Announcement

Collapse
No announcement yet.

Obrok prije Treninga

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: Obrok prije Treninga

    Originally posted by FEARiTseLF
    Danas sam radio biceps-prsa, i već na 4-5 vježbi za biceps od 7, osjetio sam žestoku glad..


    bildercic jesi to ti?
    pazi se, pavlek će te za spam prijavit!
    ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

    Comment


    • #47
      Re: Obrok prije Treninga

      Originally posted by sthooligan
      Originally posted by FEARiTseLF
      Danas sam radio biceps-prsa, i već na 4-5 vježbi za biceps od 7, osjetio sam žestoku glad..


      bildercic jesi to ti?
      pazi se, pavlek će te za spam prijavit!


      odo ja napravit 12 serija za biceps pa se vratin, javi mi ako me prijavi

      Comment


      • #48
        Re: Obrok prije Treninga

        zanimljivo...

        Comment


        • #49
          Re: Obrok prije Treninga

          Originally posted by pavlek
          Originally posted by FEARiTseLF
          Danas sam radio biceps-prsa, i već na 4-5 vježbi za biceps od 7, osjetio sam žestoku glad..


          bildercic jesi to ti?
          o.O ako misliš na onoga za kojeg si odustao sa savjetima, taj sam :S
          što?
          ne, nego na korisnika "Bilderčić" on je jedini u tvome rangu ode

          nemozes radit 7 vjezbi za biceps covjece
          koliko serija radis?

          Comment


          • #50
            Re: Obrok prije Treninga

            Pa *****u reci onda tako :S
            Jaooj sad me strah reć :OOO
            Aj pomaži isati xD

            radim 7 vježbi s bučicama, bučice su po 10 kila, 3 serije, 1 serija-10, 2 serija-15, 3 serija-20 ponavljanja, odmor 30tak sec..

            čisto me strah komentara :S

            Comment


            • #51
              Re: Obrok prije Treninga

              Eto ti ovdje jedna tablica, tu još dodaš serije zagrijavanja.

              http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=45&t=2573
              ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

              Comment


              • #52
                Re: Obrok prije Treninga

                Originally posted by sthooligan
                Eto ti ovdje jedna tablica, tu još dodaš serije zagrijavanja.

                http://www.building-body.com/forum/v...hp?f=45&t=2573
                Još kad bi znao dal me zajebavate ili ne :S
                Zagijem se sa 2 bučice od 5 kg, 4-5 minuta, rastegnem se i krenem onda.

                Comment


                • #53
                  Re: Obrok prije Treninga

                  Sve ti piše u tablici uzmi malo vrimena i prouči.....
                  ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                  Comment


                  • #54
                    Re: Obrok prije Treninga

                    Kužim ja šta ti meni hoćeš reći, da nema niti jedan mišić koji se radi preko 3 vježbe..
                    Ali imam bučice od 10 kg, kad bi tako radio bio bi gotov za nekih pola sata, a nebi se uopće umorio, jedva da se sad umorim a toliko vježbi i ponavljanja radim. :S

                    Da imam bučice od 20 onda bi radio tako, nadam se da razumiješ, dakako da razumiješ ali ste mene nešto uzeli za pik čim sam se regao :S

                    Ovi postovi nemaju veze s temom, pa molim i dalje nek netko kaže šta jede tokom treninga, neko voće ili nešto drugo, samo da ublažim glad pa da mogu do kraja završit bez "smetnji"

                    Comment


                    • #55
                      Re: Obrok prije Treninga

                      Nema ti kruha ni da imaš bučice i od 20 kg, za mjesec- dva ti je i to malo.
                      Znači upiši se u teretanu ako nemaš mogućnost onda kupi puno puno utega.

                      Nije te nitko uzeo na pik ali ako ti netko iskusniji od tebe trubi 3 stranice, a ti na kraju opet po svom voziš....ono.....

                      Pojačaj obrok prije treninga, ili tunjevinu zamjeni sa mesom.
                      ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                      Comment


                      • #56
                        Re: Obrok prije Treninga

                        Mislio sam s ovim radit do 10 mjeseca, onda bi uzeo whey i krenio u teretanu..
                        Ovo sam mislio, kao neko zagrijavanje pred teretanu, da dobijem nešto na snazi, da se naviknem itd..

                        Ok onda cu camit na kompu do 10 mjeseca pa odoh u teretanu

                        Comment


                        • #57
                          Re: Obrok prije Treninga

                          Do sad sam naletio na više članaka (ovdje i T-nationu) gdje se preporuča uzimati prije treninga nekaj sitno UH, recimo do 40g. Ali onda pišu da bi nakon PWM-a koji je bogat sa UH uzeti još toliku količinu carbsa.
                          Nije mi jasno zakaj tako malo carbsa prije treninga? Pogotovo ako jedeš oko sat i pol do dva sata prije treninga. Kaj nebi bio bolje uzeti prije treninga oko 80g, u PWM-u isto 80, a obrok nakon manje, recimo do 40g?

                          Comment

                          Working...
                          X