Announcement

Collapse
No announcement yet.

Post

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Post

    Prije 2 godine prešao sam na IF prehranu, i to je vrsta posta, ali bar jednom mjesečno postim 24 ili više sati, pijem samo vodu, znači nula kalorija. Posti li još tko od forumaša?
    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

  • #2
    Sta dobijas tim? Nekako bi mi bilo lakse nejesti od ovog provjeravanja koliko sam pojeo

    Comment


    • #3
      Postom se puno dobija, guglaj sve dobrobiti posta, tijelo se odmara i čisti, a nakon 12-16 sati nejedenja započinje proces autofagije.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Pa ne bih bas da postim, nije da ne bih licno nego mi je problem s ostalim ukucanima da se samo meni sprema posno. Mogao bih da ne jedem recimo subotom nista, nisam s tim imao nikad problema, ranije sam zbog nekih zdravstvenih tegoba cesto nejeo dan dva pred pregled i nije mi smetalo. Jel ima efekta da ne postim a ne jedem jedan dan u sedmici?

        Comment


        • #5
          Originally posted by west_81 View Post
          Jel ima efekta da ne postim a ne jedem jedan dan u sedmici?
          Pa post je kad ne jedeš.
          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • #6
            😆

            Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

            Comment


            • #7
              Originally posted by kelly
              Pa post je kad ne jedeš.
              Mislio sam na ono tipa uskrsnji i bozicni post, kruh i voda, ne jedes masno i sta ja znam. Nisam nikad to praktikovao pa nisam bas upucen sta se jede a sta ne, uglavnom znam da ne jedu pecenicu prije bozica i tako to

              Comment


              • #8
                Jedini pravi post je sa nula kalorija, ali svašta zovu post, post na ovome i na onome...
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment

                Working...
                X