Announcement

Collapse
No announcement yet.

Jelovnici forumaša

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Jelovnici forumaša

    da Simun zeznuo sam se u kucanju... mislim da je prevelika pauza 4 sata. Tu bez problema moje jos jedan dobar obrok da upadne UH+P.
    "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

    Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
    https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

    http://www.staying-fit.net/

    Comment


    • Re: Jelovnici forumaša

      Sve je to ljepo krasno, a kaj ak ne stane u zeludac? I ovak kak jedem mi je nekad prevec....divim se svima koji jedu 7-8 putna dnevno....inace imo sam prije 106kg i jeo obicno 1-2x na dan (kaj god je palo pod zub) al onak fest ... sad sam na nekih 92-93kg s ovim nacinom prehrane...al opet velim nemrem tak cesto jest

      EDIT: u 16h sam na povratku s posla i na putu po klinca u vrtic..

      .majti

      Comment


      • Re: Jelovnici forumaša

        pa kako god ti hoces. ali to je velika praznina pred trening.

        Ja sam samo jednom otiso na trening praznog zeluca. i NIKAD VISE. Ali ako mozes, a istovremeno ne mozes da jedes..Boze moj. Mada i tu se daju zobene nekako ugurati, pa kako god
        "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

        Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
        https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

        http://www.staying-fit.net/

        Comment


        • Re: Jelovnici forumaša

          uguraj zobene i whey u shaker, pa kad ides s posla pomijesaj u wcu s vodom i dobar tek
          onaj obrok u 13:00 malo smanji da ti ovo ne bi bilo previse...
          dosta je i 1-1,15 h pred trening...
          Ne igraj se sa ženskim srcem,jedno je. Igraj se sa sisama, dvije su!

          Comment


          • Re: Jelovnici forumaša

            Ili staneš negdje u dučkas,pa ubodeš neko bio pecivo i 15-20 dkg pilečih prsa.Zapamti,pobjednici pronalaze načine,gubitnici razloge.

            Comment


            • Re: Jelovnici forumaša

              jbte zobene s vodom :S pa ne mogu to nikak probo sam al ne ide, mlijeko od 1% masnoće i pol mjerice wheya čisto za okus drukčije nejdu u mene

              Comment


              • Re: Jelovnici forumaša

                hahaha pa nije niko ni rekao SAMO s vodom...
                "Champions aren't made in the gyms. Champions are made from something they have deep inside them: a desire, a dream, a vision."

                Apsolutni prvak BiH 2012. i 2013.god. - Licni trener
                https://www.facebook.com/ado.adoni.gosto?ref=hl

                http://www.staying-fit.net/

                Comment


                • Re: Jelovnici forumaša

                  Lijep pozdrav svima!

                  Novi sam ovdje ali ovo mi se učinila zgodna tema za početak druženja s vama...

                  Moj dnevni jelovnik je slijedeći:

                  10.00 - Zobene 100g, jogurt 0,1mm
                  13.00 - 250g meso, 200g riža, krumpir ili neka zelenjava sa šnitom integralnog kruha
                  16.00 - 150g tuna, ili nekakva salata na bazi tune
                  17.00 - TRENING (trčanje, bicikl)
                  18.00 - PWM (50g whey, 75g glukoza, 5g glutamin)
                  19.00 - 250g piletina, puretina, riblji prutići
                  22.00 - 250g Posni, 50g kikiriki maslac, banana

                  Ovaj jelovnik je ovakav na dan kad sam slobodan, a na dan kad radim doručak ide u 8.00, a u 10.00 međuobrok (corny pločica, šnita integralnog sa dimljenom piletinom/puretinom i sirom.) Obroci su mi identični i na dane kad nemam trening, samo što izbacim PWM.
                  Uz hranu uzimam multivitamine i omega 369 complex.

                  Ovakvom prehranom mi je cilj ubrzati metabolizam, riješiti se masnoće, difinicija, a kasnije i podizanje mišićne mase.

                  Molim savjete i dopune posebno za međuobrok (10.00) i obrok u 16.00.

                  Hvala!
                  "alo... to su proteini... ne jedeš modru galicu..."

                  Comment


                  • Re: Jelovnici forumaša

                    Originally posted by eevahn
                    10.00 - Zobene 100g, jogurt 0,1mm
                    13.00 - 250g meso, 200g riža, krumpir ili neka zelenjava sa šnitom integralnog kruha
                    16.00 - 150g tuna, ili nekakva salata na bazi tune
                    17.00 - TRENING (trčanje, bicikl)
                    18.00 - PWM (50g whey, 75g glukoza, 5g glutamin)
                    19.00 - 250g piletina, puretina, riblji prutići
                    22.00 - 250g Posni, 50g kikiriki maslac, banana

                    u 10.00 međuobrok (corny pločica, šnita integralnog sa dimljenom piletinom/puretinom i sirom.)
                    Obroke kombiniraj P+M ili P+UH. Svaki obrok mora sadržavati proteine.
                    Ako si na defki onda UH samo ujutro i prvi obrok nakon pwm-a. Svaki četvrti dan možeš UH u svim obrocima osim zadnjeg.

