Announcement

Collapse
No announcement yet.

bojanxx - moj jelovnik

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bojanxx - moj jelovnik

    imao sam slićan problem visok sam 182 cm i želio sam sklinuti višak kg imao sam 92 prije 5 mjeseci sad 82 kg ( manjio bf sa 18% na 14%)
    1. obrok 80g zobenih+30g whey
    2. obrok 4 jaja
    3. obrok ( ručak što je taj dan) ali s manje ugljikohidrata
    4. obrok PWM 40g whey + 70 g dekstroze
    5. obrok ( večera) puretina + salata
    6. obrok ( prije spavanja) 200 g posnog

    treninzi su ostali isti -split trening 3 puta tjedno s 30 minuta cardia na kraju treninga laganim tempom ( hart rate na 135)

    ovako sam jeo svaki dan osim nedjeljom kad sam jeo sve ( pizza, tjestenina, kolaći...)
    i stvarno ima uspijeha izgubio sam 18 cm u opsegu stomaka dok su mišići ostali

  • #2
    Re: bojanxx - moj jelovnik

    Originally posted by bojanxxx
    ( manjio bf sa 18% na 14%)
    mislim da sa 92 kg nisi imao 18% a i nevjerujem da sa 82kg imas sada 14 bf

    Originally posted by bojanxxx
    1. obrok 80g zobenih+30g whey2. obrok 4 jaja3. obrok ( ručak što je taj dan) ali s manje ugljikohidrata4. obrok PWM 40g whey + 70 g dekstroze5. obrok ( večera) puretina + salata6. obrok ( prije spavanja) 200 g posnog
    po meni malo UH

    Originally posted by bojanxxx
    2. obrok 4 jaja
    tu bi trebao izabiiti 4 žutanjka i sačuvati ih za navčer,te povečati na 6 bjelanjka i neke UH ubaciti

    Originally posted by bojanxxx
    ovako sam jeo svaki dan osim nedjeljom kad sam jeo sve ( pizza, tjestenina, kolaći...)i stvarno ima uspijeha izgubio sam 18 cm u opsegu stomaka dok su mišići ostali
    ako nezbacis tu pizzu i te ostale gluposti mislim da češ se vratiti kad tad na lošu prehranu i mišiči ti nisu osali isti to je 100% smanjili su se samo se bolje vide radi manjeg bf
    Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.

    Comment


    • #3
      Re: bojanxx - moj jelovnik

      Originally posted by bojanxxx
      imao sam slićan problem visok sam 182 cm i želio sam sklinuti višak kg imao sam 92 prije 5 mjeseci sad 82 kg ( manjio bf sa 18% na 14%)
      1. obrok 80g zobenih+30g whey
      2. obrok 4 jaja
      3. obrok ( ručak što je taj dan) ali s manje ugljikohidrata
      4. obrok PWM 40g whey + 70 g dekstroze
      5. obrok ( večera) puretina + salata
      6. obrok ( prije spavanja) 200 g posnog

      treninzi su ostali isti -split trening 3 puta tjedno s 30 minuta cardia na kraju treninga laganim tempom ( hart rate na 135)

      ovako sam jeo svaki dan osim nedjeljom kad sam jeo sve ( pizza, tjestenina, kolaći...)
      i stvarno ima uspijeha izgubio sam 18 cm u opsegu stomaka dok su mišići ostali
      da si gubio samo salo sad bi ti bodyfat bio oko 6-7, ak je bio 18, tako da...

      Comment

      Working...
      X