, da bar tak dijeta nastavi...
              Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

              Comment


              • #8
                Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                Maznio 2 krempite danas,prvi junk u 2 mjeseca
                Molim za otpust grijeha
                For me life is continuously being hungry. The meaning of life is not simply to exist, to survive, but to move ahead, to go up, to achieve, to conquer.

                Comment


                • #9
                  Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                  Ja sam slab na kolače a vidim mama napravila neke lipe sa višnjama i sa šlagom,još se suzdržavam ali ću teško sutra izdržat ,kad pojedem jedan završit ću na 5,6 samo mi je srića šta mi se jako teško prima.....Dok nije bilo ovog foruma sve sam jeo ,ovo mi je malo probudilo svijest....
                  Menky je napisao...
                  Pozdrav novi sam na forumu...Imam 18 godina prijašnja visina tačnije prije 8 mjeseci bila je 2.01 a sada je 1,94,a kilaža je bila 70 sad je 80 kg.

                  Comment


                  • #10
                    Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                    Imao sam goste danas i malo zamezio sa njima, suhomesnato i masni sir i popio malo crnog vina,i koji kolač, jbg, nekada se može.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • #11
                      Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                      doručak od 1800kcal (ugrubo računato)
                      Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

                      Comment


                      • #12
                        Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                        Originally posted by xpress
                        doručak od 1800kcal (ugrubo računato)
                        Uuu jesi ga nakrk'o...

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • #13
                          Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                          Carbloading,ujutro mnogo kuglova,pa next meal šunka,jaja(1 samo ) domači kruh mladi luk-klasika,pa onda next meal jaffa kolač cca pola protvana,pa ručak raznih mesa i krumpir ispod peke,pa malo prije kombinirano lodanje sa schwarcwald tortom,jaffa kolačom i kuglovom Od sutra nazad na ketogenu

                          Comment


                          • #14
                            Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                            i previše danas ....ujutro šunka,jaja luk,pinca i makovnjače oko 1500 kcal računajući.....3 sata poslije piletina,mlinci salata i orehnjače...opet šunka,luk i kruh.....onda lagani obrok puretine sa zeljem...idućih 2 tjedna nema punjenja

                            Comment


                            • #15
                              Re: Cheating day/meal-olakšajte dušu )

                              Danas sam jeo svinjetinu i bijeli kruh...baš osjetim da mi ne odgovara.

                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment

                              Working...
                              X