Announcement

Collapse
No announcement yet.

kelly - prehrana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: kelly - prehrana

    Jos uvijek neznam kako me neznate,mora da nepratite forum teretana,JKANO inace...i da, tamo imate slike i slike s natjecanja..
    Sila

    Comment


    • Re: kelly - prehrana

      Kano je poznat po svome "jeziku"
      KMG - kilogram mišića godišnje ;/

      Comment


      • Re: kelly - prehrana

        Originally posted by Kano
        Jos uvijek neznam kako me neznate,mora da nepratite forum teretana,JKANO inace...i da, tamo imate slike i slike s natjecanja..
        Kano, više od godinu dana si ovdje na forumu a imaš tek desetak postova i nijedan nije dobronamjeran...

        Zašto misliš da svi moraju znati za tebe, zar to nije malo prepotentno, zašto misliš da svi imaju vremena pratiti sve forume?

        Da si se predstavio, otvorio svoju temu sa slikama i da si dao barem jedan savjet nekom od forumaša, onda bi još netko i povjerovao u tvoje "dobre namjere".
        Ovako ne znam čemu služe tvoje provokacije i što želiš postići što vrijeđaš mene, Dalibora i ostale forumaše...
        pobjednici traže načine a gubitnici razloge

        Comment


        • Re: kelly - prehrana

          +1

          Comment


          • Re: kelly - prehrana

            Originally posted by kelly
            Jedem svaka 3-4 sata. Ne bi smjelo proći više od 5 sati između obroka.
            Obroke kombiniram P+UH ili P+M.

            P - proteini - piletina, puretina, nemasna govedina, riba, jaja (jedem cijela jaja), posni sir, proteinski prašak. (ne jedem svinjetinu i ne pijem mlijeko)

            UH - ugljikohidrati - kruh (žena mi peče domaći raženi kruh), zobene, ražene, ječam, grah, grašak, leća, slanutak, tjestenina, riža, krumpir.

            M - masti - riblje, laneno i maslinovo ulje, orašari i sjemenke.

            Povrće jedem u svakom krutom obroku.

            Voće jedem umjereno, voće je najbolje jesti za doručak...

            Zeleni čaj pijem svaki dan najmanje pola litre.

            SUPLEMENTI:
            multivitamin i multimineral (uz doručak), C vitamin, riblje ulje, whey, dekstroza, kreatin, glutamin, BCAA, kazein.

            Tablica o nutritivnim vrijednostima hrane.

            Ako već niste odmah izbacite Junk food iz prehrane.




            Izrada kompletnog plana i programa treninga, jelovnika i suplementacije, info na PM.
            Sve 5, ali zašto ne Mlijeko ?

            Comment


            • Re: kelly - prehrana

              Zato što je mlijeko smeće:

              viewtopic.php?f=6&t=2785
              pobjednici traže načine a gubitnici razloge

              Comment


              • Re: kelly - prehrana

                Oh bože, ne opet...
                Chill bro

                Comment


                • Re: kelly - prehrana

                  Originally posted by Soner
                  Oh bože, ne opet...
                  +1 nekuzim zasto govorit mlijeko je smece , reci da ne podnosis dobro mlijeko i gotovo a ne da je smece.
                  Compliments destroy a bodybuilder, Criticisms make one .

                  Comment


                  • Re: kelly - prehrana

                    ej kelly sta nejedes svinjetinu zato jer je pre masna pa je nemozes kobinirati sa uh ili ?

                    ja pojedem 300-400g na ket sta mislis dali je to previse i ako mi mozes dati iforamciju kakvih masnoca ima vise jer nisam mogao naci(zasićenih ili nezasićenih)?
                    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                    Comment


                    • Re: kelly - prehrana

                      Svinjetina je premasna, a to su loše zasićene masnoće.
                      Tu i tamo uzmem malo svinjetine, ali rijetko...

                      pobjednici traže načine a gubitnici razloge

                      Comment


                      • Re: kelly - prehrana

                        Originally posted by kelly
                        Svinjetina je premasna, a to su loše zasićene masnoće.
                        Tu i tamo uzmem malo svinjetine, ali rijetko...

                        Ccc, to bi značilo da je i svinjski but loše meso, a nije
                        Nemojmo generalizirati stvari.
                        Chill bro

                        Comment


                        • Re: kelly - prehrana

                          Originally posted by Soner
                          Originally posted by kelly
                          Svinjetina je premasna, a to su loše zasićene masnoće.
                          Tu i tamo uzmem malo svinjetine, ali rijetko...

                          Ccc, to bi značilo da je i svinjski but loše meso, a nije
                          Nemojmo generalizirati stvari.
                          slažen se
                          a i sto se tiče mlika opet ću ponovit da je to odlična stvar tko ima dobru osjetljivost na laktozu i da je domaće mliko svakako odlicna stvar
                          Originally posted by Jurica
                          ja sam pocetnik s relativno sredenom prehranom znaci 50/50 moglo bi se rec da je sredena.

                          Comment


                          • Re: kelly - prehrana

                            Ja samo svinjski but jedem a sta kazete na svinjski kare izgleda meso bjelo ko pletina
                            Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

                            Comment


                            • Re: kelly - prehrana

                              Nemam nista protiv mlijeka, dapace, ne konzumiram ga vise no to nema veze sad ,nego da ja vas mlijekoljupce pitam, bi ste li svakodnevno u svojoj prehrani jeli unosili jednostavne secere osim poslije treninga i eventualno ujutro? Toe vise retoricko.. dakle laktoza je prosti secer i oni koji je podnose ok i njima je i dalje secer tak da ono, mlijeko je ok al nije idealan izvor proteina kad dobis vise simple sugers-a nego proteina..

                              Comment


                              • Re: kelly - prehrana

                                Originally posted by Songoku
                                Nemam nista protiv mlijeka, dapace, ne konzumiram ga vise no to nema veze sad ,nego da ja vas mlijekoljupce pitam, bi ste li svakodnevno u svojoj prehrani jeli unosili jednostavne secere osim poslije treninga i eventualno ujutro? Toe vise retoricko.. dakle laktoza je prosti secer i oni koji je podnose ok i njima je i dalje secer tak da ono, mlijeko je ok al nije idealan izvor proteina kad dobis vise simple sugers-a nego proteina..
                                Super...onda si upravo proglasio mlijeko super napitkom za PWM i ujutro.

                                Laktoza je disaharid,a mlijeko inace ima nizak GI,i nesto masti - zbog toga su mnogi skepticni prema istom.
                                Ali mislim da nema potrebe ponovno prolaziti kroz sve te price oko toga je li mlijeko Ok ili nije.
                                Ako ti ne smeta - konzumiraj,a ako smeta - nemoj.Gotova prica.
                                U detalje nema potrebe ulaziti,jer cemo opet doci do pitanja brzina apsorpcije,koliko je sve to bitno ili nije,da li u PWM-u mlijeko smeta ili ne.
                                Mlijeko nije smece i ima svoje mjesto u prehrani.
                                Isto bi se moglo reci za whey.Whey dize inzulin...bi li u svakodnevnoj prehrani htjeli nesto sto vam dize inzulin?See where it goes?
                                Ability can take you to the top, but it takes character to keep you there.

                                Comment

                                Working...
                                X