                    10.00 Sa zobenima uzmi mjericu wheya, sve razmuti u vodi ili zelenom čaju, i izbaci jogurt.
                    13.00 Izbaci UH-rižu, krumpir i kruh, ubaci M.
                    16.00 Ostavi i meso i salatu, ne može ti salata zamjeniti meso, ubaci M.
                    17.00 Trening: 3x tjedno utezi a 2x-3x tjedno trčanje ili bicikl. Ako ne radiš sa utezima izgubit ćeš previše mišića.
                    18.00 Smanjiti glukozu na 30-ak grama, pojačati glutamin na 10-15 g.
                    19.00 Možeš dodati UH.
                    22.00 Izbaciti bananu.

                    Međuobrok - izbaci corny i kruh, ubaci M.

                    Ako ne možeš jesti bez kruha onda ga jedi minimalno što možeš.

                    pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                    Comment


                    • Re: Jelovnici forumaša

                      Dakle uz svesrdnu pomoće Herr Kelly-a editirao sam jelovnik pa sad izgleda ovako.

                      183 cm, 93 kg

                      Program definicije

                      10:00 P+UH
                      • 100g zobene sa mjericom whey-a

                      13:00 P+M
                      • 250g meso (piletina, puretina,teletina, junetina) + zelena salata s maslinovim uljem.
                      • Zelenjava (kelj, špinat, blitva) s maslinovim uljem

                      16:00
                      • 150g tuna ili nekakva salata sa tunom s maslinovim uljem

                      17:00
                      • TRENING (3X tjedno utezi, 3X tjedno trčanje, bicikl)

                      18:00
                      • PWM (50g whey, 30g glukoza, 10g glutamin)

                      19:00 P+UH
                      • 250g meso (piletina, puretina, teletina, govedina, riba, kuhani bjelanjci...) + riža ili krumpir ili integralna pašta + nekakva salata

                      22:00 P+M
                      • 250g Posni sir + 50g bademi ili lješnjac ili kikiriki i sl.

                      Ovaj jelovnik je ovakav na dan kad sam slobodan, a na dan kad radim doručak ide u 8:00, a u 10:00 međuobrok (P + M). Između obroka pojedm i neku voćku. Obroci su mi identični i na dane kad nemam trening, samo što izbacim PWM.
                      Uz hranu uzimam multivitamine poslije ručka i omega 369 complex prije spavanja.
                      *** Svaki četvrti dan UH u svim obrocima osim zadnjeg.
                      "alo... to su proteini... ne jedeš modru galicu..."

                      Comment


                      • Re: Jelovnici forumaša

                        E sada je to OK.
                        Zobene i whey pomješaš u vodi ili zelenom čaju, ne jedeš suho, to znaš.
                        Kad ti je dosadno grickaj sjemenke bundeve.

                        Ako ubaciš UH u obrok onda izbaciš M.

                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: Jelovnici forumaša

                          Hvala na pomoći Kelly...
                          "alo... to su proteini... ne jedeš modru galicu..."

                          Comment


                          • Re: Jelovnici forumaša

                            @eevahn - koja ti je količina masnoća (maslinovo ulje) i ove riže nakon treninga?

                            Comment


                            • Re: Jelovnici forumaša

                              Originally posted by mario91
                              @eevahn - koja ti je količina masnoća (maslinovo ulje) i ove riže nakon treninga?
                              Količina maslinovog ulja dvije jušne žličice, a riže 100g.
                              "alo... to su proteini... ne jedeš modru galicu..."

                              Comment


                              • Re: Jelovnici forumaša

                                Pozdrav svima, evo novi sam ovdje na forumu, pa da i ja upitam za jelovnik...
                                naime prije par godina sam isao u teretanu skoro 3 godine 3x tjedno, ono pio sam samo whey proteine i pupmao, prvo sam smrsavio pa dobio do jedno 10 kg ali kako to vec ide mlad i nadobudan pretjero sam pa mi kicma pocela patiti...i odusto sam...

                                E sad bih opet lagano krenuo...udebljao sam se..ali evo u zadnjih mjesec dva uspio sam redukciom prehrane(slatkisi, smanjena vecera9 skinuti 4 kg...

                                visina 188
                                tezina 93 kg (zive vage )

                                sta preporucujete za jelovnik i koji tip treninga...ne zelim bildati vec izgledati definirano dakle defincija, jasno da ima i misica a neove kosti sta su ostale, hehe, bolje sam izgledo sa 84 kg nego sa 94 (vise misićasto).

                                Nadam se da nisam pogresio tj da ovo nije off-topic ovdje...

                                Svaka pomoc dobrodosla...

                                Hvala Igor, Rijeka

                                Comment

                                Working...
                                X