Announcement

Collapse
No announcement yet.

Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

    Pozz svima!

    Evo odlucio sam se baciti malo na defku pa me zanima dali je ovaj program prehrane dobar za mene, inace sam visok negdje oko 182-183i imam oko 77kg

    PRIJE DORUČKA
    -odmah dok ustanem popiti iscjedjeni limun za detoksikaciju
    -brzo hodanje 30-45min

    DORUČAK
    -Zobene pahuljice (80-ak gr.) s vodom + 30 whey,ili
    -3 ili 4 jaja (jedan žutanjak)

    MEDJUOBROK
    -posni sir 200g
    -Tuna u vodi
    - voce

    RUČAK
    -Meso 250gr (teletina,junetina,piletina,puretina) +zelena salata s maslinovim uljem.
    -Zelenjava- kelj,spinat,blitva
    -Riba

    ovdje izmedu bih ubacio neko voce, banana i sl.

    PWM
    -Whey protein 40gr + glukoza 30gr

    VEČERA – Jedan sat vremena nakon treninga
    -Meso (piletina, teletina, govedina, riba, kuhani bjelanjci od jaja...) tuna u konzervi s kuhanim povrcem (kelj, mrkva, blitva, spinat...), uglavnom proteini.

    D.OBROK
    –Jedan sat prije spavanja
    -Posni sir (200g)+ 2 jušne žlice maslinovog ulja

    P.S. ovaj sam plan prehrane uzeo od jednog korisnika sa ovog foruma i jako mi se svidio

    E sad me zanima par stvari oko dorucka i prije toga
    Dali je pametno odmah dok ustanem popiti proteine pa se onda baciti na brzo hodanje?
    Dali bih umjesto tog brzog hodanja mogao laganini trcat ili preskakat uze?
    I mozete li mi preporucit neke proteine a da nisu previse skupi(jbg. nema se para)
    I jos jedno pitanje, kad mi je najpametnije piti zeleni caj, jel ga smijem piti tokom cijelog dana ili...?

  • #2
    Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

    E sad me zanima par stvari oko dorucka i prije toga
    Dali je pametno odmah dok ustanem popiti proteine pa se onda baciti na brzo hodanje?
    Dali bih umjesto tog brzog hodanja mogao laganini trcat ili preskakat uze?
    I mozete li mi preporucit neke proteine a da nisu previse skupi(jbg. nema se para)
    I jos jedno pitanje, kad mi je najpametnije piti zeleni caj, jel ga smijem piti tokom cijelog dana ili...?
    Čim ustaneš prvo počmi s kardiom. Najbolje ti je jedan dan trćanje a drugi preskakivati uže.
    Zeleni čaj pij kad god očeš i jedi puno jabuka i poma one su ti dobre za pročišćavanje.
    Proteine kupi koje god oš marka nije bitna.

    Comment


    • #3
      Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

      Mislim da na tu visinu i kilažu trebaš derati po masi i samo po masi...

      Comment


      • #4
        Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

        Heh ja sam 182cm i 70 kg, a imam mase, cak i sala Ali dobro, to je druga prica...

        Comment


        • #5
          Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

          Originally posted by rebound
          Mislim da na tu visinu i kilažu trebaš derati po masi i samo po masi...
          Ma sto se tice mase, imam je, naravno nisu sve misici ima tu i sala pa bi za pocetak malo smanjio bf a poslije bi se bacio na masu

          Comment


          • #6
            Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

            Originally posted by Raptoxx

            E sad me zanima par stvari oko dorucka i prije toga
            Dali je pametno odmah dok ustanem popiti proteine pa se onda baciti na brzo hodanje?
            Dali bih umjesto tog brzog hodanja mogao laganini trcat ili preskakat uze?
            I mozete li mi preporucit neke proteine a da nisu previse skupi(jbg. nema se para)
            I jos jedno pitanje, kad mi je najpametnije piti zeleni caj, jel ga smijem piti tokom cijelog dana ili...?
            1.Čim ustaneš brzo hodanje 30-45 min kako si i napisao.
            2. Ne. Jer trčanjem ili preskakivanjem užeta tijelo vuče energiju iz mišića pri čemu nastaje katabolizam. Zato se preporuča brzo hodanje (sporiji otkucaji srca - energija se vuče iz sala - brži otkucaji - mišići) - Neka me netko ispravi ako griješim.
            3. Baš kad hoćeš. Možeš poslje svakog obroka šalicu.
            "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

            Comment


            • #7
              Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

              Originally posted by Raptoxx
              Pozz svima!

              Evo odlucio sam se baciti malo na defku pa me zanima dali je ovaj program prehrane dobar za mene, inace sam visok negdje oko 182-183i imam oko 77kg

              PRIJE DORUČKA
              -odmah dok ustanem popiti iscjedjeni limun za detoksikaciju
              -brzo hodanje 30-45min

              DORUČAK
              -Zobene pahuljice (80-ak gr.) s vodom + 30 whey,ili
              -3 ili 4 jaja (jedan žutanjak)

              MEDJUOBROK
              -posni sir 200g
              -Tuna u vodi
              - voce

              RUČAK
              -Meso 250gr (teletina,junetina,piletina,puretina) +zelena salata s maslinovim uljem.
              -Zelenjava- kelj,spinat,blitva
              -Riba

              ovdje izmedu bih ubacio neko voce, banana i sl.

              PWM
              -Whey protein 40gr + glukoza 30gr

              VEČERA – Jedan sat vremena nakon treninga
              -Meso (piletina, teletina, govedina, riba, kuhani bjelanjci od jaja...) tuna u konzervi s kuhanim povrcem (kelj, mrkva, blitva, spinat...), uglavnom proteini.

              D.OBROK
              –Jedan sat prije spavanja
              -Posni sir (200g)+ 2 jušne žlice maslinovog ulja

              P.S. ovaj sam plan prehrane uzeo od jednog korisnika sa ovog foruma i jako mi se svidio

              E sad me zanima par stvari oko dorucka i prije toga
              Dali je pametno odmah dok ustanem popiti proteine pa se onda baciti na brzo hodanje?
              Dali bih umjesto tog brzog hodanja mogao laganini trcat ili preskakat uze?
              I mozete li mi preporucit neke proteine a da nisu previse skupi(jbg. nema se para)
              I jos jedno pitanje, kad mi je najpametnije piti zeleni caj, jel ga smijem piti tokom cijelog dana ili...?
              Ovakav jelovnik sam i ja koristio, meni se pokazao predobrim. U zadnjem obroku sam koristio laneno ulje.

              Comment


              • #8
                Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

                Originally posted by Sinisa

                Ovakav jelovnik sam i ja koristio, meni se pokazao predobrim. U zadnjem obroku sam koristio laneno ulje.
                Znamo Siniša, ima nas koji smo malo ukrali jelovnik od tebe
                "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                Comment


                • #9
                  Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

                  Originally posted by rkamenski
                  Originally posted by Sinisa

                  Ovakav jelovnik sam i ja koristio, meni se pokazao predobrim. U zadnjem obroku sam koristio laneno ulje.
                  Znamo Siniša, ima nas koji smo malo ukrali jelovnik od tebe
                  Ma nema problema, forum je ovdje da se pomogne. Moj jelovnik je također nastao zahvalom nekih ljudi sa ovog foruma, tako da je to sve zapravo naše )

                  Comment


                  • #10
                    Re: Raptoxx - Moja prehrana za definiciju

                    Tako je!
                    "Muškarac je stvoren za rat,a žena za odmor ratniku,sve ostalo je glupost." F.N.

                    Comment

                    Working...
                    X