Announcement

Collapse
No announcement yet.

pero112- pomoc kod prehrane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pero112- pomoc kod prehrane

    Trenutno sam na definiciji i zanima me kakve bi promjene trebao raditi u prehrani.

    svako drugi dan trcanje ujutro 20 ak minuta
    9:30- Zobene (60-80g) +jogurt +whey
    11:30- Meso (najcesce piletina 250g) + salata sa maslinovim uljem i jabucnim octom
    13:00-13:30- Trening poslije treninga ponekad skakanje na vijaci 4-5 minuta
    14:30 nakon treninga PWM
    15:30Sat nakon PWM pojedem Pileča prsa 250g + razeni kruh domaci bez aditivia+ neko voce
    17:30- Salama Pureca (100-150 g) + posni sir (100-150 g)
    19:30- 3 jaja + posni sir 100 g
    21:30 - orašasti plodovi + 250 grama posnog sira

    zanima me kakve bi promjene trebao raditi i dali valja nacin na koji se trenutno hranim

  • #2
    Re: pero112- pomoc kod prehrane

    sta uzmes u pwm

    Comment


    • #3
      Re: pero112- pomoc kod prehrane

      Originally posted by peny
      sta uzmes u pwm
      glukoza 40-50 g + whey 40-50 g

      Comment


      • #4
        Re: pero112- pomoc kod prehrane

        ti mislis da ces uz cca 100 minuta tjedno definirati nešto?
        Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

        Comment


        • #5
          Re: pero112- pomoc kod prehrane

          Originally posted by ChiLiM
          ti mislis da ces uz cca 100 minuta tjedno definirati nešto?
          to sam reka otprilke i neracunam šetanje vec samo trcanje u jednom smjeru a prema nazad skroz lagano + trcanje sve skupa prodje vise od sat vremena

          Comment


          • #6
            Re: pero112- pomoc kod prehrane

            Originally posted by ChiLiM
            ti mislis da ces uz cca 100 minuta tjedno definirati nešto?
            također nije uračunata večernja aktivnost

            Comment


            • #7
              Re: pero112- pomoc kod prehrane

              aha, a onda dobro...nek je 250 minuta tjedno.
              Ja sam na svojoj defki oko 1700 minuta tjedno aerobne radio
              Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

              Comment


              • #8
                Re: pero112- pomoc kod prehrane

                Originally posted by ChiLiM
                aha, a onda dobro...nek je 250 minuta tjedno.
                Ja sam na svojoj defki oko 1700 minuta tjedno aerobne radio
                trčao si 4 sata dnevno? ovim se onda baviš professionalno ja se malo po malo dovodim u red

                Comment


                • #9
                  Re: pero112- pomoc kod prehrane

                  Originally posted by pero112
                  Originally posted by ChiLiM
                  aha, a onda dobro...nek je 250 minuta tjedno.
                  Ja sam na svojoj defki oko 1700 minuta tjedno aerobne radio
                  trčao si 4 sata dnevno? ovim se onda baviš professionalno ja se malo po malo dovodim u red
                  hodao

                  Postoji vise nacina da se tijelo definira. Generalno se to moze postici sa kombiniranjem prehrane i treninga. Ako odaberes P+Uh prehranu gdje ces svaki obrok imati ugljikohidrata, onda ces dakle vise jesti, ali ces i puno hodati. Popularno se to naziva G-flux. Veliki sam obozavatelj ovog pristupa, jer se po mom misljenju najvise misica zadrzi, i najvise masti pali
                  Postoji i ketogena dijeta, u kojoj dnevno unosis manje od 50G UH, i to ne direktno nego sto udje kroz namirnice koje se uopce ne smatraju ugljikohidratnim, osim salate i nekog bilja. Na ovaj nacin ces manje raditi aerobnih, ali ces i manje...PUNO manje jesti. Govorim u slucaju da je covjek koji pristupa ovoj dijeti NATURAL, jer ce tako odrzati vise misica, nego da kombinira keto dijetu sa puno aerobnih.
                  Imas i cikliranje UH, ako se ne varam to je tvoj pristup, i prehrana je po meni odlična. Stvarno skidam kapu, ti si jedan od prvih pocetnika koji je dosao na ovaj forum i napisao dobru prehranu. Super rasporedjeno, ali zahtjeva jedino jos racunanje, koje mi se ne da
                  Napisi koliko masti, proteina i ugljikohidrata uneses, i onda ces dobiti jos neke smjernice
                  Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                  Comment


                  • #10
                    Re: pero112- pomoc kod prehrane

                    Originally posted by ChiLiM
                    Originally posted by pero112
                    Originally posted by ChiLiM
                    aha, a onda dobro...nek je 250 minuta tjedno.
                    Ja sam na svojoj defki oko 1700 minuta tjedno aerobne radio
                    trčao si 4 sata dnevno? ovim se onda baviš professionalno ja se malo po malo dovodim u red
                    hodao

                    Postoji vise nacina da se tijelo definira. Generalno se to moze postici sa kombiniranjem prehrane i treninga. Ako odaberes P+Uh prehranu gdje ces svaki obrok imati ugljikohidrata, onda ces dakle vise jesti, ali ces i puno hodati. Popularno se to naziva G-flux. Veliki sam obozavatelj ovog pristupa, jer se po mom misljenju najvise misica zadrzi, i najvise masti pali
                    Postoji i ketogena dijeta, u kojoj dnevno unosis manje od 50G UH, i to ne direktno nego sto udje kroz namirnice koje se uopce ne smatraju ugljikohidratnim, osim salate i nekog bilja. Na ovaj nacin ces manje raditi aerobnih, ali ces i manje...PUNO manje jesti. Govorim u slucaju da je covjek koji pristupa ovoj dijeti NATURAL, jer ce tako odrzati vise misica, nego da kombinira keto dijetu sa puno aerobnih.
                    Imas i cikliranje UH, ako se ne varam to je tvoj pristup, i prehrana je po meni odlična. Stvarno skidam kapu, ti si jedan od prvih pocetnika koji je dosao na ovaj forum i napisao dobru prehranu. Super rasporedjeno, ali zahtjeva jedino jos racunanje, koje mi se ne da
                    Napisi koliko masti, proteina i ugljikohidrata uneses, i onda ces dobiti jos neke smjernice
                    HVALA na svemu izracunat cu pa se javim + nisam računao hodanje tokom dana kao aerobno a dnevno prošetam bar 2 ure s curom

                    Comment


                    • #11
                      Re: pero112- pomoc kod prehrane

                      ovako izracuna sam sve i ispadne mi 239 g PROT ili 269 - to varira ako uzmem whey 2 puta ili jedan 180 grama ugh uracuna sam i voce i povrce
                      i MASTI i 76 grama masti to je tako u prosjeku kroz tjedan dana

                      Comment


                      • #12
                        Re: pero112- pomoc kod prehrane

                        znaci uneses oko 2400kcal kroz cijeli dan. Proteina ima savršeno dobro, i omjer UH i M je dobar. Definitivno pristup cikliranja UH. Kontam si da ti je dnevna potrosnja sa treningom, setnjom s curom i ostalom aktivnosti oko 2900kcal, sto znaci da si oko 500kcal u deficitu svaki dan, a to je super. Samo tako nastavi, trebalo bi ici dolje Ali nastoj da setas ta 2 sata svaki dan, brzi tempo. To je kljuc
                        Sastavljam povoljno plan prehrane i treninga. DETALJNIJE

                        Comment


                        • #13
                          Re: pero112- pomoc kod prehrane

                          eto hvala sada sam siguran da sam dobrom putu

                          Comment

                          Working...
                          X