Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

    Eva sardine 3x115 g 2+1gratis Podravka

    http://online.konzum.hr/categories/5...ducts/60015145

    Comment


    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

      Meni je draza tuna pa sad i ona je 2+1 gratis

      http://online.konzum.hr/products/600...s-komadi-160-g
      Prvo će ti se smijat,onda će te ignorirat,zatim ćeš pobijedit.

      Comment


      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

        Posni sir Milbona 500 g u Lidlu do 08.05. 7,99 kn.

        Comment


        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

          gdje je najpovoljije kupovat orašaste plodove, nebitno dali je u rinfuzi, pakiranju ili slicno...
          kupio sam danas neki mix u lidlu za 24 kn, indijski orascici, ljesnjak, kanadski orasi i slicno...uglavnom 50% su grozdice..
          predobro je al paketic ode samo tako
          There is a price to pay for everything you gain.

          Comment


          • Re: CHAT Prehrana

            Ne mogu pisati ebene odgovore u onu temu "akcije ...." pa eto da vam tu napišem da je u Intersparu (barem kod nas u Osijeku) posni sir od vindije (ona plava kutijica) od 250g - 4,49kn što znači da je pola kg, 9 kn što je isto kao milbona.
            Last edited by Bo0; 28-05-13, 11:00.

            Comment


            • Re: CHAT Prehrana

              Originally posted by Bo0 View Post
              Ne mogu pisati ebene odgovore u onu temu "akcije ...." pa eto da vam tu napišem da je u Intersparu (barem kod nas u Osijeku) posni sir od vindije (ona plava kutijica) od 250g - 4,49kn što znači da je pola kg, 9 kn što je isto kao milbona.
              dns idem to kupiti ako je tako,jer puno vise volim kutije od 250g,jer one od 500 g ako ne pojedem dns sutra kao da je drugaciji okus,barem meni..hvala na informaciji

              Comment


              • Re: CHAT Prehrana

                Ima u kauflandu Sardine 4.59 125 grama. Nažalost u ulju. 125 neto 90 grama ocijeđeno. Pa tko voli navali

                Comment


                • Re: CHAT Prehrana

                  Interex, Šmarski rok 9.70 KM

                  Comment


                  • Re: CHAT Prehrana

                    Originally posted by diinnoo View Post
                    Interex, Šmarski rok 9.70 KM
                    To cijena za 1kg?

                    pa kod nas je kila 75kn... 'bem ti sve..,
                    Originally posted by Songoku
                    najbolji pwm je burek

                    Comment


                    • Re: CHAT Prehrana

                      Oslić bez glave u Lidlu, 1 kg, 21,99 kn.

                      Comment


                      • Re: CHAT Prehrana

                        Salama pileća prsa od Perutnine Ptuj u Mercatoru, 500 grama, 16,99 kn.

                        Comment


                        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                          Salama?? BB approved? Kakvi su macrosi?
                          ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                          "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                          Comment


                          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                            Originally posted by Megara View Post
                            Salama?? BB approved? Kakvi su macrosi?
                            Pileća i pureća prsa su jedine salame koje su BB approved...

                            Bjelančevine : Min 14g
                            Ugljikohidrati : Max 1g
                            Masti : Max 1g
                            Wenn schon, denn schon!

                            Comment


                            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                              Hvala tiiii baš ću pogledati, da ubacim kad idem na put, ta salama i 'šmarski rok'
                              ``And I found, that I could channel that anger towards lifting. Could channel the anger, aggression and all that kind of crap onto weights, and what that would do is that would make me stronger and build up this shell around me that people couldn't penetrate. And I liked that, being in control.`` George Leeman

                              "I don't have dreams, I have goals.'' - Harvey Specter

                              Comment


                              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                                Puno ljudi se zabuni pa umjesto pileća prsa salame uzme pileću salamu jer misle da je to isto. I ja sam se jednom sj*bo pa od tada uvijek čitam kalorijsku vrijednost i gledam da piše pileća prsa.

                                Evo za one koji se bune:
                                Kalorijska vrijednost od pileća prsa salame na 100 g je: 16 P, 5 UH, 1 M.
                                Kalorijska vrijednost od pileće salame na 100 g je: 13 P, 5 UH i 20 M.

                                Comment

                                Working...
                                X