Announcement

Collapse
No announcement yet.

domagoj - plan za defku

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: domagoj - plan za defku

    Pa i nemoras 3g/kg Proteina... Ako mozes da si priustis bar 2gr/kg ako ne onda 1.5 svejedno samo namali taj UH pothitno... ako trebas jesti 3 obroka sa pirinac onda samo to nek bude jedan nista vise... Kardio topi masti a proteine pusti to kad ides ozbiljnie na masu. Sada skoncentriraj kardia i intenzivne treninge a pproteine nemoraju da budu po 3 gr po Kg.. nek budu 2 ae sad furaj
    I live for BODYBUILDING

    Comment


    • #32
      Re: domagoj - plan za defku

      Originally posted by WTF View Post
      Ja cu radije dati 450 kn za 11kg piletine i 500 kn za whey nego sto cu izaci vanka za vikend i potrositi jednako ako ne i vise.
      Ovako ja, žena i brdo piletine u setnjici plazom
      Ovo se ne čuje često pohvale! Da ih je vise tako
      Ljepota je ravnoteža uma, tijela i duha

      Comment


      • #33
        Re: domagoj - plan za defku

        evo opet ja, al sad sa planom za masu (nadam se da ne smeta što sam ovdje nastavio)

        očito da nemam dovoljno mase za defku, ponovno sam krenuo u teretanu nakon kraće pauze, pa ću sad na masu, kolko se bude dalo
        kilaža je sad 79-80 (na 183 cm visine)
        želio bih kvalitetnu masu (sa što manje novog sala ) pa bi mi dobro došla mala pomoć
        malo sam čitao i računao i došao do ovih brojki:
        80 kg x 2,5 = 200g proteina (1g P = 4 kcal) = 800 kcal
        80 kg x 6 = 480g ugljića (1g Uh = 4 kcal) = 1920 kcal
        i ostalo masti, tj. 70g masti (1g M = 9 kcal) = 630 kcal (ovo je približno)

        izračunao sam da mi je potrebno oko 3100 kcal s mojom visinom/težinom/aktivnostima, a ovdje ja 3350 kcal (za masu)

        a sad prehrana:
        1. zobene s jogurtom; jaja
        2. tuna; riža
        3. piletina; riža
        4. whey; grožđani šečer
        5. piletina; riža
        6. posni; neki orašasti plodovi

        mislio sam kad kupim malo veći whey, umjesto jaja, kombinirat njega sa zobenim, a onda jaja ubacit u neki obrok još
        e sad količina ove hrane po danu, mislio sam ovako (tako mogu financijski zasad)
        zobene 100g
        jaja 200g
        tuna 100g
        piletina 2x200g
        posni 200g
        riža (ili neka tjestenina) 350g

        to ispada ovako: 185g P, 380 Uh, 2901 kcal (malo manje nego je potrebno )
        u izračun nisam uključio kikiriki ili orahe, ne znam kolko bi njih stavio, i šta da pojačam još ??
        The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

        Fak me, right?

        Comment


        • #34
          Re: domagoj - plan za defku

          evo kad neće niko ništa odgovorit, sam ću sebi
          odlučio sam se ipak za izmjene, koje ću valjda moć i financirat

          1. zobene,whey, banana
          2. tuna, riža (krumpir, neka tjestenina), omega3 kapsula ILI dimcek, kruh (umjesto tune)
          3. piletina, riža (krumpir, neka tjestenina), salata, centravit energy
          trening
          4. whey, deks
          5. piletina, riža (krumpir, neka tjestenina)
          6. jaja
          7. posni, šaka orašastih plodova, omega3 kapsula

          dal' da i s jajima jedem rižu, ili ne moram, pošto su ona P+M obrok ??

          (nadam se da ne kršim pravila ako sam sebi odgovaram i ispravljam se)
          The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

          Fak me, right?

          Comment


          • #35
            Re: domagoj - plan za defku

            Dobar jelovnik, samo se čini previše UH. Moraš biti u deficitu i imati dovoljno P i M a UH cikliraš.
            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

            Comment


            • #36
              Re: domagoj - plan za defku

              Originally posted by kelly View Post
              Dobar jelovnik, samo se čini previše UH. Moraš biti u deficitu i imati dovoljno P i M a UH cikliraš.
              ovo sam mislio za malo mase nabacit (nastavio sam po istim naslovom, bilo mi glupo otvarat novu temu za masu)

              jel svejedno tvoj odgovor stoji iako je za masu ili ??
              i još, kad ne treniram, da smanjim UH ?? htio bih neku kvalitetnu masu nabacit, ne salo iako imam 183/80 malo sam salast, pa da ne bude gore

              ovo sam počeo od prije neki dan, još se uhodavam sa svime, treba malo da se naviknem na ovo sve (posebno na zobene i posni ) pijem zeleni čaj i vodu, junk nikakav, i ide mi zasad želja za slatkim i glupostima još nema, valjda se zadovoljim whey-om i deksom, voćem
              The day you started lifting is the day you became forever small. Because you will never be as big as you want to be. Or as you think you are.

              Fak me, right?

              Comment


              • #37
                Re: domagoj - plan za defku

                Ak je za masu onda je OK, budi 300-500 kalorija u suficitu, ne moraš preko toga ići.
                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #38
                  Re: domagoj - plan za defku

                  Super je ovo za masu... probaš tako 2 tjedna pa vidiš na čemu si.
                  jasminhalkic.com
                  http://www.myfitnesspal.com/chawwklattt

                  Comment

                  Working...
                  X