Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prehrana - više nisam siguran

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    da, onda si si dao odgovor. =)

    Whey, svakako, nisi ni prvi ni jedini.

    A ovo za grudanje i ne topivosti mi se nekoliko ljudi pozalilo u zadnjim turama (cca mjesec dana), my proteina.
    Tako da su ocito i oni poceli kenjat neki vrag sa sirovinom i kvalitetom :/

    Online Transformacijski Specijalist:
    Nutricionisticki planovi, planiranje treninga i suplementacije.
    Misicna masa, gubitak kilograma i misicna definicija, posturalna korekcija...
    Stalni pristup, motivacijska podrska i sve kako bih Vam maksimalno olaksao dolazak do cilja i puno vise od toga!
    Rad temeljim na malo rijeci i hrpi djela, zadovoljnim klijentima i njihovim transformacijama.
    ->
    http://www.fgfitness.uk
    GARANTIRANI napredak uz Vasu predanost!

    Comment


    • #17
      Zadovoljan sam zadnja dva tjedna, i "oporavljam " se u glavi, ide sve na bolje, napredak vidljiv. Brojim sve sto jedem, treninzi ubijaju, cardio samo srijeda ujutro (kad nemam trening) 45min brzo hodanje na tašte, trening više ne radim na tašte!! ..planiram se ovog drzati 4-6 tjedana, a onda cu vidjeti kako ce se sve odvijati.

      Citao sam da je nabolje onda uzeti ISO whey.. sad si zvucim kao neki "koji whey da uzmem " XD , al ocito su morati birati iako se nadam da je samo do okusa ili prodizvodjaca, mozda kod drugih okusa nece biti. I sto se tice myproteina, ja sam uzeo jos prije, prije nego su poskupili zadnja tura, tako da je moguce i necu vise od njih....
      Last edited by Ilusion; 26-02-16, 11:09.

      Comment

      Working...
      X