Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

    pa razmisli malo ...ocito mi nije cilj cijeli zivot jedva prezivljavat,bit ce bolje kad tad i zas bi se ja odreko jedinog svog hobija kad pogledas?????suplamenti su kupljeni prije kad se imalo novaca...sada je malo teze ali nece uvijek biti tako....nije mi zao kune bacene za ovo ali je glupo reci da je jeftinije.to je moja poanta....i ja sam ono naveo kao primjer jer cim nekako slozim 6 obroka nisam skroz suh ocito hhh...ali tvoja tvrdnja bi bila ako nemas za 6 kvalitetnih obroka nemoj trenirat..mislim ne tvoja nego ocito svacija :// preglupo po meni

    Comment


    • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

      Obojica ste u pravu ....ali edinjo moras bit svjestan da rezultati nisi isti sa kvalitetnom BB prehranom i bez nje...naravno da ti je bolje trenirat i hranit se kako tako...nego da ne treniraš nikako i hraniš se kako tako...samo polako i budi maksimalno racionalan.
      Our greatest glory is not in never failing, but in rising up every time we fail.

      Comment


      • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

        Originally posted by VelikiBlek
        Obojica ste u pravu ....ali edinjo moras bit svjestan da rezultati nisi isti sa kvalitetnom BB prehranom i bez nje...naravno da ti je bolje trenirat i hranit se kako tako...nego da ne treniraš nikako i hraniš se kako tako...samo polako i budi maksimalno racionalan.
        a eto tak nešto...

        samo ne znam više kako bi s tim edinjom, malo bitcha malo se osokoli, pa više čovjek ne zna zapravo zbog čega je pokrenio tu raspravu...

        ok, uživaj u bb-u i onak kak se kaže živi za bb, al onda bar živi kak spada i bez bitchanja to mi je kao da imam ferarija i ja da stisnem papučicu gasa sam do pola na otvorenoj cesti
        https://www.facebook.com/pages/Team-OS/279735542091911

        Overload Strength team

        Comment


        • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

          haha u svakom slucaju slazem se s obojicom hahah....no to je tako ...isto kao i sto treniras dugo i nikad nije dovoljno..uvijek bi vise necega(mase ili definicije)...ni ja neznam zas sam pokreno ovo... i slazem se s s ovim i zivim za bb kolko mogu samo nazalost jos nedovoljno kako ja jos ocu(sto se tice prehrane)ostalo sve pet

          Comment


          • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

            Razlika je u tome,što kad junkamo,jedemo maximum 3 put dnevno,
            a kad se hranimo zdravo znamo cak imati i po 7-8 obroka tokom dana.
            Zato zdrava hrana djeluje skuplje,ali u biti nije...
            Prehrana>Odmor>Trening

            Comment


            • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

              Originally posted by cicak
              Razlika je u tome,što kad junkamo,jedemo maximum 3 put dnevno,
              a kad se hranimo zdravo znamo cak imati i po 7-8 obroka tokom dana.
              Zato zdrava hrana djeluje skuplje,ali u biti nije...
              Evo samo da se nadovežem na temu. Ja sam jučer jao u firmi gablec jer mi se nije dalo nikaj spremati u nedjelju navečer. Jeo sam varivo grah i kobasicu za 25 kuna. Ja nakon toga nisam ni pomišljao na hranu do jedno 7 navečer, a jeo sam taj grah u 11 sati. Tak da kad se ti najedeš masne hrane i bogate UH, tebi su dosta 3 obroka dnevno. A znam da ekipa na poslu još k tome preskače doručak. A kad si ponesem od doma pileća prsa pečena bez masti i kuhano tijesto bez ičega, ogladnim za 3 sata pa opet moram ići nekaj pojesti. Tako da ispada s jedne strane nezdrava hrana je jeftinija od zdrave. Ustvari možda ne hrana, ali način ishrane da.

              Comment


              • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

                Originally posted by cicak
                Razlika je u tome,što kad junkamo,jedemo maximum 3 put dnevno,
                a kad se hranimo zdravo znamo cak imati i po 7-8 obroka tokom dana.
                Zato zdrava hrana djeluje skuplje,ali u biti nije...
                +1

                Comment


                • Financiranje prehrane: sto da jedem a da "nije skupo"

                  citao sam po forumu za pileča prsa , tunu , posni sir i tako to,

                  volio bih da imam ali ja taku hranu u frižideru nemam, a nemam novca da si kupim , gledao sam po trgovinama pileca prsa su 45 kn ( 4 komada) to mi je mozda za 2 dana

                  tuna je isto jako skupa i stvarnno nemam toliko novca da kupujem svak idrugi dan takve stvari

                  jel moze neko molim vas da mi kaze sto da jedem a da " nije skupo"

                  kuci imam zobene pahuljice , imam mlijeka , jedino to znaci imam od ovog svega ( pileca prsa , tuna , sir )

                  gledao sam kupiti whey protein za poslje treninga, molim vas recite mi ako grješim u necem

                  Comment


                  • Re: financiranje prehrane

                    i naravno pozdrav svima

                    Comment


                    • Re: Financiranje prehrane: sto da jedem a da "nije skupo"

                      Pileća prsa u Metrou 1 kg 25 kn, posni sir 500 g 10 kn. Pratiš na netu akcije i tada kupuješ u većim količinama.
                      Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                      Comment


                      • Re: Financiranje prehrane: sto da jedem a da "nije skupo"

                        hvala ti puno ,

                        htio bi si napravit neki plan prehrane oticu sutra si kupit pileca prsa , imam pahuljice, kupicu posni sir , i sto bi jos trebo uzet i ako ti nije beed neki plan da mi sastavis

                        Comment


                        • Re: Financiranje prehrane: sto da jedem a da "nije skupo"

                          imas na forumu prijatelju
                          samo pogledaj
                          koristi malo search ^^
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: Financiranje prehrane: sto da jedem a da "nije skupo"

                            Zobene, riža, tijesto, posni, meso, jaja, povrće, whey i glukoza.
                            Hrana se važe sirova. Žutanjak je super.

                            Comment


                            • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

                              Daj malo pročitaj našu prehranu, i ovu temu od početka, pa to je rečeno već milijun puta...

                              viewtopic.php?f=6&t=686

                              viewforum.php?f=44
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • Re: Zdrava i nezdrava prehrana - koja je jeftinija?

                                Originally posted by IgyBoy
                                Ljudi,cijela ova rasprava vam je zasnovana na krivim temeljima.I polazna tocka rasprave vam je razlicita,pa dolazite i do razlicitih misljenja.

                                1.Postoji jefitna zdrava hrana i postoji jefina nezdrava hrana.
                                2.Isto tako postoji i skupa zdrava hrana i skupa nezdrava hrana.

                                Uzimajuci to u obzir, vi nikada necete sa sigurnoscu moci reci za koga je koji nacin ishrane jeftiniji.
                                Jeduci nezdravo ja mogu jesti za 30kn/dan, a mogu isto tako jesti i za 100kn/dan.
                                Isto tako je i u drugom slucaju: jeduci zdravo mogu jesti i za 30kn/dan i za 100kn/dan.

                                Po strani sada sve ostale (ne)zdrave navike, troskovi vezani za BB,raspoloziv buđet i sl.

                                Koja je vrsta prehrane tada jeftinija?
                                Nema tu puno mudrosti:sve ovisi o vasim prehrambenim navikama i raspolozivom buđetu namjenjenom za prehranu.

                                Comment

                                Working...
                                X