Announcement

Collapse
No announcement yet.

Veslac94-cilj povecati masu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Veslac94-cilj povecati masu

    Pozdrav,

    Imam 16 god,178cm i cca 60kg.Cilj mi je povecati masu na kvalitetan nacin jer mi je potreno bar jos 10 kg.
    Prije sam jeo stalno junk - food ali kao pocetnik sam napravio plan prehrane.

    7,00h -- kukuruzne pahuljice(obicne) s jogurtom
    10,30h -- cokoladno mljeko + kikiriki , ili sirnica
    13,00h -- rucak(sta majka napravi)obicno: meso ,rizot,zelje,manistra,riba,riza,piletina i crni kruh
    15,00 -- neko voce(banana,naranca,šipak,jagoda,lubenica) zavisi koje je doba godine
    17,00 -- ostatci rucka (najcesce piletina) prije treninga
    nekad prije treniga pojest energ. plocicu
    21,00 -- vecera - jaje ili kobasice ili posni sir

    Citao sam negdje da kao veslac trebam jesti puno UH ,pa uz svaki rucak jedem crni ili bijeli kruh.
    Pa ako sam negdje pogrijeso,nadam se da cete me ispraviti!

  • #2
    Re: Veslac94-cilj povecati masu

    Nevalja ti ovaj jelovnik...


    Originally posted by Veslac94
    7,00h -- kukuruzne pahuljice(obicne) s jogurtom
    Zamjeni ovo sa zobenim

    Originally posted by Veslac94
    10,30h -- cokoladno mljeko + kikiriki , ili sirnica
    15,00 -- neko voce(banana,naranca,šipak,jagoda,lubenica) zavisi koje je doba godine
    Ovo nije nikakav obrok, voće jedi ujutro ili pola sata prije nekog kvalitetnog obroka.

    Originally posted by Veslac94
    17,00 -- ostatci rucka (najcesce piletina) prije treninga nekad prije treniga pojest energ. plocicu
    Prije treninga ti treba kvalitetan obrok sa puno dobrih proteina (mesina), kompleksnih ugljokohidrata (riža, krumpir, pašta) i povrća.


    Originally posted by Veslac94
    21,00 -- vecera - jaje ili kobasice ili posni sir
    Nakon treninga bi ti trebao nekakav PWM (whey + glukoza), onda jedno sat vremena kad to popiješ opet kvalitetan P+UH obrok, dakle isto kao i ovaj gornji.

    Kobasice nemoj jesti jer su pune loših masnoća i nemaju nikakvu nutritivnu vrijednost. Posni jedi prije spavanja zajedno sa nekim orašastim plodovima (bademi, bućine sjemenke itd...)

    Čitaj još forum i jelovnike drugih korisnika.

    Comment


    • #3
      Re: Veslac94-cilj povecati masu

      Originally posted by Veslac94
      10,30h -- cokoladno mljeko + kikiriki , ili sirnica
      15,00 -- neko voce(banana,naranca,šipak,jagoda,lubenica) zavisi koje je doba godine
      Ovo nije nikakav obrok, voće jedi ujutro ili pola sata prije nekog kvalitetnog obroka.
      Oko 10.30 mi je odmor u skoli pa sam mislio to uzet,ali nema veze poslusat cu te pa cu uzet neko voce

      Originally posted by Veslac94
      17,00 -- ostatci rucka (najcesce piletina) prije treninga nekad prije treniga pojest energ. plocicu
      Prije treninga ti treba kvalitetan obrok sa puno dobrih proteina (mesina), kompleksnih ugljokohidrata (riža, krumpir, pašta) i povrća.
      Samo mi je malo nezgodno jer sam jos mlad pa neznam bas kuhat.al uzet cu savjet

      Originally posted by Veslac94
      21,00 -- vecera - jaje ili kobasice ili posni sir
      Nakon treninga bi ti trebao nekakav PWM (whey + glukoza), onda jedno sat vremena kad to popiješ opet kvalitetan P+UH obrok, dakle isto kao i ovaj gornji.
      Whey sam namjeravao kupit kad skupim nesto novca.


      Čitaj još forum i jelovnike drugih korisnika.
      [/quote]
      Jucer sam cijelu vecer citao ,al ovih dana budem nastavio.Hvala na pomoci!

      Comment

      Working...
      X