Announcement

Collapse
No announcement yet.

marince - Moja prehrana za misicnu masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • marince - Moja prehrana za misicnu masu

    Pozdrav evo moj plan prehrane molim iskusnije da mi isprave ako negdje grijesim
    Ustajanje 7:30 pa teretana(u kuci imam teretanu)
    9:00 sati Pwm:dekstroza+whey protein
    9:30 Obicno jaja 3-4 jajeta sa domacim suhim mesom kompletna bez bacanja zumanjaka snita razovog kruha salica zobenih
    12:00 3 slucaja nekada sjemenke bundeve nekada posni nekada neke protinske palacinke(zobene whey bjelanci)
    14:00 rucak sta stara napravi uvijek zdravo ako vise slucaja tjestenina sa tunom ili mesom ili riza sa piletinom zna da bude i varivo teletina krompir mahunarke sve iz baste
    18:00 isto kao i prethodno i tu za mene obicno zavrsava dan molim da me ispravite ako grijesim jer znam dan nije dobro zadnji obrok u 6 sati zbog katabolizma ili sto tocno da uzmem prije spavanja sve preporuke dobro dosle

  • #2
    Re: Moja prehrana za misicnu masu

    Ides praznog zeludca u teretanu ? Ako budes mogao raditi adekvatne treninge tako onda ajde,ali neka ti bude prvi obrok prije teretane neki ugljikohidrati tipa zobene + mjerica wheya i voda/mlijeko.

    Kad zavrsis popijes whey sa glukozom.

    Zadnji obrok katabolizam wut ? To si se valjda referirao na broscience no carbs after six,tebi zadnji obrok treba biti proteini i masti tipa posni sir i neki izvor masti kao sto su orasasti plodovi,maslinovo ulje ili ta jaja prebacis u zadnji obrok.
    http://www.youtube.com/watch?v=HB7EljkVm6A
    BB AND THIS !

    Comment


    • #3
      Re: Moja prehrana za misicnu masu

      Originally posted by emperor View Post
      Ides praznog zeludca u teretanu ? Ako budes mogao raditi adekvatne treninge tako onda ajde,ali neka ti bude prvi obrok prije teretane neki ugljikohidrati tipa zobene + mjerica wheya i voda/mlijeko.

      Kad zavrsis popijes whey sa glukozom.

      Zadnji obrok katabolizam wut ? To si se valjda referirao na broscience no carbs after six,tebi zadnji obrok treba biti proteini i masti tipa posni sir i neki izvor masti kao sto su orasasti plodovi,maslinovo ulje ili ta jaja prebacis u zadnji obrok.

      Mozeli samo npr neki orasasti plodiv tipa kikiriki i maslinovo ulje sjemenke dakle M+P
      Last edited by kelly; 06-09-14, 19:20.

      Comment


      • #4
        Re: Moja prehrana za misicnu masu

        cekaj pa kako ti dan zavrsava u 6 ?
        sta u 8 ides spavat ?

        Comment


        • #5
          Re: Moja prehrana za misicnu masu

          Originally posted by Armani View Post
          cekaj pa kako ti dan zavrsava u 6 ?
          sta u 8 ides spavat ?
          oko 12 idem spavati sta da jedem prije sna mozeli li kikiriki

          Comment


          • #6
            Re: Moja prehrana za misicnu masu

            cemu trening u 7 i 30? , lose ti je to rasporedeno skroz s obzirom na tvoju prehranu. Kao sto su ti rekli ostali clanovi, treniranje ujutro na prazan stomak vodi katabolizmu, gubitku misica , osim ako znas sto radis.. Recimo da se budis u 8:00, dorucak (whey i zobene) su ti u 8 i 30 , trening bi trebao biti oko 10 ili 10 i po do 11 ili 11 i po, max do 12, zatim nakon toga popijes whey i dekstrozu. Jedes oko 1, zatim opet oko 4 , oko 7 i oko 10. To je moja preporuka kad se vec dizes tako "rano" i trening ti je ranije.. Prije spavanje posni sir i orasaste plodove.

