Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly - prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: kelly - prehrana

    sve ok, al ja bježim od te konzervirane tune, kad je pojedem poslje kad idem na kratku nuždu smrdi ko rafinerija, čim je to tako znači otrov je, kakav ne znam ali mi se ne čini dobro.

    Comment


    • #32
      Re: kelly - prehrana

      Originally posted by Kizo
      sve ok, al ja bježim od te konzervirane tune, kad je pojedem poslje kad idem na kratku nuždu smrdi ko rafinerija, čim je to tako znači otrov je, kakav ne znam ali mi se ne čini dobro.
      a svježa je skupa ko vepar
      što učinila si ti od života mog, zašto dala si mi ti samo praznu bol...

      Comment


      • #33
        Re: kelly - prehrana

        Dumbbells tebi cak kupuju whey,a još mi je najbolja od brata cura kad dođe i veli da baš nebi smio uzimati proteine,da to nije dobro...
        sama ni nezz razliku između steroida,kreatina i whey-a
        i na kraju svaka poduka koju sam dal mami i svima po kuci pređe u zrak,kako na to poludim kad mi se netko takav nađe

        Comment


        • #34
          Re: kelly - prehrana

          Originally posted by jocAGM
          Dumbbells tebi cak kupuju whey,a još mi je najbolja od brata cura kad dođe i veli da baš nebi smio uzimati proteine,da to nije dobro...
          sama ni nezz razliku između steroida,kreatina i whey-a
          i na kraju svaka poduka koju sam dal mami i svima po kuci pređe u zrak,kako na to poludim kad mi se netko takav nađe

          Nisi jedini
          You laugh because I'm different...I pity you beacuse you're all the same!

          Comment


          • #35
            Re: kelly - prehrana

            ja isto iman takav problem u kuci...inace sam student pa kad odem od kuce na mjesec dana onda se hranim zdravo(iako sam s parama los, ali otprilike jednako košta se zdravo i nezdravo hranit) i stvarno se drzin prehrane i rijetko kad odstupam...ali kad dođen doma...ma ne mozes izaci na kraj...uvik ista prica...što mater skuha to jedi i amen iako je počela pomalo zbog mene izbjegavat prženo itd...al daleko je to jos od dobre prehrane jer ne mozes mojima koji imaju 50 god objasnit sto su proteini
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #36
              Re: kelly - prehrana

              znam kako ti je prijatelju i mene doma dave s time...svejedno peku sve,domaca hrana je zdrava
              da i janica kostelic ti tak jede...hahaha takve fore su mi najjace
              pa normalno da je to prije bilo prihvatljivo kad su ljudi stalno bili u pokretu i stalno su radili na poljoprivredi,al njima to dokazat hah nemoguce
              stalne borbe s vjetrenjacama

              Comment


              • #37
                Re: kelly - prehrana

                ma ne mozes ti njima sad nesto novo rec kad oni voze svojim kolosjekom cili zivot(zbog neimastine u mladosti, ili zbog neznanja...)nije meni zao njih kad tako zele jest, nego je jedini problem sto se i ja moran hranit uz njih jer moras nesto jisti...al navikla se mama pomalo da svakla 2 dana kupim posni sir, da u frizideru nema više pune ladice domaćih mojih jaja...
                Originally posted by Jurica
                ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                Comment


                • #38
                  Re: kelly - prehrana

                  mi po mic

                  ili

                  kamen po kamen-palaca
                  Infarkt, ma kakav da je, od srca je...

                  Comment


                  • #39
                    Re: kelly - prehrana

                    slažem se...jedva cekam da si sam pocnem po ljeti kuhat,valjda mi još za to nece pocet prigovarat.
                    mama mi se "divi" na prehrani,a sama me nece podržat i tak završavam nigdi
                    sam si placam sprave(još si moram nabavit par stvari negdi 2000kn minimalno),ni suplemente si još nisam nabavio...jedini u selu nešt držim do svog tijela,svi su debeli,samo se još drže neki teški ektomorfi i još mi je najbolje kad me svi cudno gledaju kad preskacem vijacu ili nedaj bože trcim xD
                    normalnije im je vidit klinca na motoru ili traktoru od 13 godina bez vozacke,registracije,kacige i da s nekin old timer motorom koji se cuje na kilometre,te za vrijeme vožnje im ispadaju djelovi(kamikaza na cesti)...sam da ne pređem na offtopic
                    mama mi je prije godinu dana kad sam se pretrpavo junkovima(picom i svim tim) rekla kak ja dobro živim,za poludit

                    Comment


                    • #40
                      Re: kelly - prehrana

                      moj prijatelju tako ti je i meni bilo do prije 3 mjeseca dok nisan ja poceje po svome...
                      al san sad kad su mi dosli zaostaci stipendije kupije odlican bench, bućice i 2 šipke s utezima za cca 2000kn...i jos uz to koristin suplemente vec 2 mjeseca...
                      kad su moji vidili na sto san potrosije 2000kn poludili su.hehehe
                      Originally posted by Jurica
                      ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                      Comment


                      • #41
                        Re: kelly - prehrana

                        Originally posted by kelly

                        SUPLEMENTI:
                        multivitamin i multimineral
                        Daj mi reci koje multivitamine uzimaš, kolko koštaju i to...

                        Comment


                        • #42
                          Re: kelly - prehrana

                          Sad pijem ovaj:

                          http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/

                          pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                          Comment


                          • #43
                            Re: kelly - prehrana

                            Cimet, peršin i sjemenke bundeve su uvijek (između ostalog) na mom jelovniku:
                            [attachment=0:1pm9gwqk]DSC00333.JPG[/attachment:1pm9gwqk]
                            Attached Files
                            pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                            Comment


                            • #44
                              Re: kelly - prehrana

                              http://www.building-body.com/shop/produ ... -_80_kaps/

                              http://www.building-body.com/Najbolji-z ... lesti.html

                              http://www.building-body.com/Bundevine_sjemenke.html
                              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                              Comment


                              • #45
                                Re: kelly - prehrana

                                pošto sjemenke kelly' ??
                                Možda si uzmem za crne dane na poslu
                                IZ ZNOJAVE RUKE ČELIK PROGOVORI!

                                Comment

                                Working...
                                X