Announcement

Collapse
No announcement yet.

Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

    evo krenuo na defku danas. prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio, ako mi se bude dalo.

    1. zobene+ whey (mjerica) + mlijeko + 2 banane
    2. 250 g posnog + pomidori + maslinovo
    3. piletina + pomidori + maslinovo
    4. - || -
    5. 250-500g posnog + banana ili neko povrce

    mozda je monotono, ali neka je, kasnije cu mjenjati, umjesto pomidora ulete i krastavci al necu vise precesto jer poremeti probavu(proljev). ne solim nista.

    za dane treninga poslije treninga, ide whey(mjerica) i dex(mjerica) +piletina, neki UH (riza, pasta).

    zelim gubit salo i vodu, stoga je kalij vislje od soli, s vremenom cu i sol pomalo vratiti jer se znojim u ovo vruce vrijeme(pogotovo kad HIIT pocnem).

    puno vode i cesto i 2l cole zero( ona sama ima natrija zato je drugdje beslano ili jako malo) dnevno.

    trenutno stanje 87 kg. BF je jako visoko otisao, bokovi kriticni, na rukama( i koza jako tanka ) i nogama gotovo nista.
    Last edited by staragarda; 27-06-12, 21:39.
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

  • #2
    Re: napokon defka

    EDIT prosao..

    cesto umjesto ili posnog ili piletine idu jaja i to 5 cijelih. po zimi sam ih kuhao, sada se pokvare, pa napravim kajganu
    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

    Youtube:

    Primjer treninga snage/hipertrofije
    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
    Sve o prehrani
    Sve o treningu

    Comment


    • #3
      Re: napokon defka

      Originally posted by staragarda View Post

      1. zobene+ whey (mjerica) + mlijeko + 2 banane
      2. 250 g posnog + pomidori + maslinovo
      3. piletina + pomidori + maslinovo
      4. - || -
      5. 250-500g posnog + banana ili neko povrce
      Mlijeko ti baš i nije za defku, a banana prije spavanja baš i ne ide.
      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

      Comment


      • #4
        Re: napokon defka

        eksperimentiram, nisam pio mlijeko par godina jer bi uvijek imao problema zbog laktoze(isto i s jeftinijim proteinima), ali sada zelim probat, pijem ga ujutro, to malo secera nebi trebalo skoditi.

        banana je kada ne jedem neku salatau, cisto zbog kalija.

        kako defka bude isla dalje biti ce to rigoroznije i s vise kardia.

        evo sad sam pojeo cijeli posni 500g + krastavci, pomidor i maslinovo. bio jos gladan i pojeo bananu. sve mi se cini da cu i pec piletinu za koji sat
        Do Whatever the Fuck You Wanna Do

        progressive overload, squat, deadlift, bench press.
        kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

        Youtube:

        Primjer treninga snage/hipertrofije
        Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
        Sve o prehrani
        Sve o treningu

        Comment


        • #5
          Re: napokon defka

          i mlijeko dolazi u obzir kao i banana prije spavanja, samo sve ovisi.. o intenzitetu treninga, kad je trening, koji dio se trenira, kakav je obrok bio prije zadnjeg, količina uh tokom dana itd.. živite u prošlom stoljeću, jedino pravilo koje vrijedi je cal in cal out.. dok mu je god ta banana u deficitu mršavit češ, ako je ta banana kaloriski ušla u suficit nećeš mršavit.. to neznači da jedeš sranje cjeli dan treba zadovoljit mikronutrijente( znaci bar 2 porcije voca, bar dve porcije povrca, raznovrsni izvori vlakna), pa onda ostalo macroa sto je ostalo se moze bilo kada.. ne odvajaju se masti i uh itd.. probaj pa češ vidjet :=)
          Originally posted by darios
          pa trbušnjaci na mršavoj osobi izgledaju savršeno, ja ne izgledam mršavo ali jesam mršav samo se to ne primjeti jel sam širok

          Comment


          • #6
            Re: napokon defka

            u principu masti se direktno skladiste kao masti dok se uh skladiste kao masti kad je glikogen u jetri i/ili misicima pun i idalje se svodi sve na deficit/suficit;laktoza iz mleka je 50%glukoza-50% galaktoza(koja prvenstveno puni jetru ali moze i da popunjava i misice jer se pretvara u glukozu )

            Comment


            • #7
              Re: Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

              ma UH je jako nisko, osim iz zobenih i banana i mlijeka. i na dan treninga riza i dex.

              poslije(za koji tjedan) ubacim kardio zesci, oko njega UH i dalje, a mlijeko ide van, i banana samo ujutro i to 3 komada. tako je neki plan

              sljedece god u ovo vrijeme cu probat isto samo odmah bez mlijeka pa cemo usporedit :P

              deficit je dobar, s obzirom sta sam prije unosio u sebe
              Do Whatever the Fuck You Wanna Do

              progressive overload, squat, deadlift, bench press.
              kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

              Youtube:

              Primjer treninga snage/hipertrofije
              Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
              Sve o prehrani
              Sve o treningu

              Comment


              • #8
                Re: Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

                Nemoj se samo zabiti u zid. (kreniti naglo s malim brojem kalorija)
                Postepeno diži aktivnost, P visoko, uh postepeno smanjuješ ako si na nekom cikliranju( po meni najbolje za natural defkanje), masti nisko...
                Sretno!
                Originally posted by Songoku
                najbolji pwm je burek

                Comment


                • #9
                  Re: Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

                  sto se mene tice uvijek prvo srediti prehranu za defku a cardio kao b varijantu ubaciti kada se iz prehrane vise ne da nista izvuci tako ti nece biti preveliki kalorijski deficit
                  TRAŽIM KLIJENTE ! SLAŽEM PROGRAME TRENINGA I PREHRANE ,PRIPREMAM ZA NATJECANJE ,OSOBNI TRENER ! JAVITI NA PM!!!
                  Juniorski viceprvak svijeta 2010.,juniorski prvak Hrvatske 2008 i 2009,Pobjednik Tesanj kupa 2009. ,2.mjesto Bihac open u seniroima

                  Comment


                  • #10
                    Re: Napokon defka - prvi tjedan cu bez HI kardia, samo LI kardio...

                    Originally posted by mali priest View Post
                    sto se mene tice uvijek prvo srediti prehranu za defku a cardio kao b varijantu ubaciti kada se iz prehrane vise ne da nista izvuci tako ti nece biti preveliki kalorijski deficit
                    +1 tako cu i odradit.

                    to je i zamisao, povecat P, smanjit UH i masti izbacit.

                    kasnije smanjivat vise UH i ubacivat cardio.
                    Do Whatever the Fuck You Wanna Do

                    progressive overload, squat, deadlift, bench press.
                    kalorije, makronutrijenti, mikronutrijenti.

                    Youtube:

                    Primjer treninga snage/hipertrofije
                    Primjer kraceg treninga hipertrofije/snage
                    Sve o prehrani
                    Sve o treningu

                    Comment

                    Working...
                    X