            Comment


            • #7
              Re: Moja prehrana za misicnu masu

              bi li onda mogao prije treninga solju zobenih ili sta da uzemem da izbjegnem katabolizam

              Comment


              • #8
                Re: Moja prehrana za misicnu masu

                ma da moilimte ne slušaj ih kakav katabolizam...ako je njemu prehrana dobra i ako je na masi onda nema govora o katabolizmu...kad vec treniras ujutro na prazan zeludac odlicno bi ti bilo popit neki prework ili dupli espresso

                Comment


                • #9
                  Re: Moja prehrana za misicnu masu

                  Originally posted by Armani View Post
                  ma da moilimte ne slušaj ih kakav katabolizam...ako je njemu prehrana dobra i ako je na masi onda nema govora o katabolizmu...kad vec treniras ujutro na prazan zeludac odlicno bi ti bilo popit neki prework ili dupli espresso
                  svakako da cu popiti neku kavu i 3-4 rakice pa da skoncentrisan idem na trening

                  Comment


                  • #10
                    Re: Moja prehrana za misicnu masu

                    Originally posted by Armani View Post
                    ma da moilimte ne slušaj ih kakav katabolizam...ako je njemu prehrana dobra i ako je na masi onda nema govora o katabolizmu...kad vec treniras ujutro na prazan zeludac odlicno bi ti bilo popit neki prework ili dupli espresso
                    stari o cemu ti pricas? decko je pocetnik , sto on zna o raznim metodama?

                    Comment


                    • #11
                      Re: Moja prehrana za misicnu masu

                      jos vise tomu sta je pocetnik nisu to neznam kakvi treninzi da ce katabolirat...ako mu paše zašto ne,katabolizam zaoravi o tome se vec raspravljalo treba si bit malo ažurniji

                      Comment


                      • #12
                        Re: Moja prehrana za misicnu masu

                        Originally posted by Armani View Post
                        jos vise tomu sta je pocetnik nisu to neznam kakvi treninzi da ce katabolirat...ako mu paše zašto ne,katabolizam zaoravi o tome se vec raspravljalo treba si bit malo ažurniji
                        Nek se javi za pola godine i javi napredak, bas me zanima

                        Comment


                        • #13
                          Re: Moja prehrana za misicnu masu

                          Originally posted by Builty View Post
                          stari o cemu ti pricas? decko je pocetnik , sto on zna o raznim metodama?
                          Haha builty ne pricaj gluposti imam vise staza od tebe radim s tegovima od 15 god sada imam 18 prve 2 godine nisam pazio na prehranu ali sada i to ispravljam Ako sma pocetnik na forumu ne znaci da sam i u vjezbanju

                          Comment


                          • #14
                            Re: Moja prehrana za misicnu masu

                            Originally posted by marince View Post
                            Haha builty ne pricaj gluposti imam vise staza od tebe radim s tegovima od 15 god sada imam 18 prve 2 godine nisam pazio na prehranu ali sada i to ispravljam Ako sma pocetnik na forumu ne znaci da sam i u vjezbanju
                            nisam tu zbog nekog natjecanja,drago mi je ako imas vise iskustva, onda nemoj ni traziti pomoc Pozdrav

                            Comment


                            • #15
                              Re: Moja prehrana za misicnu masu

                              Originally posted by Builty View Post
                              nisam tu zbog nekog natjecanja,drago mi je ako imas vise iskustva, onda nemoj ni traziti pomoc Pozdrav
                              Ma naravno svatam samo pitam s tegovima sam iskusan ali nisam svacao vaznost prehrane i ocu tome da stanem u kraj pa pitam da drugi komentiraju moju prehranu i eventualne ispravke

                              Comment

                              Working...
                              X