Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly - prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly - prehrana

    Originally posted by Songoku View Post
    a ja 5 xD (djedkabswdbkawdkjbaws znakova)
    E sad si ga (u)srao.
    "Your body is your biggest artwork."

    DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
    DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
    BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

    SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

    https://www.facebook.com/MBbodybuilding

    Comment


    • Re: kelly - prehrana

      Originally posted by kelly View Post
      Prehrana danas oko treninga nogu:

      45 min prije treninga pileća prsa i riža,
      prije treninga mjerica wheya, kofein 200mg i C vitamin 1g,
      pred kraj treninga whey-glukoza,
      pola sata nakon treninga whey-zobene i multiVM,
      nakon sat vremena pileća prsa i riža.

      Najmanje 6 sati nakon treninga nogu treba trpati hrane koliko ti god stane.

      whey prije treninga??nevidim svrhu stvarno..moram pronaci jedan tekst od profija jednog gdje je sve objasnjeno zasto whey neide pred trening....pa ce ti biti jasno...
      ja bih ako imas kesha prije treninga uzeo sa vodom..15gr bcaa,15gr glutamina.5 gr creatina...u toku treninga tecne amino,i pwm zna se...
      pola sata nakon pwm opet uzimas whey?? zasto??...pwm jos nije "odradio svoje"...posle pwm sat vremena ti netreba nista...a posle toga uzmi cvrsti obrok ovu rizu i piletinu...
      ja bih tako radio pa vidi ..probaj....

      Comment


      • Re: kelly - prehrana

        Originally posted by damko View Post
        whey prije treninga??nevidim svrhu stvarno..moram pronaci jedan tekst od profija jednog gdje je sve objasnjeno zasto whey neide pred trening....pa ce ti biti jasno...
        ja bih ako imas kesha prije treninga uzeo sa vodom..15gr bcaa,15gr glutamina.5 gr creatina...u toku treninga tecne amino,i pwm zna se...
        pola sata nakon pwm opet uzimas whey?? zasto??...pwm jos nije "odradio svoje"...posle pwm sat vremena ti netreba nista...a posle toga uzmi cvrsti obrok ovu rizu i piletinu...
        ja bih tako radio pa vidi ..probaj....
        Nemam love za aminokiseline pa uzimam whey.

        Nakon PWM-a osjetim glad već za pola sata.

        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: kelly - prehrana

          ok ako ti je bas tako brz metabolizam onda jedi nakon pola sata...

          Comment


          • Re: kelly - prehrana

            "International Society of Sports Nutrition position stand: Nutrient timing

            ...The same authors subsequently compared the changes in PRO metabolism following the ingestion of 20 grams of whey PRO both immediately before, or immediately after, a single resistance exercise bout at 80% 1 RM [31]. In this case the authors concluded that a pro-anabolic response was found when the whey PRO was ingested both before and after resistance exercise, but no differences were found between the two administration times [31]. Findings from these studies suggest that ingestion of amino acids and CHO, or whey PRO, before resistance exercise can maximally stimulate PRO synthesis after completion of the exercise bout [9,31]."

            Vidio sam čak istraživanja koja pokazuju da je prije treninga bolji kazein, zbog sporijeg otpuštanja.
            Željezo mi je u krvi!

            Comment


            • Re: kelly - prehrana

              Originally posted by damko View Post
              ok ako ti je bas tako brz metabolizam onda jedi nakon pola sata...
              Zlatno pravilo je: treba slušati svoje tijelo, tako i radim sve prema osjećaju, nekad je to 30 minuta nekad 35 ili 40...nebitno.



              http://www.building-body.com/Anabolicki-prozor.html
              Last edited by kelly; 11-11-11, 16:39.
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: kelly - prehrana

                Originally posted by kelly View Post
                Zlatno pravilo je: treba slušati svoje tijelo,
                +trinajstmilijonadvjestopedesettri

                ovo se ne moze dovoljno istaknut.
                svatko tko se ikad bavio BB-om moze napisat knjigu o tome i ona opet nece bit ista kao kod drugih BB-ra.
                bitno je da su generalna znanja primjenjena,ostatak je individualan...netko jede kiki bombone u pwm..drugi pak colu(ne znam koji pro BB-er,zab.sam),treci kombinara spore i brze uh u pwm-u itd...
                ponekad se pitam:'jesam li pretjerao'? tek onda se sjetim da me uopce nije briga...

                Comment


                • Re: kelly - prehrana

                  to ja pokušavan odi dokazat.. pa glupost je kad neko uleti s prehranom i onda mu ovi govore ujutro p + uh prie i posli treninga također.. navečer p + m itd..

                  I TO JE INDIVIDUALNO.. šta ako nekome smeta mješanje p i uha.. a ka malo ih je takvih..
                  ili one sheme po forumu zobene i whey.. ma daj sinko.. ja obožvana zob.. najdraži bb obrok.. al 70 % ljudi je slabo tolerira.. itd itd..

                  ako si nadut, imaš vjetrove ovo ono.. MINJAJ i mnogo toga još


                  ISPROBAJITE SVE NA SEBI inače nikad nećte znat šta vam odgovara najbolje a sa tim si uskraćujete napredak.. fala bogu ima miljon opcija te će svak sebi nać opciju prihvatljivu na svaki način
                  Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                  R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                  <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                  Comment


                  • Re: kelly - prehrana

                    napokon juka,izaso si iz okvira,bravo,cestitam

                    Comment


                    • Re: kelly - prehrana

                      odavno
                      Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

                      R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
                      <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

                      Comment


                      • Re: kelly - prehrana

                        U zadnje vrijeme mi ovaj sir najbolje leži:

                        DSC03422.JPG

                        DSC03429.JPG
                        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                        Comment


                        • Re: kelly - prehrana

                          ja volim uz posni i domaci s placa i to s vrhnjem, a to sto ima vise masnoca ne zamaram se
                          Samo mudri tragaju za mudrošču - S. Suzuki

                          Comment


                          • Re: kelly - prehrana

                            Originally posted by kelly View Post
                            U zadnje vrijeme mi ovaj sir najbolje leži:

                            [ATTACH=CONFIG]11308[/ATTACH]

                            [ATTACH=CONFIG]11309[/ATTACH]
                            Taj sam i ja koristio, sad sam se prebacio na onaj sa 0% masnoće

                            Comment


                            • Re: kelly - prehrana

                              I kakav je okus? Meni se Milbona i Dukatov vec lagano gade..
                              "Your body is your biggest artwork."

                              DARUVAR 2012 JUNIORI TEŠKA KATEGORIJA 1. MJESTO
                              DARUVAR 2012 APSOLUTNI JUNIORSKI PRVAK DRŽAVE
                              BIHAĆ OPEN 2012 JUNIORI +75 KG 1. MJESTO

                              SASTAVLJANJE PROGRAMA TRENINGA I PREHRANE TE VOĐENJE KROZ PRIPREME. VIŠE INF. U INBOX, NA FACEBOOKU PROFILU ILI PUTEM MAILA: barimarko@gmail.com

                              https://www.facebook.com/MBbodybuilding

                              Comment


                              • Re: kelly - prehrana

                                Originally posted by MarkoPolo View Post
                                I kakav je okus? Meni se Milbona i Dukatov vec lagano gade..
                                probaj s standard iz konzuma, 9kn

                                Comment

                                Working...
                                X