Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

    rižin puding sadrži zgušnjivač karuba guma i karagenan...jel to sta lose ili mogu slobodno pojest nekad taj puding umjesto da kuham kuci rižu?

    Comment


    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

      Originally posted by uncleSam
      rižin puding sadrži zgušnjivač karuba guma i karagenan...jel to sta lose ili mogu slobodno pojest nekad taj puding umjesto da kuham kuci rižu?
      jel mi mozete odg jel valja pojest rižu iz lidla rice monte ravy jer nisam uvijek u mogućnosti da kuham rižu? hvala

      Comment


      • Ekonomičnost u trgovini

        Evo ovako pošto je stanje kakvo je, znam da nam je svima teško osigurati si dovoljno hrane dnevno pa moramo paziti na svaku kunicu , eto u ovu temu slobodno ukucajte sve o jeftinijoj prehrani , gdje nabavljate piletinu, teletinu, posni, jaja, ribu, po nekim nižim cijenama, gdje su akcije, ma mislim da ste shvatili.... eto pomozimo jedni drugima ljudi
        Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

        Comment


        • Re: Ekonomičnost u trgovini

          Imamo već odavno takvu temu:
          http://www.building-body.com/forum/v....php?f=6&t=746

          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

          Comment


          • Re: Ekonomičnost u trgovini

            ja budem probio led, evo vidim da ste prije par dana raspravljali o piletini, i većina vas je na brazilskoj pa je netko bio rekao da nije zdrava, u to neću ulaziti ali da vam kažem gdje ja nabavljam... neznam ima li u vašoj blizini specijalizirana trgovina perutnine ptuj, ali slobodno navratite tamo s vremena na vrijeme... evo trenutno je kila pilećih prsa nekih 19kn, kada se maknu kosti i koža ostane vam sigurnih 800gr pilećih filea tako da je to sasvim solidno, nadam se da sam vam pomogao s piletinom
            Those who are enamored of practice without science are like a pilot who goes onto a ship without rudder or compass and never has any certainty to where he is going.

            Comment


            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

              kad ovako računam isplativost je ista, ali perutnina je jedno 20 puta finija

              Comment


              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                Jedino kaj ja mrzim te kosti i to čiščenje,tak da bum ipak kresal brazilku

                Comment


                • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                  POSNI sir, firma VERONIKA, 500g - 9,50kn,
                  u vrećici,
                  fin je,

                  na placevima u zg-u imaju svoje frižidere (trešnjvka sigurno)


                  i jel moguće da ovaj posni sir od Zdenke, (post sa 2 str) ima 19g proteina na 100, kak piše na pakiranju,
                  to mi je nekak puno

                  Comment


                  • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                    Ja idem na farmu kod prijatelja. Krcam purane za Puris i dobijem tri komada za dnevnicu (4-5 sati rada).
                    Oko 40 kg mesa (kad makneš kosti).
                    Jako isplativo ako imate nešto slično u vašoj okolici, bilo purani ili tovni pilići.
                    FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                    Comment


                    • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                      Originally posted by vanja81
                      Ja idem na farmu kod prijatelja. Krcam purane za Puris i dobijem tri komada za dnevnicu (4-5 sati rada).
                      Oko 40 kg mesa (kad makneš kosti).
                      Jako isplativo ako imate nešto slično u vašoj okolici, bilo purani ili tovni pilići.
                      vidis to je vec zgodno svaka cast

                      Evo ja sam valjda isprobao u ova 2 tjedna sve posne sireve i ostajem pri Vindiji od 500g kao najbolji omjer cijene i kvalitete (13kn 500g jako fina mazivost skoro ko svjezi s placa, odlican okus), najgori Dukat radi prevelike cijene (17.50kn 500g) i tvrdoce i osrednjeg okusa, nakon Vindije dobar je Clever iz Bile i iz Getroa Gurmanov posni sir. Od jeftinih definitivno je najgori Zdenka sir (isto 10kn 500g), smrdi po pokvarenim jajima, ostavlja los miris u ustima i jos je tvrđi od Dukatovog.
                      "Ako te prihvatim onakvim kakav jesi, učinit ću ti loše. Međutim, ako se prema tebi odnosim kao da si ono što si sposoban postati, pomoći ću ti da to postaneš." Johann Wolfgang Goethe

                      Comment


                      • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                        U Mercatoru ima neka pureća šunka slim&fit od Perutnine Ptuj, 500 g za nekih 17 kn. Ima malo masti i nije loš okus.
                        FORTES FORTUNA ADIUVAT.

                        Comment


                        • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                          u tommy-a danas mi stara kupila..tunu...od necete virovat 185g (kad se ocidi 130g)...2,50kn...marka vam je marinero (to van je marka od tommya)...danas cu je bas probat...pa vam mogu rec kakav je okus...ako valja...krecem s viljuskarom put tommya
                          MALA!!! ja ti bosom nogom...panj odvalim!!!

                          Comment


                          • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                            Originally posted by niza
                            u tommy-a danas mi stara kupila..tunu...od necete virovat 185g (kad se ocidi 130g)...2,50kn...marka vam je marinero (to van je marka od tommya)...danas cu je bas probat...pa vam mogu rec kakav je okus...ako valja...krecem s viljuskarom put tommya
                            jesu li komadi ili komadići?
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                              komadici...
                              MALA!!! ja ti bosom nogom...panj odvalim!!!

                              Comment


                              • Re: Cijene i Akcije! - Prehrana - piletina, posni, tunjevina itd

                                zato i je takva cijena, ma komadići su sami škart šta im ostane, nevalja to, bar meni. Ipak više preferiram komade, ukusniji su....
                                ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                                Comment

                                Working...
                                X