Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly - prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Re: kelly - prehrana

    Originally posted by Zagi5
    kelly, daj mi reci...napisao si da ne jedes mlijeko...
    1.Zasto?
    2.S cim da onda ujutro jedem zobene???
    1.Mislim da je kelly negdje napisao da ne tolerira mlijeko.Neka me on ispravi ako nije tocno.

    2. Jedi s cim hoces.Ako ti ne mlijeko ne smeta,jedi s mlijekom.
    Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

    Comment


    • #92
      Re: kelly - prehrana

      Originally posted by Zagi5
      kelly, daj mi reci...napisao si da ne jedes mlijeko...
      1.Zasto?
      2.S cim da onda ujutro jedem zobene???
      mljeko se pije a u ovom slucaju samo sluzi da navlazi zobene da ne bude suho ....

      s vodom...

      Comment


      • #93
        Re: kelly - prehrana

        Originally posted by MegaMegaBadBoy
        Originally posted by Zagi5
        kelly, daj mi reci...napisao si da ne jedes mlijeko...
        1.Zasto?
        2.S cim da onda ujutro jedem zobene???
        mljeko se pije a u ovom slucaju samo sluzi da navlazi zobene da ne bude suho ....

        s vodom...
        Ja se ispricavam kaj sam napisal jedes umjesto pijes...
        Nego...ajd bas cu probat sutra zobene sa vodom...Al zast imam osjecaj da ce biti odvratno?

        Comment


        • #94
          Re: kelly - prehrana

          vjerovatno zato sto prije nego sto si usao u ovaj nas normalni svjet si mislio da je normalno piti/jesti takve stvari s mljekom nisi mogao ni zamisliti da to neko jede/pije s vodom....

          Comment


          • #95
            Re: kelly - prehrana

            pa i da pije sa mlikon, sto onda
            pij kako ti se vise svidja...oba nacina su dobra
            Originally posted by Jurica
            ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

            Comment


            • #96
              Re: kelly - prehrana

              a cekaj, te vitamine i multivitamin.. oni sumeci su sranje sta mos nac u ducanima jel ?! ili najbolje otic u twinlaba i kupit 2 bocice i pit ujutro sa zobenima i wheyom po jednu kapsulu?
              Today, I will do what others won't, So tommorow I can do what others can't !

              R.I.P Aziz Sergeyevich Shavershian - Zyzz, Son of Zeus. Brother of Hercules. Father of Aesthetics.
              <3 23.3.1989 - 6.8.2011 <3

              Comment


              • #97
                Re: kelly - prehrana

                Originally posted by juka
                a cekaj, te vitamine i multivitamin.. oni sumeci su sranje sta mos nac u ducanima jel ?! ili najbolje otic u twinlaba i kupit 2 bocice i pit ujutro sa zobenima i wheyom po jednu kapsulu?
                viewtopic.php?f=35&t=2790&hilit=vitamin&start=45

                Pusti te šumeće po dućanima, imaš ovdje dobrih:

                http://www.building-body.com/shop/depar ... _minerali/

                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                Comment


                • #98
                  Re: kelly - prehrana

                  Originally posted by giusseppe7777
                  pa i da pije sa mlikon, sto onda
                  pij kako ti se vise svidja...oba nacina su dobra

                  ja zobene jedem s jogurtom od 3.2% m.m. tesko mi idu s mlijekom, a da ne pricam kako mi idu s vodom!

                  Comment


                  • #99
                    Re: kelly - prehrana

                    da li je potrebno uz http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/ piti i centravit multivitamine?

                    Comment


                    • Re: kelly - prehrana

                      Originally posted by cike_cake
                      da li je potrebno uz http://www.building-body.com/shop/produ ... _100_tabl/ piti i centravit multivitamine?
                      Ovo ti i jesu multivitamini i ne trebaš više ništa s tim piti. Jedino ako ti neki vitamin ili mineral posebno nedostaje u organizmu onda njega uzmeš posebno.
                      http://www.myspace.com/daliborzulejhic

                      I know it's hard to keep an open heart
                      When even friends seem out to harm you
                      But if you could heal a broken heart
                      Wouldn't time be out to charm you

                      November Rain, Guns and Roses

                      Comment


                      • Re: kelly - prehrana

                        zrada kompletnog plana i programa treninga, jelovnika i suplementacije, info na PM.

                        Cekaj, ti mora da se salis ?
                        Na temelju cega ces nam ti davati svoje savjete,svog avatara ?Forma ti nije nimalo respektabilna,štovise moze biti mnogo bolja usprskog radnom stazu u teretani.
                        Nisi prosao nikakva natjecanja i nemas sto govoriti o prehrani i suplementaciji,poradi malo na sebi i svojoj prehrani pa onda djeli savjete okolo...
                        Sila

                        Comment


                        • Re: kelly - prehrana

                          Originally posted by Kano
                          zrada kompletnog plana i programa treninga, jelovnika i suplementacije, info na PM.

                          Cekaj, ti mora da se salis ?
                          Na temelju cega ces nam ti davati svoje savjete,svog avatara ?Forma ti nije nimalo respektabilna,štovise moze biti mnogo bolja usprskog radnom stazu u teretani.
                          Nisi prosao nikakva natjecanja i nemas sto govoriti o prehrani i suplementaciji,poradi malo na sebi i svojoj prehrani pa onda djeli savjete okolo...
                          :O
                          kome to :O
                          Originally posted by servantess
                          Gdje da kupim ugljikohidrate,kolko koštaju i ima li kakvih posljedica??

                          Comment


                          • Re: kelly - prehrana

                            Originally posted by Kano
                            zrada kompletnog plana i programa treninga, jelovnika i suplementacije, info na PM.

                            Cekaj, ti mora da se salis ?
                            Na temelju cega ces nam ti davati svoje savjete,svog avatara ?Forma ti nije nimalo respektabilna,štovise moze biti mnogo bolja usprskog radnom stazu u teretani.
                            Nisi prosao nikakva natjecanja i nemas sto govoriti o prehrani i suplementaciji,poradi malo na sebi i svojoj prehrani pa onda djeli savjete okolo...
                            Na temelju znanja.
                            Po tebi ako nisi iša na natjecanje i ne izgledaš kao profesionalac nemožeš znat materiju i dijelit savjete?
                            Kelly nije mulac kojemu je na pameti samo gradit mišiće, nego to je čovik koji radi i ima familiju a pogledaj sebe kad prođeš 40-u i onda sudi.

                            A ti si?
                            ''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''!!!

                            Comment


                            • Re: kelly - prehrana

                              U krivu si.
                              To je isto kao da neko zna kako je kad mu umre neko od onoga kome je stvarno netko preminuo.Totalno ista stvar,moras to osjetiti na svojoj kozi,a njegovo znanje je na razini 18 klinca koji je ufuran u teretanu koji misla da zna puno a zapravo nezna puno toga
                              Sila

                              Comment


                              • Re: kelly - prehrana

                                Ante Kostelić je trener Ivici Kosteliću, a nikad se nije natjecao u skijanju itd...

                                Kano je iskompleksirani tip koji se skriva, o kojem nitko ne zna ništa i čije slike nikad nećemo vidjeti...ja sam mu obrisao nekoliko postova u kojima vrijeđa mene i Dalibora.

                                Kano frajeru kad se predstaviš i staviš slike kao ja i Dalibor onda možemo razgovarati, dotad nisi vrijedan tipkovnice da se na tebe troši...
                                pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                                Comment

                                Working...
                                X